2703
2713

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه طبیعی میخوای لاله امینی خیلی خوب بود. من مراقبت های بارداریمو با اون گذروندم. واقعا توصیه هاش به جا بود.
اگه سزارین میخوای دکتر ناجیه الهی. خیلی دکتر ماهریه. من خودم زایمانم رو چون به مسافرت لاله امینی خورد با ایشون داشتم. اونقدر راحت بود که نگو. هم توصیه های خوبی کرد و هم هیچ مشکلی بعد از زایمانم بوجود نیومده تا الان که 5 ماه میشه که گذشته
2714
دکتر مریم عزیزی نژاد ماهه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
عزیزم دکتررضوان کاظمی خرف نداره شک نکن کارش عالیه من ازقبل بارداریم باهاش بودم تا6ماه پیش که سزارینم کرد خیلی ازش راضیم خداخیرش بده بیمارستان اتیه کارمیکنه تو ساختمان پزشکان اتیه میشینه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706