2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا زندائی من دومی را کانادا به دنیا آورد ، خالم هم دومی را آمریکا به دنیا آورد ، هر دو تاشون اولی را تهران سزارین کرده بودن با وجود اینکه اونجا سزارین خیلی کمه ، دکتر گفت دومی هم باید سزارین بشه . که ما پرونده هاشون را از تهران فرستادیم تا دکتر بدونه برش زایمان اول چطور بوده! دکترهای اونجا که گفته بودن شدنی نیست حالا اینجا رو نمی دونم
قضاوت کردن زندگی دیگران بیش از گلیم من است من باید زندگی خود را داوری کنم
2728
2738
دکتر که گفته بود احتمال زیادی داره بدن فشار زایمان طبیعی را نیاره ، من خودم اصلا بارداری نداشتم و تجربه ندارم ، فقط چون سر پرونده های این دو تا گیر بودیم اینها رو شنیدم . حتی سر زندائیم اول گفته بوده طبیعی ، بعد که فهمیده سزارین کرده بدون معاینه گفت سزارین و بگین پروندتون را بفرستن . اما خالم از اول گفته بود سزارین داشته از همون اول هم برای دو.می وقت سزارین دادن بهش
فسانه جان اگه علت سزارین مربوط به مادر باشه مثل تنگی لگن و ... طبیعتا زایمان های بعدی هم به همون دلیل باید سز بشه
ولی اگه علت سزارین مربوط به بچه باشه مثل بریچ بودن و زودرس بودن و ... زایمان بعدی می تونه طبیعی باشه
نمی دونم والا ، این دو تا زایمان یکیشون 4 سال و یکی دیگه 5 سال پیشه ، بهر حال امیدوارم موفق باشی
2706