2733
2734
سلام دوستان. من هفته 32 هستم. به نظرتون کی باید ساک بیمارستان جمع کنم و چه چیزهایی باید توی اون بزارم؟ ممنون میشم کمک کنید.
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ساک نی نی : چند تا پوشک-پتو-2 دست لباس نوزادی (بادی-شلوار-دستکش-جوراب-سرهمی-کلاه)-پماد جلوگیری از سوختگی نی نی
ساک خودتم : شونه-چند تا نوار بهداشتی بزرگ-شورتکس-گل سر-اگه خواستی روسری خوشمل-مدارک پزشکی و سونوگرافی های دوران بارداری و آزمایشات که تو این مدت انجام دادی-دفترچه بیمه خودت-شناسنامه خودت و همسرت اگه تو همون بیمارستان میخواهید برای نامگذاری اقدام کنید -لوازم آرایش-دئودورانت-مسواک و خمیردندون
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
آها دوستم پوشک خریده بود برای خودش به نظرت نوار بهداشتی کافیه
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
دستت درد نکنه پس همینها رو برمیدارم.
برای نی نی لازم پستونک یا شیشه شیر یا شیر دوش بردارم؟ نمیخوام چیزهای اضافی رو بردارم
عزیزم اینم خیلی خوب و مفیده

http://www.bartarinha.ir/fa/news/31409/%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%DA%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2706