2726
عنوان

دکتر خوب تو تبریز

15867 بازدید | 43 پست
سلام اگه کسی یک دکتر زنان و زایمان خوب برای زایمان تو تبریز میشناسه بگه، خانم باشه، با حوصله باشه و مریضهاشو یکی یکی ویزیت کنه دو سه نفری نفرسته تو اتاق ویزیت، خواهشا کمکم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام
از همه کسانی که جواب دادن ممنونم. میخوام آدم با وجدانی باشه، راستش این روزها دکتر با حوصله و مهربون کم پیدا میشه، برام وجدانش از هر چیزی مهمتره، من که پیش هر دکتری رفتم همشون بداخلاق و خشک بودند. تا مشتری هاشون زیاد میشه جند تا چند تا ویزیت میکنن آدم نمیتونه باهاشون راحت باشه، نظر شما چیه؟
سلام
از همه کسانی که جواب دادن ممنونم. میخوام آدم با وجدانی باشه، راستش این روزها دکتر با حوصله و مهربون کم پیدا میشه، برام وجدانش از هر چیزی مهمتره، من که پیش هر دکتری رفتم همشون بداخلاق و خشک بودند. تا مشتری هاشون زیاد میشه جند تا چند تا ویزیت میکنن آدم نمیتونه باهاشون راحت باشه، نظر شما چیه؟
من دکترم برادران بود
انقد مهربون و خوش اخلاق بود که نگو.....خوب وقت میذاشت خوب حرف میزد خوب هم میرسید خدایی.......وقتی بچه به دنیا میاد و برا مراقبت بعد از زایمان میری پیشش میگه بچه رو هم بیار ببینم......چنان توجه میکنه انگار بچه خودشه

من حاملگی پر خطری داشتم........تنها عاملی که به من امید میداد که هیچ خطری پیش نمیاد رفتار دکترم بود.... اروم و مهربون.....مثل یه خواهر
در مورد هزینه هاش هم دکتر معمولیی هست.........نه گرون حساب مب کنه نه کم حساب میکنه
مطبش ولی عصر هست.....کنار کلانتری ولی عصر..همون که تو خیابون چالانقوش هست
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
سلام کسی خودش یا اقوامش پیش دکتر صحاف رفته من فعلا دکترم اونه خوش برخورد و خوش اخلاقه اما متاسفانه 2تا2تا ویزیت میکنه اگه کسی اونو میشناسه راهنماییم کنه بنظرتون تا اخرش برم پیش اون؟؟؟
من یه بار برای چک آپ رفتم پیش دکتر صحاف، خوشم نیومد کلا با دکترهایی که چند نفری ویزیت میکنن مشکل دارم. خلاف اخلاق پزشکیه چون این حق مریضه که محرمانه با دکترش ملاقات کنه. تازه تو خارج شوهر ها رو تو اتاق زایمان هم کنار همسرشون هستند اما اینجا شوهر آدمو برای ویزیت هم نمیذارن تو.
چون دکتر صحاف هم دوتا دوتا ویزیت میکرد دیگه نرفتم پیشش!!!
من تا حالا چند تا دکتر عوض کردم اما الان میخوام باردار بشم برای همین میخوام یه دکتر خوب رو پیدا کنم. باید برم همه اینارو که معرفی شدند یه بار ببینم به نظر من وجدان و اخلاق دکتر مهمتر از سوادشه. اگه وجدان داشته باشه آدم خیالش راحتتره.
بعضی دکترای تبریز خیلی اسم درکردن ولی متاسفانه آدم وقتی میره تحت نظرشون قرار میگیره بی مسئولیتیشون کاملا ثابت میشه. مثل خانم سیمین تقوی که نه وجدان دارن نه مسوولیت سرش میشه. خانم بارداری که تو وضعیت های ریسک (پرخطر) قرار داره رو تو بیمارستان بستری میکنه و 4-5 روز بعد میاد بالا سرش اونم با عجله و واسه یه لحظه کوتاه که دیگه اونوقتم کار از کار گذشته یعنی وقتی که موقع سقط جنین رسیده. تو مطبش هم که واویلا است. عین گله گوسفند باید 10 نفری بری تو اتاق واسه ویزیت. واقعا عقلتونو قاضی کنین ببینین میشه تو این وضعیت به تک تک بیمارا خوب رسید. معلومه که نه. من و چند نفر از آشناها اینو تجربه کردیم به عینه. خودتون و بچه نازتونو مثل من نسپارید به دست این دکترهای گله ای که فقط اسم درکردن.
دکتر سیمین تقوی چطور دکتری هستند ؟ دکتر ساح ملی ؟؟ من هم دنبال پزشک خوب با تجربه و با سواد هستم 2 بار سقط داشتم و فیبروم هم دارم و غلظت خون هم دارم ؟؟
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
2706