2733
2734
عنوان

کمک برای خرید کالسکه خوب و سبک

374 بازدید | 6 پست
سلام
میخوام یه کالسکه بخرم که سبک باشه و راحت باز و بسته بشه و بتونم راحت اونو از تو صندق عقبب ماشین جا بدم
خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com
اینا منظورته؟
https://www.google.com/search?q=%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B3%DA%A9%D9%87+%D8%B3%D8%A8%DA%A9+%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C&client=firefox-a&hs=eyd&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=HEc-U9LGBYftswaP-oAo&ved=0CEsQsAQ&biw=1366&bih=595
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگرمنظورتون دادن راهنمایی و مشخصات یه کالسکه خوب هست باید این ویژگیها رو داشته باشه
به چرخهاش و مقاوم بودن چرخهاش خیلی دقت کنی چون توی این شهرهای پر از دست اندازی که ما داریم دوروزه با دوبار رفتن اومدن چرخهاش مشکل پیدا میکنه
چرخها روان باشه و به راحتی قابلیت چرخیدن و تعغیر جهت دادن داشته باشه
صندلی کودکش ر و حتما توجه کن تا چه اندازه قابلیت خوابیدن داره برای وقتیکه بچه تو کالسکه خوابش برد کمرش اذیت نشه
به وزنش خیلی خیلی توجه کن چون خیلی از مسیرها رو مجبوری بلندش کنی و اگه سنگین باشه خیلی اذیتت میکنه و از بیرون رفتن بیزارت میکنه
به نظر من اگر بتونی یه مارک خارجی شناخته شده بگیری برات کلی کار میکنه
من برای دخترم انگلیسینا گرفتم الانکه پنج سالشه بیشتر از بیست تا شهر باهاش مسافرت بردمش و همیشه تو مراکز خرید و بازار تهران هم همراهمه
فوق العاده جنسش خوب دراومد
مارک مک لارن هم عالیه و حرف اول رو میزنه تو کالسکه سبک و دسته عصایی

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
خدایا،مرا آن ده که آن به
2731