2737
2734
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664548 بازدید | 424 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آزمایش رو گرفتم عدد بدست آمده صفر بود.
جواب آز. رو به دکتر نشون دادم گفت الان معلوم نمیشه-باید چند روز از زمان پریود بگذره بعد آزمایش بدی.......مگه انقد طول میکشه که بفهمی چه خبره؟؟
حالا پریود7-8 روز دیگست - می خوام صبح برم ی دکتر دیگه... اصلا همش می رم پیش دکترا---نظرشون رو متوجه بشم و نظرات رو با هم ترکیب کنم... به نظر شما چکار کنم؟؟؟
2738
آدم از خوندن بعضی پست ها شاخ در میاره؟!!! یعنی چی همه چی حله؟ گناه به این بزرگی مرتکب شدی همه چی حله؟!!! ملت نفهمن شما چی کار کردین خدا چی؟ خدا رو هم با جواب آزمایش بارداری میخوای راضیش کنی؟؟
سلام
من تازه عضو این سایت شدم
قبل از اینکه عضو بشم چندماهی مرتب سر میزدم و صحبتتاتونو میخوندم
حرفای شما باعث شد به مادر شدن و بچه علاقه پیدا کنم
الان 2 ماهه جلوگیری نمیکنم
ماه گذشته 3 روز جلو انداختم الان هم منتظرم
دعا کنید پریود نشم
چند روز علائم پریودی داشتم البته با کمردرد خیلی شدید و ترشحات و سینه درد (معمولی درحد زمان پریودی) و زیر دلم درد میکرد
و گاهی سرگیجه البته 2-3 بار
ولی الان 2 روزه علائم رفته
در ضمن من سیکلم 32-33 روزه است
امروز 31 روزه
نظرتون چیه ؟ ممنون میشم جواب بدین که میتونم امیدوار باشم یا نه ؟ چرا علائم قطع شده ؟
هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد (اي كاش برش خوب بود ولي ...   )
2706