2726
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664123 بازدید | 424 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
salam,lotafan komakam konin
man dishab ba namzadam nazdiki dashtam az posht ....bad etmam ke 45 deghighe az rosh migzasht man moshahede kardam ke ghesmate jeloyie shortam khunie...in dalilesh chi ??? ehtemal dare pardeye bekaratam be chizi beshe ?? dalile in khunrizi chie ? maye mani shoharam dar dakhel khali shodee ....ehtemale hamelegi hastesh ??? man ghorse lonozhestrol khordam...age bardar basham jelogiri mikone ??? torokhoda komakam koninn..bebakhshid age inghad vazeh tozih dadam,kheyli mitarsam va hich etelati nadaraam....komakam konin lotfan :( hamelegi chanruz bad az nazdi malom mishe ??? dar zemn peridoamam 1 hafte pish tamum shodeee..
شیوا جان سلام ، من احتمال میدم که سوراخ پشتت پاره شده و منجر به خون اومدن شده... درد زیاد در اون قسمت نداشتی موقع نزدیکی؟ یا موقع دستشویی بزرگ الان احساس درد زیاد اگه داری پس همونه... که خودشم کم کم خوب میشه ...
به همه دوستان سلام... من 31 سالمه 4 سال جلوگیری طبیعی داشتم و الان 3 ماهه گذاشتم کنار... ولی انگار نه انگار که جلوگیریمو کنار گذاشتم ... هیچ اتفاق جدیدی برام نیفتاده... به نظرتون من مشکلی دارم؟ چیکار باید بکنم که اتفاقی بیفته... صبور نیستم و خیلی نگرانم... میخوام زودتر بچه دار بشم...
شیوا جان ، انشا لا که چیز مهمی نیست اما نگفتی درد داری تو پشتت یا نه ؟
یه موقعایی آدم نمیتونه تشخیص بده خون از کجاست میاد پایین...
مگه با جلو هم کاری داشتی که نگرانی؟ چون تا آلت داخل نره تقریباً 5 سانت خونریزی امکان نداره البته معمولاً... بهرحال نگران نباش هر چی خدا بخواد...
سلام
میشه منو راهنمایی کنید ؟؟

من تازه واردم.تاریخ آخرین پری ام 4/9/89بوده است.ودر روز بیستم یعنی شانزده پری رابطه داشته ام.و الان پس از گذشت هفت روز از رابطه ،سینه درد شدید به همراه حالت تهوع در طول روز( بدون استفراغ)دارم.این ماه کلومیفن مصرف کرده ام.
2706