2726
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664021 بازدید | 424 پست
باسلام من تازه عضواین سایت شدم من هم 3ماهه که اقدام به بارداری کردم ولی این دوماه قبل که اقدام کردم هردوماه پریودیم جلو افتاد وهردوماه مقدارش خیلی کم شده بود حتی من که سابقه نداشت به دورز هم رسید واین ماه که نمی دونم پری می شم یانه برام دعا کنید ه پریود نشم آخه من می ترسم که همه پریودیشون عقب می افته من یکی جلو افتاده توروخدا برام دعا کنید من هم این ماه باید دوم اردیبهشت پریود بشم که پریود نشم توروخدا آخه من خیلی غصه دارم می ترسم بازهم پریود بشم من همیشه پریودیم مرتب مرتب بوده وفقط 7ماه جلوگیری داشتم اون هم طبیعی بوده توروخدا برام دعا کنید وایییییییییییی کی باشه یک روز بیام تو سایت بگم بچه ها من هم حامله هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام آنا هستم
من این ماه (تیر) از تست زمان تخمک گذاری استفاده کردم و دهم دو تاخط نشان داد سه روز نزدیکی کردم به نظر شما جواب می ده یا نه؟ کی می تونم آزمایش خون بدم ممنون اگر راهنمایی کنید
سلام آنا هستم
من این ماه (تیر) از تست زمان تخمک گذاری استفاده کردم و دهم (14 پریودی) دو تاخط نشان داد سه روز نزدیکی کردم به نظر شما جواب می ده یا نه؟ کی می تونم آزمایش خون بدم ممنون اگر راهنمایی کنید
سلام من 24 سالمه 2 ساله ازدواج کردم این دومین ماهیه که اقدام کردم 28 تیر وقت پری هست برا همه شما دعا می کنم امید وارم شمام برام دعا کنید ان شا ا... همه شما یه نی نی سالم و تپل به دنیا بیارین من توکلم فقط به خداست خدای بزرگ
salam be hameye mamanaye ayandeye donya
man ye soal daram age mishe behem javab bedin
man dishab baraye hamele shodan eghdam kardam daram mimiram az estres mikhastam bedoonam faghat yekbar eghdam baraye hamelegi ta zamane priodam tuin mah kafie?
masalan ESHKALI NADARE BARAYE ETMINAN IN KARO EMSHABAM TEKRAR KONAM??? MERC MIBOOSAMETOON
man dishab baraye hamele shodan eghdam kardam daram mimiram az estres mikhastam bedoonam faghat yekbar eghdam baraye hamelegi ta zamane priodam tuin mah kafie?
masalan ESHKALI NADARE BARAYE ETMINAN IN KARO EMSHABAM TEKRAR KONAM??? MERC MIBOOSAMETOON
2706