2737
2734
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664564 بازدید | 424 پست
سلام من تازه واردم (کمک)
من هم یک هفته مونده به پریودم ولی زیردلم گاهی تیر می کشه یک دقیقه اگه وایستم کمرم می خواد بشکنه یک کم هم نوک سینم درد می کنه به نظر شما این علائم بارداری می تونه باشه
سلام زهره جون...ببین این علائم بین پری و بارداری مشترکه...مخصوصا در دورانی که برای بارداری داری تلاش می کنی...یعنی در آغاز پری هم ممکنه همچین حالت هایی داشته باشی...من هم الان این حالت رو دارم بعنی سه ماهه که دارم افدام می کنم و هر سه ماه این حالت ها داشتم...نمی خوام ناامید بشی فقط می خوام انفدر به خودت امیدوار ندی که به دفعه بخوره تو ذوفت...اما گفتم مشترکه و چون بدن ها با هم فرق می کنه ممکنه باردار باشی...به هر حال تا 2 تا 3 روز بعد پریت صبر کن بعد بیبیچک بذار ایشاله که مامانی............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام مجدد کسی میتوبه به من کمک کنه؟من5 ماهه جولوگیری نمی کنم این ماه 8روز از پریودم گذشته ولی امروز درد شکو وکمر دارم بدجوری مثل پریود حالت ام یه کم خون دیدم ولی مثل پریود نیست هم خیلی کمه هم کم رنگه خونش ولی 2 روز پیش بی بی چک کردم منفی امد امروز هم خیلی کم خون اومد یعنی میشه حامله باشم؟؟؟
سلام فرناز جان
میگن 2 روز قبل تا 2 روز بعد بهترین موقعیته برای حاملگیه
یعنی اگه پری منظمی داشته باشی از روز 11 تا روز 15 نزدیکی داشته باش و بعد از آن کمی پاتو بالا بذار

من بیشتر تو تاپیک "اونایی که میخوان تا آخر ماه باردار بشن" هستم
امیدوارم خبر خوش بهمون بدی
2706