2410
2553
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 663145 بازدید | 424 پست
دوستان من با وجود 9روز خونریزی بعد از سقط 22 روز پیش پاک شدم و دورهام قبل از سقط 33 روزه بوده یعنی 28 روز پاک بودم حالا کسی میدونه نوبت بعدی پریودم چند روز بعده؟اگه میدونید راهنماییم کنید ممنون میشم اخه تقریبا یک هفته ست که حالم بده کمی حالت تهوع دارم با دل ضعفی شدید و سر درد و کنار نافم هم تیر میکشه یعنی احتمالش هست باردار شده باشم اخه من بعد از سقط جلوگیری نکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه. من عضو جدیدم. 6 روز پیش یه رابطه جنسی داشتم و 2 روز پیش تا امروز صبح خونریزی(همش دو روز!) 21 روز از شروع پریود دفعه قبلم میگذره و همیشه 10 روزه بوده. میخوام ببینم احتمال بارداریم چقدره و اینکه اگر باردار باشم چی مصرف کنم که از بین بره. بار اولمه اما الان در موقعیتی نیستم که بچه دار شم. (هنوز توی دوران عقد هستم و خیلی بد میشه اگه حامله باشم!) تو رو خدا کمکم کنید. ممنون
2456
2714
سلام دوست عزیز. من هم در حال اقدام برای بارداری هستم. من از روز 8 شرو کردم. ببین مهم این است که روز هایی که احتمال تخمک گذاری داری رابطه داشته باشی. ببین معمولاا از روز 10 تا 20 باید رابطه داشته باشی بهتر شب در میون باشه. ببین دوره هات چند روزه است. من دوره هایی 28 و کاهی 29 روزه داشتم. موفق باشیی
سلام نی نی مامان جون 14 روز مونده به پری با 14 روز بعد پری که فرقی نداره!!!!!! اونم 14 روز بعد از پری قبلیه دیگه!!!!اما کلا از همون شب اول پاک شدنت شروع کن و سعی کن از 11 تا 17 حتما رابطه داشته باشی
2706