2703
2553
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

476391 بازدید | 388 پست
نظر همسرتان را درباره داشتن روابط با دوستان و خویشاوندان بدانید:

آدم‌های مختلف درباره روابطشان با دیگران، باورها و نظرات متفاوت و گاه متضادی دارند. مواظب باشید دل به مهر کسانی ندهید که در روابطشان صداقت ندارند. چنین افرادی حتی اگر در روابط سالمی قرار گیرند، این عدم‌صداقت و راستی را به وجود می‌آورند.

خواسته‌هایتان را به روشنی بیان کنید:

زندگی مشترک یک بازی که بر پایه حدس و گمان باشد، نیست. بسیاری از مردم، اعم از مرد و زن از بیان صریح خواسته‌های خود بیم دارند و در نتیجه بر آنها سرپوش می‌گذارند و نتیجه این پنهان‌کاری، نومید شدن از رسیدن به خواسته‌هایشان و خشم گرفتن بر همسری است که از برآورده کردن خواسته‌های ناگفته آنان کوتاهی کرده است. ایجاد روابط صمیمی با همسر، بدون صداقت و درستی در گفتار و کردار امکان‌پذیر نیست. به یاد داشته باشید که همسرتان فکرخوان شما نیست، یعنی علم غیب پی بردن به درون و افکار شما را ندارد.

به‌خود و همسرتان به چشم یک تیم دو نفره بنگرید:

یعنی اینکه هر دوی شما، انسان‌های منحصر به فردی هستید با نگرش‌ها و توانمندی‌های متفاوت؛ و همین تفاوت‌ها بیانگر ارزشمند بودن شما به‌عنوان یک تیم است.
hamshahrionline.ir

گوش کنید، صادقانه گوش کنید:

بدون هیچ داوری، به نگرانی‌ها و گله‌های همسرتان گوش دهید. بیشتر وقت‌ها، فقط و فقط داشتن کسی که به حرف‌ها و درددل‌های ما گوش کند، تنها چیزی است که برای حل مسائل‌مان نیاز داریم. درک یکدیگر در زندگی مشترک، حیاتی است.سعی کنید به مسائل دنیای پیرامون خود از منظر چشم همسرتان نگاه کنید، دنیا را فقط از دریچه چشم خودتان نبینید.

برای حفظ روابط صمیمانه با همسرتان، کوشا باشید:

یکرنگی و یکدلی همین طوری به وجود نمی‌آید. در نبود این یکرنگی و یکدلی، انسان‌ها از هم دور می‌شوند و روابطشان آسیب می‌بیند. داشتن روابط موفق، مستلزم سال‌ها توجهات مستمر است.

هرگز قدرت زیبا جلوه کردن و سر زنده بودن را دست کم نگیرید:

روابط زناشویی، خوب است، اما نجواهای عاشقانه شیرین‌تر است. حفظ روابط زناشویی آسان است، اما ایجاد صمیمیت و نزدیکی مشکل. این کار به صداقت و راستی، صراحت در گفتار، بیان خود، در میان گذاشتن نگرانی‌ها و نیز علایق خود، ترس‌ها، دلتنگی‌ها و همین طور امید و آرزوها نیاز دارد.
hamshahrionline.com

پرتحرک، با حرارت و جذاب باشید!

یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که شما از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه‌تر و جذاب‌تر باشید. او عاشق تمامی ‌وجود شماست. در حقیقت مشتاق و آرزومند آن است که هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلی تازه بچیند. ظاهر آراسته و پوشش زیبای شما همان چیزی است که شوهر شما در نخستین برخورد پس از ورود به خانه، از شما می‌خواهد. او می‌خواهد موقع مراجعت به منزل، دختر رویاهایش واقعاً یک خانم به تمام معنا باشد، با تمام ویژگی‌های یک زن زیبا و طناز، شادابی و شیطنت یک دختر جوان و سرزنده، لطافت و طراوت یک گل. این نیاز و انتظار واقعی یک مرد از همسر خود است.
خانم‌های عزیز، به خاطر بسپارید که مردها آدمهای عجیبی هستند. یک مرد قبل از اینکه به شخصیت یک زن توجه کند، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می‌بیند.
هرگز از ظاهر آراسته خود به‌منظور دیگر غیراز جلب و بیان محبت استفاده نکنید. مطمئن شوید که نیت و رفتار شما با لباس پوشیدنتان متناسب است و هرگز قصد ندارید از این ابزار برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید. او کاملاً احساس خواهد کرد و عکس‌العملی برخلاف خواسته شما نشان خواهد داد.

همسرتان را به خانه جذب کنید
به جای اینکه شوهر خسته شما به هنگام ورود به خانه، در آشپزخانه یا اطاق‌ها به دنبال همسرش بگردد، بی‌درنگ برای استقبالش به جلوی درب خانه بروید. بگذارید آن لحظه‌ای که به خانه وارد می‌شود، یک لحظه شاد و زیبا باشد. با صورت آرایش کرده در حالی که رایحه عطر از وجود شما به مشام می‌رسد، خرامان خرامان به طرف در بروید. به این ترتیب نه تنها می‌توانید به ابراز محبت او پاسخ بدهید بلکه خود شما هم نیاز به این ابراز محبت دارید. اگر او با حالتی عصبی و خسته و کوفته به خانه می‌آید، با دیدن قیافه مرتب و منظم شما خستگی از تنش بیرون می‌رود.

لباس‌های خوب و زیبای شما مخصوص میهمانی نیست!
آیا در حالی که لباس جذاب و زیبایی بر تن دارید در جلو در به استقبال شوهرتان رفته‌اید؟ اکثر زنان سعی دارند که بهترین لباسشان را در مهمانی‌ها بپوشند و به رخ سایر خانم‌ها بکشند ولی هیچ‌وقت این کار را در مورد شوهرانشان نمی‌کنند. شوهرتان نیز نیاز دارد که شما رویاهایش را برای داشتن یک زن شیک برآورده سازید. هرگز اجازه ندهید که شوهرتان پی ببرد وقتی که به خانه برمی‌گردد همسرش با چه «لباس و آرایشی» منتظرش است، این عمل، باعث می‌شود او احساس خاصی نسبت به لحظه ورود به منزل پیدا کند. این، درست مانند همان احساسی است که انسان در موقع باز کردن بسته‌بندی یک هدیه دارد.
شما می‌توانید با پوشیدن لباس‌های گوناگون و جالب، نظر شوهرتان را نسبت به‌خود جلب کنید. اگر فرزند بزرگ سال دارید، طبیعتاً هنگامی‌که در خانه هستند از پوشیدن لباس‌های نامناسب در حضور آنها خودداری کنید. ولی بچه‌ها لباس‌های زیبای شما را دوست دارند، چون زندگیشان را از یکنواختی خارج و هیجان‌انگیزتر می‌کند.
شوهر شما دوست دارد که شما خوب لباس بپوشید، او شما را دوست خواهد داشت زمانی که احساس کند که می‌خواهید وی را خوشحال کنید. هنگامی‌که نیاز او به مشاهده یک زن جذاب و شاداب و طناز در خانه برآورده شد، به‌قدری سپاسگزار شما خواهد بود که احساس وظیفه برای برآوردن نیازهای شما را خواهد کرد، بدون اینکه شما از او چیزی خواسته باشید. همین امشب این موضوع را آزمایش کنید!
bashgah.net

سفره دل مرد ها را باز کنید

چند دفعه تابحال از رفتارهای همسرتان شگفت زده شده اید؟ از اینکه او به چه چیزی فکر می‌کند؟! اگر می‌خواهید به قلب یک مرد دست یابید باید ابتدا به مغز او راه یابید. مشکل بیشتر مردها این است که خیلی سخت برای گفتن افکار و احساساتشان لب به سخن باز می‌کنند.
اگر به این 5 فن مجهز باشید مردان راحت تر سفره دلشان را برایتان باز خواهند کرد، سپس شما می‌توانید بهتر برای یک رابطه بهتر تلاش کنید و نهایتاً لذت بیشتری از باهم بودنتان ببرید.

1.اجازه بدهید او درک کند که آنچه که می‌گوید برای تان مهم است.
هیچ مردی به شما اجازه نمی دهد به افکارش راه یابید مگر اینکه بداند که شما به آنچه که او می‌گوید توجه و علاقه نشان خواهید داد. یکی از بهترین راهها برای منتقل کردن این موضوع به او این است که از طریق زبان بدنتان وارد شوید. برای نشان دادن تمایل خود به گفته های او، نگاه طبیعی به او و باز کردن بازوانتان به نشانه گرایش به او بهترین راه است. اجازه دهید به او بداند که شما متوجه اید که چه می‌گوید آنهم با یک سرتکان دادن یا با حرکت دادن به پیشانیتان.
همچنین تحت تأثیر قرار گرفتن، مثلاً وقتی که او حین گفتن داستان خود تحت فشار باشد و ببیند که شما هم با او همراهید، احساس بهتری خواهد داشت. این کار مثل این است که گفته باشید من می‌فهمم که چه احساسی داری یا من خودم را جای تو می‌گذارم.

2.لطفاً داوری و قضاوت نکنید.
هیچ مردی افکار واقعی اش را نمی گوید اگر دریابد که تحقیر یا نکوهش می‌شود. اظهاراتی مانند چطور توانستی این کار را انجام دهی یا اگر من بودم چنین نمی کردم را رها کنید.
آزادی این را به او بدهید که آشکارا و صادقانه هر آنچه که می‌خواهد توضیح دهد بدون قضاوت شما، آنگاه شما شگفت زده خواهید شد. شما مجبور هم نیستید که او را ببخشید یا با او موافق باشید. شما با این کار به راحتی محیطی آزاد را برای او ایجاد کرده اید که هر آنچه فکر می‌کند برای شما بگوید.
3.از بکار بردن کلمه چرا بپرهیزید.
وقتی روانشناسان دوره کارآموزی خود را سپری می‌کنند، از آنها می‌خواهند تمرین کنند که کلمه چرا را از دایره لغاتشان حذف کنند. زیرا پرسیدن چرا به طور مکرر، انرژی منفی می‌دهد و شرایط را بحرانی و حساس می‌کند.
وقتی که شما از یک مرد بپرسید که چرا این کار را اینطور انجام داده ای، او اینطور استنباط خواهد کرد که به او گفته اید که تو احمق هستی که روی زمین این را ه را برای این کار انتخاب کرده ای! حالا او قبل از اینکه جملاتتان را تمام کرده باشید حالت تدافعی به خود می‌گیرد.
تمرین کنید که به جای استفاده از کلمه چرا بگویید درباره این موضوع به من بیشتر بگو.

4.هرگز نگویید ما نیاز به گفتگو داریم.
هیچ چیز بهتر از این جمله نمی تواند یک مرد را وادار کند که کمتر حرف بزند. این جمله حامل این پیام است که او کار اشتباهی کرده است که در دردسر افتاده و باید درباره اش توضیح دهد. او گفتگو را قبل از شروع کردنش متوقف خواهد کرد.
بهترین راه برای مطرح کردن یک موضوع مهم به آرامی و غیر مستقیم وارد شدن به آن است. زمانی که هر دوی شما مشغول انجام آن هستید را انتخاب کنید مثل آشپزی و یا تمیزکاری سبک، که او راحتی بیشتری احساس کند. به خاطر داشته باشید وقتی او درگیر فوتبال جمعه شب است برای این کار به او نزدیک نشوید.

5.گوش دادن واقعی را یاد بگیرید.
شما همیشه شانس شنیدن افکار او را نخواهید داشت. چندین بار شده است که شما وقتی که او صحبت می‌کرده است در فکر دیگری بوده اید یا شاید هم فکر می‌کرده اید که در جواب به او چه بگویید؟!
این موضوع بسیار مهم است که اکنون را با او باشید تا اینکه به افکارتان اجازه دهید همه جا باشد غیر از با او. یک مرد می‌تواند احساس کند که شما واقعاً می‌خواهید حرفهای او را بشنوید یا خیر. درست شنیدن بهترین راه برای رسیدن به یک گفتگوی واقعی است که او هم بتواند حقیقت را به شما بگوید.

سایت سیمرغ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا دوست دارن زنا زیاد پا پیچشون نشن ازشون نخوان که هی حرف بزنن
دوست دارن تنها باشن تو دنیای خودشون بر عکس زنا که هی دوست دارن حرف بزنن و هی از مردا می پرسن چیه
امروز چه خبر و ...
فقط باهاشون کاری نداسته باشین
و اینکه لباسای رنگی و خوشگل بپوشی تا ازتون سیر نن ارایش کنین تا مرداتون بجای تماشای دخترای فشن بیرون سما رو نیگا کنن و یکمی هم ناز و عشوه یاد بگیرین تا دم مرداتونو بدشت بیارین
منو فامیل با دامن ندیدن ولی همیسه پیش شوشو با پیرهن کوتاه راه می رم تا منو ببینه
 BabyFetus Ticker
2720
آره شوهرداری رسم و رسومات خودشو داره باید خیلی مراقب بود دل شوهرتو بتونی بدست بیاری
من هنوز عروسی نکردم اما میخوام در آینده انشاالله همین کارهارو بکنم الان نامزدم

البته مردها فکرنکنم همیشه تنهایی رو دوست داشته باشن!
چه کنیم که در همه حال عاشق همسرمان باشیم؟

هیچ جواهرات گرانبهایی نمیتواند باعث شود که صورت یک زن آنچنان بدرخشد مگر معجزه عشق.
میتوانیم خود را در آینه ببینیم و متوجه شویم که در دل ما چه میگذرد! چهره و چشمان ما حرف میزنند و هرگز هم دروغ نمیگویند. وقتی ما زنها زن دیگری را ببینیم قلب او را هم میبینیم و انگار سالهای سال است که او را میشناسیم و میفهمیم که آیا او در حسرت عشق است ویا محبوب و شریک زندگیش.
بسیاری از زنان و مردان در حسرت عشق به سر میبرند ولی از آن خبر ندارند.

وقتی زن با یک مرد ازدواج میکند و به او علاقه دارد و در عین حال گرسنه عشق است، احساس امنیت ،ارزش و ارتباط نمیکند و در درون خود خلائی حس میکند. اغلب زنها این خلأ را با مشروبات الکلی، دخانیات، کار کردن (گاهی بیش از حد)، خرید کردن، مراقبت از دیگران، علاقه به غذا، علاقه افراطی به بعضی از اشیاء و گاهی مواد مخدر، جبران میکنند.
اما وقتی یک مرد مورد عشق و علاقه همسرش نیست، ممکن است یکی از این راهها را به عنوان راه دوم انتخاب کند. اغلب مردان رفتارهای دیگری را به عنوان راه اول انتخاب میکنند، که این به نوع خود، در روابط عاطفی، رفتاری غیر قابل جبران محسوب میشود.
حقیقت این است که اگر خودتان را دوست بدارید و مرتباً با مردم و اطرافیان خود در ارتباط باشید هم قلب شما با عشق تغذیه میشود، ولی آنچه من به آن اشاره میکنم در یک رابطه صمیمانه رخ میدهد و اگر بخواهید پیوند شما محکم شود باید عشق را در رابطه خود جاری کنید. وقتی قلب خود را با عشق همسرتان تغذیه میکنید سرشار از هیجان و تازه میشود، اما وقتی آن را از عشق محروم کنید عشق و شور و اشتیاق از بین میرود.

وقتی از نظر احساسی همسرتان را گرسنگی میدهید، او بد اخلاق، کم حوصله، پرخاشگر و بسیار حساس میشود. در حقیقت او را به کسی تبدیل میکنید که بیشترین تنفر را از شما دارد وشما نیز بیشترین تنفر را از او دارید!!

نکاتی که سبب محرومیت از عشق میشود:
فاصله گیری احساسی
انتقاد
لاس زدن با دیگران
غفلت کردن از همسر
سخت کار کردن
رنجش داشتن و تلنبار کردن رنجشها
منزوی بودن و صحبت نکردن
مقصر دانستن همسر

نکاتی که عشق را تغذیه میکنند:
برقراری ارتباط
تحسین
وفاداری
قدردانی
با هم وقت گذراندن
تشریح کردن مشکلات
تماس گرفتن و گروهی عمل کردن

همه ما قسمت بزرگ عادات عشقی خود را از پدر و مادر خود یاد گرفته ایم، یعنی آن عادات از تماشای رفتار پدر و مادرمان و ارتباط با آنها بدست آمده است. این اولین دلیلی است که ما بدون آنکه بدانیم همسر خود را از عشق محروم میکنیم. هیچکس به مااهمیت احساسات را به همان روشی که بچه ها را با گیاهان یا هر چیز دیگر آشنایی میدهیم یاد نداده است. حتی اگر اهمیت این مسئله را هم بفهمیم، احتمالاً نمیدانیم چطور این کار را بکنیم.

دومین دلیل آن است که شاید به عنوان یک کودک از عشق محروم بوده ایم. اگر یاد گرفته ایم که با کمی عشق زندگی کنیم به همسرمان هم یک ذره از آن را میدهیم چون نمیدانیم چطور عشق بیشتری بدهیم. سومین دلیل اینکه بعضیها همسر خود را از عشق و محبت محروم میکنند تا به نوعی اعمال قدرت کنند. شما احساس میکنید برای آنکه همسرتان را تنبیه کنید باید او را از محبت خودتان محروم کنید. وقتی به میل شما رفتار میکند به او محبت میکنید وقتی هم نه، بدون جستجوی دلیل از او فاصله میگیرید. این طرز رفتار نه تنها سالم نیست بلکه از آن نتیجه ای هم نمیگیرید. نهایتاً زن یا مردی که به این شکل با او رفتار شود خسته میشود و شما را ترک میکند!

منبع: نیکتاب
منم با نظر ستاره جون موافقم. باید مردها رو به حال خودشون گذاشت اگه پر انرژی هست و حرف میزنه با محبت بهشون توجه کنیم و همراهشون باشیم و اگه بی حوصله و ناراحته پا پیچشون نشیم.
به نظرم یه زن باید همیشه پر انرژی باشه و شاد و تو خونه با کارهاش تنوع ایجاد کنه مطالعه کنه و مطالب جالب و مورد توجه همسرش رو براش خلاصه تعریف کنه.
هیچ وقت از خانواده همسرش انتقاد نکنه چون اون بنده خدا که نمی تونه عوضشون کنه خودمونیم که با رفتار مقابلشون می تونیم رفتاری که باهامون می کنن رو تغییر بدیم.
هم اعتماد به نفس همسرمون رو با تعریف هامون بالا ببریم هم روی اعتماد به نفس خودمون کار کنیم تا خودمون از خودمون راضی نباشیم همسرمون هم راضی نیست.
نقطه ضعف بزرگ مردها انتقاد از اونها در مورد مالیه و مقایسه اونها با افراد موفق از نظر مالی . پول برای مردها حکم زیبایی برای خانم ها رو داره.
اگه هر کدوممون یک نکته که به ذهنمون می رسه رو بگیم کلی نکته میشه که باعث میشه یه مرور روی رفتارهامون بکنیم و سعی کنیم زن کامل تری بشیم. پس لطفا" شما هم نظر بدید.
ستاره میگفت لباس کوتاه و لختی. من 7 ساله ازدواج کردم زمستون و تابستون همش لباس بالا و پایین لخت میپوشم. بعضی وقت ها میگم آستین بلند بپوشم دیگه لختی تکراری شده.
شوهر من دوست داره مثل یه گربه نوازشش کنم. واسه لباس بیرون هم خرج خودم خوب میکنم و مانتوهای تینیجری میپوشم کوتاه و تنگ و اکثرا آستین کوتاه. 2 تا بچه هم دارم
2714
ارزو جون اتفاقا من تو یه مقاله خوندم نباید اونقدر این مدل لباس های باز پوشید که چشمشون عادت کنه و تکراری بشه بلکه یه بار بالا تنه پوشیده بپوش با شلوارک یه بار شلوار و تاپ.
واقعا هم خیلی چیزها سلیقه ایه و مهمترین اصل اینه که ادم اول خواسته و علایق همسرش دستش بیاد . شاید از ارایش تند خوششون نیاد حتی تو خونه به نظرشون با ارایش ملایم دخترونه تر و بهتر میشیم یا برعکس. یا خیلی موارد دیگه که سلیقه ایه. به نظرم باید مستقیم بپرسیم یا غیر مستقیم از تعریف هاشون از دیگران بفهمیم چی جذبشون میکنه و دوست دارن من غیر مستقیم فهمیدن رو ترجیه میدم.
یه رفتارهایی هم سلیقه ایه مثلا من تو خانواده ای بزرگ شدم که تو جمع عادت نداشتیم قربون صدقه طرفمون بریم یه توجه فیزیکی مثل دست همسر رو گرفتن و ... انجام بدیم ولی بعدا تو حرف های همسرم فهمیدم براش مهمه و انجام دادن اینها (کم و معقول) رو نشونه دوست داشتن می دونه. یا اینکه من زیاد اهل محبت کلامی و هی ابراز محبت نبودم ولی وقتی دیدم برای همسرم مهمه کم کم برای منم مهم شد و عوض شدم.
لطفا نظر بدید. هر نکته ای که میدونید دیدید خوندید شنیدید
من فکر میکنم اقایون از خونه ای که توش گیرو بد اخلاقی وامرونهی باشه .خلاصه ارامش نباشه فرارین...حتی اگر خانومشون زیباترین وبهترین خانم دنیا باشه...من 3 ساله ازدواج کردم همسرم فوق العادست..فقط شلخته است ..البته فقط تو خونه..واز لحاظ تمیزی خودش هم حواسش جمعه..وکارهارو هم یکم دیر انجام میده..اول زندگی همش میخواستم روش صحیح یادش بدم وبه خودم اومدم ودیدم همش بحث و درگیری به پا میکنم وارامش ازش گرفتم..در صورتی که من به همسرم با همه صفاتش قبول کردم..پس شیوم عوض کردم والان فقط میخندم...همسرمم عاشق خونست...وزندگیش..مردا ارامش میخوان وقتی بهش رسیدن همه کار براتون میکنن..همونطور که ما خانوما محبت میخوایممممممممممممم
موافقم لپ گلی جون منم کم کم رو خودم کار کردم سعس کردم و می کنم با شوخی خنده و زبون چرب و نرم حرف هام رو بزنم با اینکه اصلا دختر غرغرویی نبودم و نیستم و همیشه هم همسرم این رو میگه ولی اگه از چیزی ناراحت می شدم یا سکوت می کردم ولی اخلاقم بد میشد یا خیلی جدی می گفتم که جو خراب می شد ولی تازه دارم یاد می گیرم سکوت نکنم و الکی هی گذشت هم نکنم که مشکل بمونه و هی تکرار شه چون اکثر مواقع اختلاف سلیقه و نظر بلکه با چرب زبونی شوخی و خنده بگم که هر دو سعی کنیم حلش کنیم
2706