2737
2734
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

| مشاهده متن کامل بحث + 476528 بازدید | 388 پست
بچها منو شوهرم همدیگه روخیلی دوست داریم من خیلی بهش وابستم وابراز محبت میکنم اوم دوسم داره واوایل ازدواج همش ابراز محبت میکرد ولی الان میگه دوست دارم ولی روم نمیشه بهت بگم دوست دارم
میگه توی دلم دوست دارم خوب من ازکجا بدونم تودلش دوسم داره
واینکه خیلی زود قهرمیکنه وخودم همش منتشو میکشم جه تقصیرمن باشه چه تقصیر خودش
اگه ازش بخاطر مشکلی معذرت خواهی گنم باورش میشه خودشو میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احساس میکنم کاری ازدستم برنمیاد وخیلی مردسالاره چیزی که خیلی خیلی بدم میاد
نمیخوام زن ذلیل باشه ولی نمیخوام مردسالارم باشه

خوشحال میشم راهکارنشونم بدید!!!!!!!!!!!!
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به ان دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامان فینگیل
ممنون از پاسخت..اوایل خیلی مرتب بودم الان از وقتی پسرم 1 ساله شد دم به دنده بی خیالی ولی فایده نداره ..الاناز صبح تا 4 عصر خونه تمییز میکردم..تا 1 ساعت بشینم خونه میترکه از اسباب بازی و...

همسرم تفریح میره منتهی با دوستاش چون با ماشین اونا میره و ساعت 5 صبح..من چه جور بدون ماشین و با یه بچه کوچیک ساعت 5 برم باهاش کوهنوردی!!!

استخرم دوست دارم برم ...ساعاتی که همسرم خونه نیست استخرا برای خاومهاست من چه جوری برم با بچه!!مسیر استخرا به ما دوره..واقعا این کوچه دراز برام یه معضله

شرمنده خیلی نق زدمتو پستای قبلی ...من با وجود همه کمبودها و سختی ها خدا رو شکر میکنم و سعی میکنم نذارم مشکلا به من غالب بشه..
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
2738
سلام.نمیدونم چرا من به هرتاپیکی سرمیزنم نیست کسی.من سال اول عوسیمه ودوسال توعقدبودم الان یک مشکلی دار که امرز کینه جدایی داره من رو میبره.من ازون کمک میخوام هروقت اومدید راهنماییاون بزارید بعدا میخونمشون
من زنی ستم که خودم خرجی های لازم خودم رومیدم وفقط شوهرم خرجی زندگی وکرایه خونه رامده ولباس و.. خودم رو خودم میگیرم چون شوهرم زیاد کارش هنوز نگرفته

من خیلی دوسشدارم .ولی مشکلی که چندوقته برام پیش اومده : شوهرم بسیار کم محبته نسبت بمن.نه بغلم میکنه. نه ابراز علاقه میکنه. وقتی میره شهرخودشون بمن اصلا زنگ واس و...نمیزنه
ووقتی پیمه مدام نها پای وزون ولبتابه ومن تنام حی هندزفری میزاره که مبادا صدامو بشنوه

سرهرچیزی قهرمیکنه مثله دختربچه ها. ولی همین مرد وقی بریم خونه دیگران نقل مجلس میشه وهمه فکرمیکنن چقدمن خوشبختم
وشوهرم یک بدی که داره باحرف متوجه اشتباهاش نمیشه ولجبازه
مدام میگه من که به تو بدنکردم فقط ساکم خلاصه انگارمن بادیوار ازدواج کردم هیچ روشی روش اثرنداشته
قهر م بکنم نمیاد سراغم
رابطه س ک س هم به ندرت دارم چون کم میل هست ومنم ازش کینه دارم س ک س نمیکنیم
تروخداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بمن یادبدید مرحله مرحله جیکارکنم شوهرم عوض بشه؟ چیکارکنم اون جذبم بشه ومن نا ز بیام؟ چطووووووری کاراش رو تحمل کنم؟ شما اگربودید چطور بهش میفهموندید حرفاتونو؟ چجور زنی بشم که برام خرج کنه و.....
خعلی خوشحالم.همین
سایه جون سعی کن تو طاهر و اخلاقت یک تغییر بزرگی ایجاد کنی.
بزار براش یک ادمه جدید با یک شخصیت جدید بشی.هرچند ممکنه برات خیلی سخت باشه ولی میارزه..
ببین شوهرت تو مجالش بیشتر با چه شخصیت هایی گرم و گیرا میشه تو هم همونطور باش.سعی کن زیاد باهاش بری مهمونی و تو هم مجلس گرم کن بشی
سلام .من چند وقتی هست که نامزدم ولی گاهی حس میکنم واقعا شوهر داری بلد نیستم.گاهی نمیدونم وقتی همسرم لج کرده یا عصبیه یا حتی ناراحته چه برخوردی کنم.بعضی اوقات واقعا کلافه میشم از خودشم میپرسم فکرمیکنی وقتی لج کردی یا عصبی ناراحتی من چ برخوردی کنم بهتره میگه نمیدونم خودت باید بفهمی!!!میشه کمکم کنین.من شوهرمو خیلی دوس دارم نمیتونم سر ی همچین مساله ای ناراحت ببینمش
ممنون میشم
سایه جان س ک س ستون های یک رابطه عاشقانه است شما ستون نداری چه انتظاری داری؟؟؟ شما به یه مشاور قوی برای یاد گرفتن مهارت های زندگی احتیاج دارین هم شما هم شوهرت.اما در قدم اول باید کمی رابطه رو گرم کنید. تا راضی بشه بیاد مشاوره. با شوهرت چه طور آشنا شدین؟و کجا زندگی میکنید؟
سلام
سایه جان عزیزم به نظر من شوهرت یه مشکلی داره و از یه چیزه تو ناراضیه
ببین از اول اینطوری بوده یا تازه اینطوری شده؟
به نظرم یه مدت مثلا 3ماه خییییییییلییییییییییییی بهش محبت کن هر روز 2تا اس عاشقانه که خودت نوشتی مثلا دلم هواتو کرده دویست دارم و .... بده
وقتی میاد خونه به خودت برس و به استقبالش برو و خودت رو از دیدنش هیجان زده نشون بده بذار فکر کنه خیلی منتظرشی
تو حرفات عزیزم عشقم به کار ببر
توی سکس بعضی وقتا خودت پیش قدم شو
و از همه مهمتر مردها دوست دارن زنشون بهش اعتماد داشته باشه
بهش بگو بهت افتخار میکنم
اگه برگردم گذشته باز هم با تو ازدواج میکنم
ببین خودت باید تلاش کنی
میبینی اون اهمیت نمیده و محبت نمیکنه تو مقابله ب مثل نکن خیلییییی خطرناکه
باور کن یه مدت ک باهاش خیلی خوب بشی عوض میشه

تو خلوتتون ازش بپرس چرا این کار رو میکنی؟ دلیلش چیه؟
از من ناراحتی؟ مشکلی هست؟

بهش بگو ب محبتش خیلی احتیاج داری و بدون اون نمیتونی خوب و راحت زندگی کنی

امیدوارم موفق باشی
بچه ها توی همین تاپیک خیلی راهها هست که مردها رو بشناسیم

و یه سی دی هست که فکر کنم بشه از اینترنت دانلود کرد
مشاوره دکتر شاهین فرهنگ -
فایل صوتیشو ببینید میتونید از اینترنت بگیرید یا از سی دی فروشیا
مبحث خانواده موفق

خییییلیییییی خوبه

مشکل 90 درصد آدما رو میتونه حل کنه
فقط باید گوش کنید و عمل کنید
منکه خیلی راضی بودم