2410
2553
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

| مشاهده متن کامل بحث + 476389 بازدید | 388 پست
بچه ها من هر کاری گه خوب باشه میکنم....شوشو روش زیاد شده....بهم کم پول تو جیبی میده....از اول کمروویی کردم حالا عادت کرده...چیکار کنم؟
کسی میدونه چطور عادتشو تغغیر بدم؟هر وقت میرم بیرون لباساو وسایل....خوشگل میبینم پول کافی ندارم بخرم...هرچی میخوام باید بهش دقیق بگم....وقتی هم میگم میگه مراعات کن....!!!!!
سلااااااااام
خیلی دلم براتون تنگیده
عزیزم به نظرم اگه واقعا شوهرت نداره خب یه کم مراعات کن و سعی کن چیزای غیر ضروری رو حذف کنی اما اگه الکی خصیص بازی درمیاره باهاش صحبت کن و قانعش کن و خیلی هم اگه آدم شوهری که داره مام نمیگیره رو مراعات کنه به قول تو پررو میشه اما ب هیچ عنوان دعوا نکن

درضمن سعی کن یه دفعه زیاد پول خرج نکنی ک به چشمش بیاد یواش یواش راش بندار

بچه ها ببخشید من دیردیر میام دسترسیم کمه ب اینترنت

درمورد اون موضوعی هم که گفتم زندگی سخته
چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باورکنید من از اول ازدواجم خیلی مراعات شوهرمو کردم و خیلی دوسش داشتم شوهرمم دوستم داره اما متاسفانه یه کم اخلاقش ذاتا تنده و کاری از دستم برنمیاد ولی همیشه هم اینطوری نیست
کلا یه وقتایی میشه ازین ک زود و انقدر راحت ازدواج کردم پشیمون میشم شوهرم اصلا درکم نمیکنه
نه تنهایی بیرون میرم نه زیاد خودش منو میبره بیرون مجبورم خودمو تو خونه سرگرم کنم
زندگی برام تکراری شده
تازگیا به فکر بچه ایم
خداکنه خدا ب همه که بچه ندارن بچه خوب و سالم بده
فقط تو ازدواج خیلی باید دقت کرد به همه مجردا میگم!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
کسی هست یکم درد دل کنیم؟
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2720
من یه جا خوندم وقتی با مردا حرف میزنی باید صریح،کوتاه و مختصر حرف بزنی و الا حوصله گوش کردن ندارن
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
منم شنیدم تون (تن ) صدای خانوما برای مردها جوریه که نمیتونن طولانی مدت گوش کنن و بعد از یه مدت خسته میشن و دیگه نمتونن گوش بدن . پس کوتاه حرف بزنید یا بین حرفاتون فاصله بیندازید
دیوانه ام میکند فکر اینکه زنده زنده نیمی از من را از من جدا کنند.لطفا.... تا زنده ام بمان
خواهش می کنم کمکم کنید. با شوهرم که خیلی عصبانی و ناراحته چی کار کنم . تصمیم به تحریم همه چیز خونه گرفته خیلی کلافه و ناراحتم خیلی خیلی زیاد اصلا راه نمیده که بخوای بهش محبت کنی با حرفاش دل منو میشکونه و می سوزونه با این حال من همش ساکت و آروم به حرفاش گوش میدم و تو تنهایی و تو دلم گریه میکنم
اغوشت میتواند قشنگ ترین سرخط خبرها باشد وقتی تو میتوانی
قشنگ ترین تیتر زندگی من باشی....
2714
ممنون غزال جان از راهنماییت...
لطفا بگید با شوهر دهن بین باید چکار کرد ما هم تصمیمی میگیریم شوهرم خیلی زود و راحت تحت تاثیر حرفای دیگران تصمیمش عوض میشد هر کی میخواد باشه...مامانش ...خواهرش....باجناقش.رفیقش...

سونیا جان باید ببینی دلیل این رفتارش چیه...؟اگه دلیلشو بفهمی بهتره...
در ضمن احساساتتو با شوهرت با مظلومیت و آرامش در میون بذار نذار چیزی رو دلت سنگینی کنه...حتی اگه مطمئنی چیزی درک نمیکنه و براش مهم نیس..
با اجازه صاحب تاپیک
فروش انواع عسل طبیعی دامنه کوه های سبلان با شهد گلهای طبیعی با موم و بدون موم به صورت جز و کل وتحویل رایگان در تمام نقاط کشور
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=622383&PostID=24372485#24372485
فروش انواع عسل طبیعی دامنه های کوه سبلان با شهد گلهای طبیعی با موم و بدون موم به صورت جز و کل وتحویل رایگان در تمام نقاط کشور
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=622383&PostID=24372485#24372485
من یه سری صفحات رو خوندم..
ولی ان مطالب و بارها خوندم..
منتهی من یه سوال دارم وشاید صدها سوال

چرا باید همیشه زنها انرژی مثبت داشته باشن و پر انرژی و شاد جلوه کنن ...اونم با لباسای رنگی...
من همیشه سرشار بودم از فکرای خوب و امید و همین حالا هم خیلی از چه های سایت میدونن که چقدر انرژی مثبت به همه میدم..
ولی مگه ما تا چقدر میتونیم شاد باشیم و پر انرژی...چقدر دروغ بگیم و ظاهر و باطنمون دو تا باشه..وقتی همسرت انرژی منفی زیاد بده و مدام برای هر کاری آیه یاس بخونه و یا وقتی از درون بیماری مدتها و با یه خونه که مدام از شلختگی همسر و بچت به هم میریزه وباید تمییزش کنی رو به رو هستی ...یا وقتی دلت میخواد بری لباس بخری و حساب جیب همسرت رو میکنی..
وقتی دلت میخواد بری پارک بری مهمونی و حساب پول تاکسی و بقیه هزینههاش رو میکنی..

چطور میتونی همیشه لبخند مسخره رو بزنی و شادباشی...تا کی میشه ادامه داد...

تا کی به مردا باید به شکل یه گوهر نگاه کرد که نباید از دستشون داد ...چقدر همیشه ما مهربون باشیم و اونا خیال برشون داره که ما هیچ مشکلی نداریم

وقتی به خاطر مشکلات مالی از خونه بیرون نمیتونی بری و بچت مدام بهونه میگیره وبعد شوهرت برگرده بهت بگه تو خودت اهل تفریح نیستی بازم میتونی بخندی...

من اهل منطق و انتقادم واصلا دوست ندارم الکی از کسی تعریف کنم...اگر واقعا کارش به نظرم بد باشه و مسخره بهش میگم...چرا نگم ..پس کی باید اشتباهات بزرگش روبگه..
اوایل چشم پوشی میکردم ولی بدتر میشد...
حالا میگم.ولی اون میگه اعتماد به نفسم رواز دست میدم چرا!!نمیدونم چرا مردا به جای اصلاح شدن ...عقب میکشن ومیترسن..

کی میگه مردا موجود عجیبی نیستن...عجیب نیست یه مرد هیچ وقت حاضر نیست بعد 7 سال لباسش رو به جای زمین به چوب لباسی آویزون کنه یا کفشش روتوی جا کفشی بذاره!!

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
وقتی انواع دردا روداری وقتی کمرت درد میگیره ودیسک داری وبا این حال بایدصبح تا شب خونه تمییز کنی وبقیه برای کارت ارزش قائل نباشن..
وقتی اینقدر کم خونی ومشکل زنانگی داشتم که یه بار از خونریزی بی هوش شدم.
وقتی از تب و لرزای ناگهانی کارم به اورژانس کشید
الان از درد دراوردن گل مژه چشمم داغونه...
.وقتی پر از دردی چرا نبایدغر بزنم چرا باید فیلم بازی کنم که خوبم...که شادم که پر انرژیم..

وقتی جسم و روحم خسته است وقتی همسرم همیشه خودش ورزش میره کوه میره وما فقط تفریحمون اینه که آخر هفته بریم خونه مامانم...چطور میتونم منم مثل اون سرخوش باشم....

من همسرم رو دوست دارم و زندگیم رو هیچوقت هم حاضر نیستم سلامتی خانوادم رو با هیچ چیز دنیا عوض کنم..
ولی نمیتونم همیشه براش ظاهرسازی کنم...زندگیم رو به خدا سپردم وهمسرم رو که تو ین دوره زمونه خدا خودش حافظ ایمانش باشه..من واقعا از جسم وروح کم آوردم..

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
رویای زیبای من چقدر غم داری عزیز.
یه توصیه : هیچ وقت خودت رو برای کار خونه هلاک نکن.این همه تمیز کردی چی شد .جز اینکه دوباره همه چی کثیف شد.
نمیگم بذار خونت کثیف باشه .ولی حس کردم شما بیش از حد به مرتب بودن خونه حساسی. نتیجش فقط بیمار شدنه خودت بود .
و یه چیز دیگه اینکه شما اشتباه میکنی که تفریح نمیکنی. حتی تفریح کوچیک.
مثلا با شوشو برو کوه. چرا شوشو به خودش میرسه و میره ورزش ولی شما خودت رو ول کردی؟
اگه میتونی برو استخر بگو برای کمرت خوبه .
دیوانه ام میکند فکر اینکه زنده زنده نیمی از من را از من جدا کنند.لطفا.... تا زنده ام بمان
وای بچه ها منم شوهرمو بدعادت کردم خجالت کشیدم ازش چیزی بخوام همش ازجیب خودم خرج کردم تازه وقتی ام اون برام خرج کرده مثل احمقا دلم براش سوخته بااینکه وضعش توپه توپه.الانم زورش میاد خرجم کنه.
از وقت دکترم زدم بجای هر هفته 3 هفته یه بار رفتم به خیال خودم خرج بیخودی نکردده باشم.الان که حرف به حرف میرسه میگه تو ولخرجی.

بنظرمن از اول باید ازش بخای.و وقتی هم به خیال خودت خواستی ولخرجی نکنی بهش بگی که میخام خرج بیخودی نشه و حساب پولشو میکنم تا فردا مثل مال من نگه....
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
2706