2703
2553
************** شماره تماس( وایبر- لاین-واتس آپ)09123059785************ آپلود عکس جنس پارچه روتختی ساتینت یا همون کتان نخ هست و رنگ ثابت هستن و پرز نمیدن. دوخت لحافها با دستگاه انجام میشه که باعث میشه دوخت خیلی تمیز باشه. سعی کردیم تنوع و رنگبندی رو برای انواع سلیقه ها فراهم کنیم . بیشتر از 130 مدل روتختی تو سایتمون موجوده الیاف بکاربده شده هالو ضد حساسیت با قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی هستند. *******************اینستاگرام : parnian_bedcover *****توجهههه********* دوستان از تاریخ 22/10/93 ارسال به تهران به عهده مشتری هست . چون عنوان تاپیک رو نمیشه عوض کرد اینجا نوشتم *********** آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس جدیدترین مدلهای سه بعدی آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس **************************************** sky پست ها : 37 عضویت:1393/2/11 1393/3/3 - 7:39 عصر باسلام خدمت نی نی سایتیهای عزیز. من از پرنیان روتختی خریدم . هم جنس پارچه اش خیلی خوبه - روبالشتی شو شستم رنگش ثابته- هم تحویل درب منزل دارن. در ضمن قیمتش هم خیلی مناسبه. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=793671 ******************** simsam پست ها : 160 عضویت:1391/11/6 1393/2/19 - 6:45 عصر عزیزم خیلی از روتختی هام راضی بودم دستتون درد نکنه الهی خیرشو ببینید *********************** نازگلم پست ها : 2916 عضویت:1392/7/10 1393/2/10 - 10:21 عصر سلام شب همگی بخیر بچه ها من خواستم بگم پرنیان جون نه تنها روتختی های خوب و قیمت مناسبی داره بلکه خدمات پس از فروش خیلی خوب و عالی هم داره بعد از تحویل روتختی با من تماس گرفتن و پرسیدن راضی هستم یانه و .... من به مغازه ایشون هم رفتم و از نزدیک کارهاشونو دیدم واقعا روتختی های شیکی داشتن پارچه هاشونم جنسش خوب بود پرنیان جون ممنون از محبتتون ********************************** نسرین پست ها : 1270 عضویت:1389/11/21 1393/3/7 - 1:31 صبح من از پرنیان جون روتختی گرفتم..واقعا عالی بود..هم کیفیت پارچه و هم دوخت..هم اینکه از عکسهاش خوشگلتر بود.ضمنا ایشون خیلی خوش قول و مودب و با مسئولیت هستند..امیدوارم کسب و کارشون همیشه پر رونق باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزسزم
از کدهای 123-125-110-104 کدوم رو داری؟
قیمتهاش چطوریه؟
دوخت ها شماره بندی شدن یعنی چی ؟ مثلا نوشتین با دوخت 1 منظورتون چیه من متوجه نشدم عزیزم؟
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس ست ٤ تیکه کاوری نوزادی ( ٢ روبالشتی در ابعاد 45*35 , یک ملحفه ساده در ابعاد 160*110 , کاور لحاف در ابعاد 150*100 ) محصول کشور ترکیه کیفیت : پنبه برند:CLASY قابل شستشو ، ٢ سال ضمانت تعویض قیمت :170000 تومان قیمت لحاف جداگانه این ست 30000 تومان میباشد.
2720
2714
اینا هم قیمت ست های نوزاد و نوجوان هست

اندازه لحاف نوزادی 1*1.5

اندازه روبالشی نوزاد 25*45

اندازه ملحفه کش نوزاد 1.30*70

اندازه لحاف نوجوان 2*1.5

اندازه روبالشی نوجوان 50*70

اندازه ملحفه کش نوجوان 80*1.80

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس