2703
2553
سلام
من باید برای کاری بیام تهران...میخوام اگه بشه قبل یا بعدش برم شمال...آزاد راه تهران شمال راه افتاده؟...به کدوم شهر میره؟...مسیر ساری یا بابلسر به تهران چطوره خوبه؟..چند ساعت طول میکشه؟...

کی دیگه شهرای شمالی خلوت میشه و جاده هاش؟

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
معمولا بعد از بیستم اینجا کاملا حالت عادی پیدا می کنه قبلش نه!اگر برای گردش می خواهی بیایی بابلسر و فریدونکنار و محمودآباد قشنگه.خیلی هم از تهران دور نیست ساری هم تا تهران 4 ساعت بیشتر راه نیست ولی قبل از 16 فروردین خیلی شلوغه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام
من آخر شمال رفتنم
از هر راهی بگی رفتم

آزاد راه فقط فاز4 راه افتاده
یعنی از بعد مرزن آباد تا چالوس
حدود 15 دقیقه اش!

باید بگی کدوم شهر شمال میخوای بری
اگه میخوای گیلان بری و رشت و لاهیجان و آستانه و لنگرود و چمخاله و انزلی و تالش و آستارا رو ببینی امن ترین راه آزاد راه تهران قزوینه
که تا خود رشت اتوبانه و حدود4 ساعت راهه

اگه بخوای سمت گلستان و گرگان و ساری بری جاده فیروز کوه خوبه
خیلی هم قشنگه
حدود 5_6 ساعت راهه

اگه میخوای بابلسر بابل آمل قایمشهر محمودآباد نور رویان بری
جاده هراز خیلی خوبه
امن هم هست چون پهنه
4 ساعت حدودا راهه

اگه چالوس نوشهر رامسر تنکابن سلمانشهر چابکسر مقصدتونه
جاده کرج چالوس خوبه که حدود 4_5 ساعت راهه
البته به خاطر پیچ و خم هاش ممکنه ترافبک باسه و کنی خطر ناک

کلا از هر جاده ای به هر جا رفتی خوش بگذره

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2714
ممنون عاطی جون....من جاده کم خطر میخوام باشه و ترجیحا یک طرفه...و همون مازندران میرم چون بعدش میرم سمت خراسا نمیخوام راهم دور بشه...در ضون دو روزه میرم
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
نمک آبرود از جاده چالوس نزدیکه

اگه میخوای بعدش بری خراسان بهترین مسیر همون هراز یا فیروزکوهه

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
ممنونم...فقط نگفتین آیا فیروز کوه یکطرفست؟...اگه به مسیزای رفتن به سبزوار هم واردین بگین...کوتاهترین و بهترین مسیر که حد اکثر زمان تو سرسبزی و جنگل باشیم
ممنون از دوستای گلم...من برم بخوابم..فردا باز میام امیدوارم اطلاعات بیشتری برام گذاشته باشین
از جاده فیروزکوه میرسی به قائم شهر بعد اگه بخوای بری مشهد باید از گرگان بری ولی چه راه طول و درازی در پیش داریما هفته پیش این راهو رفتیم ولی این راه بازم سرسبزه خسته کننده نیست ولی راه برگشت از سبزه وار و نیشابور خیلیییییییییییییییییییییی خسته کننده ست
برای شادی روح مادرم صلوات...مرسی دوستای خوبم
2706