2737
2739
چند روز پیش پسر 8 ماهه ام سرفه های خلط دار می کرد و آبریزش شدید بینی داشت. پیش متخصص بردم بهش سفیکسیم و ضدسرفه داد و گفت اگه دیدی تا 48 ساعت خوب نشد اون موقع بهش سفیکسیم بده. البته تب نداره. دیشب دیدم خیلی سینه اش خس خس میکنه و همون علائم شدیدتر شده. چون متخصص نبود پیش پزشک عمومی بردمش و گفت اون داروها رو ول کن. خیلی وضع سینه پسرت خرابه و بهش زادیتین هر 12 ساعت نیم سی سی و زیتروماکس روزی به اندازه 10 کیلو وزن داد و گفت اینا مثل آب رو آتیشه. چون متخصص نداده یکمی ته دلم میلرزه. می خواستم ببینم کسی از این داروها مصرف کرده مقدار مصرفش چقدر بوده؟
Lilypie Premature Baby tickers
زیترومکس رو من به نی نی شش ماهم دادم خیلی خوب بود و زود هم خوب شد البته این رو بگم میگن ایمن ترین و بهترین انتی بیوتیک برای نی نی ها همین زیترومکس هست ولی در مورد اون یکی چیزی نمیدونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دکتر به من گفته زادتین تا دوماه بدم دختر منم خیلی سرفه میکنه ...با زادتین کمی بهتر شده ولی خوب هنوز سرفه خلط دار داره ...حالا اسپری هم داده سالبوتامول

زادتین تا دو ماه زیاد نیست ؟

دیگه چکاری میتونم بکنم سرفه دخترم خوب بشه؟
@malile_quilling
2740
سلام خانمی
دختر من هم دقیقا همین علائم را داره و دیروز دکتر بردمش و زیتروماکس داد بار اول چون 7 کیلوبود 2 میلی گرم و روزهای بعد یک میلی گرم

همون دیشب که خورد ازاین روبه اون رو شد شربتش آمریکایی هست و واقعا عالی بود شکنکن و بهش بده تا زودخوب بشه

دکتر گفت این شربت خلط رو رقیق میکنه و راه تنفسی رو باز میکنه که دقیقا همینطور بود

شربت دیفن هیدرامین هم میدم

سال نو همگی دوستان هم مبارک
خانومی داروهایی که به بچت داده خیلی خوبه نگران نباش...اون اولی کتوتیفنه برا حساسیت خوبه ..خواب اورم هست
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
من دخترم نه ماهشه ،،۶ ماهگی سرما خورد دوماه طول کشید ولی خوب نشد ،،تا اینکه مجدد بردمش پیش متخصصی که برای زایمان پیشمون بود اونم زادیتن رو داد عالیه ،،حتی وقتی کسی تو خونه سرما خورده باشی یکبار بدی ویروس رو نمیگیره ،،من راضیم

سلام دوستان

من زيترومكس و زاديتن رو به بچم دادم كه دكتر نوشته بود

خوب بودش

هيچ جا نداشتن من از داروخانه اى تو ستارخان خريدم

فكر كنم پلاك ٦٣١-بعد از فلكه اول صادقيه

ايديشونم تو تلگرا م اين بود mohammadss@

سلام دوستان

من زاديتن رو به بچه ام دادم خيلى خوبه ولى كم گير مياد

يه داروخانه هست تو ستارخان من ازون ميگيرم بيشتر داروهاى اطفال رو داره هميشه

اشتباه نكنم داروخانه دكتر مهران فر هست سرچ كنين تو گوگل شماره اش مياد

گفتم مثل من اسير نشين

2706