2726
سلام من بچم تو هفته بیست و چهارم به دلایلی بدنیا اومده و تو دستگاه خیلی براش نگرانم می خوام بدونم کسی مثل من بوده اگه هست بچش در چه وضعیتیه؟ ترو خدا بیاین درددل کنیم حال خربی ندارم
خدایا شکرت

من خیلی شنیدم هفت ماهه دنیا اومدن یه مدت تو دستگاه بودن بعد تحویل خانواده هاشون شدن ...نگران نباش
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

دو نفر از اقوام اینطوری به دنیا اومدن ...بعدش قد و هیکلشون از سایرین یه سر و گردن هم بلندتر شد. نگران نباش
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی نازی ایشاله که بمونه وسلامت باشه هر چی خدا بخواد همون میشه
ولی یکی از بچه های کلوپ ما برای مامانای خرداد بچه اش تو 28 هفته دنیا اومد و الانم که خدا رو شکر وضعیتش عالیه
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
به خدا توکل کن دوستم. انشاالله که مشکلی برای نی نی گلت پیش نمیاد. قرآن بخون و مدام صلوات بفرست.
من زیاد شنیدم که بچه هایی با این شرایط صحیح و سالم راهی خونه شدن.
زیباترین موسیقی دنیا شنیدن صدای کسی ست که دوستش داریم.
عزیزم کدوم بیمارستان گذاشتن توی دستگاه ؟
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
ان شا الله که سالم برات بمونن اما من 2 بار دو تا بچه تو هفته 26 از دست دادم
شنیدم از هفته 28 به بعد شانس زنده موندنشون زیاد میشه
دوستم بچش 28 هفته به دنیا اومد و زنده موند
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
زایمان زود رس و پاره شدن کیسه آب
2706