2410
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695112 بازدید | 911 پست
سحورا حان حتما حکمت و مصلحتی هست که به خواسته ات نمی رسی. به خدا توکل کن عزیزم. شما که از فردات خبر نداری شاید اگه حاجتتو بگیری اتفاق بدی بیفته یا موقعش نباشه. صبر کن و ناامید نشو و توکلتو از دست نده عزیزم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من تازه عضو شدم 3 ساله ازدواج کردم شدیدا نی نی میخوام منم دعا کنید ایشالله زودتر دل همتون شاد بشه منم ختم بسم اللهر و سوره مبارکه یس رو شروع کردم به امید رحمت خدا
کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم
سحورا جان ناامید نشو هیچ دعایی بی جواب نیست حتی اگه به اون چیزی که خودت میخوای نرسی به جای اون خدا چیز دیگهای بهت میده یا پاداشش رو در اخرت میده که از دنیائیش هم بهتره کار بیهوده ای انجام ندادی و خدا با صابرین است من سال قبل بارداری خارج از رحم داشتم که عمل کردم لوله سمت چپم بسته شد الان هم تنبلی تخمدان دارم اینو گفتم که فکر نکنی نفسم از جای گرم درمیاد عزیزم
2720
سحورا جان ناامید نشو هیچ دعایی بی جواب نیست حتی اگه به اون چیزی که خودت میخوای نرسی به جای اون خدا چیز دیگهای بهت میده یا پاداشش رو در اخرت میده که از دنیائیش هم بهتره کار بیهوده ای انجام ندادی و خدا با صابرین است
2714
دوستای گلم، یک هفته پیش گفتم که روز 25 هستم وحاجتمو گرفتم و دوباره برا حاجت دیگه ای تصمیم گرفتم بعد از ختم این دوره یه دوره دیگه روشروع کنم ..!!!
خواستم بگم امروز روز 32 دوره اول هستم وچند روز قبل حاجت دومم رو که خیلی مهم بود گرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! در حالیکه هنوز ختم اولم تموم نشده!!!!
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم..................شکرت..!!!!!!!!!!
امیدتون از دست ندید امیدوارم همه به حاجتتون برسید ...نا امید نباشد..
سحورا جون امیدوارم توهم به خواسته دلت برسی... صبا جون برات دعا میکن بزودی دامنت سبز بشه.. (با یه نی نی ناز وشیطون بلا)
راستی سروین جون بازم ازت ممنونم..
برای منم دعا کنید...
سلام دوستای گلم،امیدوارم که همه به خواسته دلتون برسید.
سحورا جون دوست نازم نبینم که ناامید باشی تو خودت بانی خیلی از کارای خیر هستی مطمئن باش که خدا جوابتو میده
التماس دعا
2706