2703
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695120 بازدید | 911 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون وشیده جون دوستای گلم من بهتون به طور قطع اطمینان میدم اگه این ذکرو درست وهر روز از همه مهمتر با ایمان کامل انجام بدین خیلی زود به نتیجه میرسید.
nili جون عزیزم این بهترین ذکره که بهت توصیه میکنم میدونی مامان من 4 سال منتظر یه شخصی بود که محال بود بهش اجازه بدن بیاد پیشش وبا شروع این ذکر باورت نمیشه تقریبا وسطاش بود که خود اون شخص که مانع میشد زنگ زد وگفت من اجازه میدم این شخص بیاد باور کن این برای ما یه معجزه بود میدونی اون شخص مادرش بود که به علت قطع رابطه بین داییم ومامانم طی چند سال اجازه نمیداد مادرشو ببینه مامان من خون گریه میکرد ولی به لطف خدا معجزه شد.
ومن برای هر نیتی که شروع کردم باور کنید حاجت گرفتم حتی یکی از اون حاجتهامو که 7 ماه بود منتظزش بودم دقیقا روز 3 این ذکر گرفتم.
سحورای گلم برات دعا میکنم چون شما همیشه بانی خیر بوده وهستی.
2456
سلام نیلی جون
روش اینه که شما نیت می کنید 41 روز ذکر (بسم الله الر حمن الرحیم) را می گویید،منتها به این صورت که روز اول یک تسبیح ،روز دوم 2 تسبیح و همین طور ادامه که روز 41 به 41 دور تسبیح میرسد. انشالله که حاجت روا بشی .برای من حقیر هم دعا کنید.
شیده جون التماس دعا
2714
سلام خانومای گل و سروین عزیز منم مشکلات زیادی دارم منم از امروز شروع می کنم منم دعا کنید ...من دعاهام در حق دیگران زود قبول درگاه حق میشه همتون را دعا می کنم ولی در باره خودم.........................خداوند خوبیها حافظ و نگهدارتون باشه واینکه ایمان داشته باشید ( هر چه خداخواست همان می شود)......... .آرزومند آرزوهاتون
خداوند خوبیها همیشه سپاسگزارت هستم تا ابد
سلام به همه ی عزیزان
میخواستم از سروین جون تشکر کنم
من دیروز روز 7بود که سوره یس و ختم بسم ا...را خوندم و دیروز هم بی بی چکم ++ شد
میخواستم بگم میدونم که این کارا بی تاثیر نیست و الان هم دارم ادامه میدم..
ممنون
خانوما چرا دیگه کسی اینجا نمی یاد ............بیاید و از خودتون خبر بدید ..................................سروین جان کجایی خانومی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آرزومند آرزوهاتون
خداوند خوبیها همیشه سپاسگزارت هستم تا ابد
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخی. تبریک می گم مریم جون انشاله به سلامتی. چقدر خوشحال شدم عزیزم.
سروین عزیز ممنون که راهنمایی کردی. من از همین امشب شروع می کنم. انشاله که خدا حاجت دل همه رو بده . آمین
2706