2733
2734
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695706 بازدید | 911 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام به همه خانم های گلی که تو این تاپیک هستن

من خیلی اتفاقی دیروز با این تاپیک آشنا شدم و از صفحه اول تا صفحه 21 تمام پست هارو خوندم و با همتون آشنا شدم
بچه ها میخوام از معجزه ختم بسم ال....... براتون بگم
تغریبا"2سال پیش به طور ناگهانی اتفاق خیلی وحشتناکی تو زندگی من رخ داد یه اتفاق خییییییییلی بد تو اون روزها من خیلی زجر کشیدم تمام شبانه روز اشک میریختم و دعا می کردم اون موقع یه بچه 9 ماهه ام داشتم نه غذا می خوردم نه میخوابیدم اصلا"نمیفهمیدم کی شب میشد و کی روز 13 روز از این ماجرا گذشته بود که خدا رو شاهد میگیرم که من اصلا" از قبل این ختم بسم ال........ رو بلد نبودم و نشنیده بودم که همینطوری وسط اون همه زجه و ناله و دعا به دلم افتاد که تا 40 روز از یک دور تسبیح شروع کنم و دقیقا" مثل همین روش شما هر روز یک دور به اون اضافه بشه و روز 40ام 40 دور تسبیح بگم باورتون نمیشه روز 40ام حاجتی که گرفتنش محال بود یا لااقل به این زودی ها نمیشد رو گرفتم یعنی کل گرفتاری من بعد از 53 روز حل شد حالا دیروز که این تاپیک رو دیدم تازه فهمیدم که خود خدا این دعا رو این طور به من یاد داده و به دلم انداخته پس مطمئن باشید این ختم بسم ال.... حتما" حتما" رمزی درش هست
روی گل همتون رو میبوسم .
2731
حساب کردم اگه از امروز ختم بسم ال..... رو شروع کنم پایانش می شه اول ماه صفر که این روز خوبی واسه منه چون 3 سال پیش پسرم روز اول صفر به دنیا اومد و اون بهترین هدیه خدا به من بود .
امیدوارم خدا به همه منتظرا از این هدیه ها بده ...............
سروین عزیزم

نمیدونم چرا و ناخواسته به دلم افتاد که برایه براورده شدن حاجت تو که انشا الله هر چه زودتر مامان بشی ختم بسم ال...... بگیرم به لطف خدای مهربونم بیشتر اوقات نفسم گرمه و حاجت هر دعایی که می کنم میگیرم انشاالله این بار هم رو سفید بشم ولی واقعا" نمی دونم چرا خدا موقع نیت کردن اسم و حاجت تو رو انداخت تو دهنم با اینکه خودم حاجاتی دیگه داشتم که فعلا" بی خیالشون شدم .
خدایا خدای مهربون کمکم کن
2738
man be dallile mashghaleye kari yekami in khatmo taghir dadam,yani roozaee ke kamtar az 10 dor bood vaseye roozaee ke bishtar bood zekr migoftam,shayad bavaretoon nashe man tasbih ham nadaram va ba engoshtam in zekro migam ,omidvaram az inke man yekam dastkari to in dorha kardam ,asle ghaziyeh kharab nashe va khoda be niyatam negah koneh,ishalah hamamoon hajat rava shim.
سلام به دوستای گل ونازنینم خیلی خیلی دوستون دارم ببخشید یه مدت نیومدم ولی همه پستارو خوندم،برای همتون دعا میکنم باور کنید.
مولیکای عزیزم نمیدونی وقتی پستتو خوندم اشک تو چشمام جمع شد برات خیلی دعا میکنم،میدونی مثل اینکه دلامون به هم نزدیکه آخه حدود یکهفته هست که خیلی دچار تشویش خاطر شدم موندم سر دوراهی همش از خدا کمک میخوام وهمونطور که شما خیلی به خدا نزدیکی خدا به دلت انداخته که برام دعا کنی این مسئله واقعا به من آرامش داد ،باورت نمیشه یه انرژی مثبت بهم داد از خدا میخوام همیشه دلتو شاد نگه داره وهیچ وقت غم نبینی.
بچه ها من برای همتون دعا میکنم اگر قابل باشم ،برای من دعا کنید خیلی التماس دعا دارم.
ماتوشکا جون ممنون از زحماتت انشالله که همیشه مورد لطف خدا قرار بگیری.
نیلی عزیزم نگران نباش به محض اینکه به خیر وصلاحت باشه اون کسی که منتظری برمیگرده.مطمئن باش.
2706