2726
سلام

همسر من یه مدتیه سر دردهای خیلی بدی داره یه دکتر رفته گفته میگرن هست و یه سری دارو داده که اصلا خوبش نکرده

سردردهاش خیلی طولانی شده حتی توی خواب هم میگه سر درد داره یکی گفت دکتر طوفانی خوبه زنگ زدیم میگه واسه دو ماه دیگه وقت دارم !!!!!!!!!!

شما دکتر مجرب و حاذق برای درمان سراغ دارین ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام

مرکز مغز و اعصاب شرق ایران واقع در خ قائم مشهد پزشکان حاذقی داره. البته شنیدم 2 یا 3تاشون از اونجا رفتند اما مطمئن نیستم. ان شاا..خوب میشن بزودی

راستی یکسری چیزها من برای سردردهای گهگاهی خودم رعایت میکنم که اثرشو دیدم یکی خوردن گل گاو زبان با یکسری جوشانده های دیگر(توی سایت رسمی داروهای گیاهی بری، طرز آماده سازیشونو میبینی) یکی دیگه قهوه از کدئین نیم ساعت زودتر اثر میکنه(این ثابت شده)
زندگی کن به شیوه خودت،باقوانین خودت،باباورها وایمان قلبی خودت،مردم دلشان میخواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمیکند چگونه هستی هرجورکه باشی حرفی برای گفتن دارند!
شیوا جان من یه چند نفری رو میشناسم
دکتر فروغی پور رو میشناسم که تور کلینیک بیمارستان قائم هست و مطبشم توی محتشمیه اما دیر دیر وقت میده.

دکتر حاتمی توی کلینیک بیمارستان رضوی من خودم پیشش رفتم و راضی بودم. زود هم نوبت میده

و دیگه یکی رو میشناسم متخصص دردهای سر و صورته که حتما توصیه میکنم بری پیشش: دکتر جوادزاده که هم توی کلینیک درد دانشکده دندانپزشکی پیداش میکنی و هم مطبش توی شهداست

و دیگه تجربه برادرم با دردهای میگرنی شدید این بود که رفت برای طب سوزنی پیش دکتر صدرنبوی توی ابن سینا اما در این مورد باید مطمئن باشی که علت درد میگرنه. چون همسر دوستم با تشخیص میگرن رفت برای درمان اما خوب نشد و بعد همین دکتر جوادزاده معاینه کردش و گفت که دردهاش میگرنی نیست و عصبیه و ارجاعش داد به روانپزشک

امیدوارم زود بهتر بشه همسرت
سلام شیوا جون..دکتر میر معزی هم دکتر خوبیه من رفتم و راضی بودم خدا رو شکر..مرد هم هست..عارف2..اینم شماره مطبش 8447132...انشالله شوهرت به زودی خوب بشه من خودم میگرن دارم و میدونم که چقدررر آزار دهندست
2706