2733
2734
عنوان

بهترین رستوران و پیتزا فروشی اصفهان ؟(راهنمایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 68400 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بریونی شاد خیابون طالقانی عالیییییی و بریونی اعظم که ادرسشو نمیدونم ولی خیلی معروفه
پیتزا هم پیتزا پدر بزرگ خیابون مرداویج اونم خیلییییی معروفه و بسیاررررررررررر عالیی
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
2728
سلام. منم اصفهانم.
عزیزم بریونی اعظم نرو .قبلا خوب بوده ولی حالا نه. 3 ماه پیش مهمون از تهران داشتیم به اصرار دخترش ناهار رفتیم اعظم خیابون مسجد سید من و دخترش که شب نشده اینقدر حالمون بد شد از بس چرب بود وای دیگه کلامم باد ببره نمیرم اونجا.
آرایشگاه هم رویا رنگ و مشش معروفه .
آرایشگاه هانی که قبلا برای رویا کار عروساشو انجام میداده هم واقعا خوبه.
آرایشگاه رز خیابون شریف( که قبلا خ شریعتی) بوده.
آرایشگاه الما خ خاقانی
آرایشگاه سابرینا یا همون سهیلا ومیترا که خیلی معروفه و کارش عالیه. خ باغ دریاچه.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
من عید پارسال اصفهان بودم.
رستوران و کترینگ نیکان فکر کنم خیابون میرفندرسکی................عالی بود.
یه رستوران سنتی توی میدون نقش جهان..........اسمش الان یادم نیست ولی اونم خوب ببود.
( اسمش یادم اومد می نویسم)
باغ گلها حتما برو..........هرچند میگن توی اردیبهشت یه چیز دیگه است.
شبهای پل خواجو رو هم از دست نده..........به خصوص زیر پل وقتی یه عده می زنند زیر آواز...........باشکوه و رویایی
پیاده روی کنار زاینده رود هم عالیه
من اصلا با اصفهانی ها نسبتی ندارم و تا هفت پشتم هم به اصفهان نمی خوره ولی واقعا اصفهان نصف جهانه.........علی الخصوص توی بهار
خوش بگذره عزیزم
اگه پیتزا بات نون کلفت و پر ملات دوست داری پیتزا شب خیابان اپادانا را پیششنهاد میکنم.اگه پیتزا نون باریک دوست داری پیتزا سوران خ شیخ صدوق عالیه.رستوران اتیشگاه خیابان اتیشگاه .و خوانسرا خیابان جلفا و رستوران اپادانا در هتل اپادانا
هر سه مال یک نفرن و خیلی خوبن.رستوران شهرزاد خیابان چهارباغ هم دیدنیه هم غداش خوبه.کباب وبریان محمد در شهرستان درچه یکی از شهرستانهای اطراف اصفهان که خیلی نزدیکه هم خوبه.تو خود میدان امام هم یه رستوران سنتی معروف هست که اسمشو نمی دونم خیلی عالیه
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
2738
کیک اوا را از دست ندید.تا حالا شده برین کافیشاپای هتل اسپادانا/استخر ابسار/ارگ/برمک/هنرو............. و کیکاشونا بخورین ببینین چقدر خوشمزست؟ یه خانمیه که سفارش کیک میگیره واسه کافیشاپ تولد مهمونی نامزدی و...........
من که عاشق کیکاشم
شمارشو وشاستون میزارم: خانم مصبریان 09131056975 _ 03112676103

منم اصفهانیم و اصفهانم

بچه ها یه ارایشگاه خوب برای ابرو طرفای مرکز شهر کسی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
2706