اقدام به بارداري بعد از سقط - صفحه 1

موضوع: اقدام به بارداري بعد از سقط + اظهار نظر

1   2   3   4  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آزاده(مامان اميرحسين ) پست ها : 1107عضویت:1387/5/28
1387/9/24 - 11:53 صبح
سلام به همه خانمهاي گل من 3 ماه پيش يه ني ني از دست دادم البته تو هفته 6 الان دوباره تصميم به ني ني دار شدن دارم به نظرتون ميتونم اين كارو بكنم
دلم مي خواد دوباره بچه بشم از رو حرسم بزنم كاسه بشقابهاي خاله بازي رو بشكونم و فرار كنم برم تو خونمون خودمو بزنم به خواب. نميدونيد چه حالي ميداد
momo 24 پست ها : 3عضویت:1388/9/28
1388/9/28 - 10:15 عصر
سلام به همه
من تازه عضو شدم ولي از قبل از بارداري مطالب را مد خوندم . من در حاملگي اولم سقط كردم روز تولدم عزيزم را از رحم خارج كردم. قلب ني نيم هفته8 ايستاده بود . 25ابان88 هيچوقت يادم نمي ره من عاشق بچم 2ماه ديگه مي خوام دوباره حامله باشم دلم يه شونه مي خواد تا گريه كنم روزي كه ني ني رفت شوهرم گفت نمي خوام زنم ضعف نشون بده بعد از اون روز نگذاشتم كسي جز خنده از من ببينه . ولي اهالي ني ني سايت من اينجا همدل دارم . رشتم زنتيك بوده من همه بيماري ها دليل سقط ها را خوندم به من اميد بدين كه خدا به منم ني ني ميده سالم صالح بگين كه ديگه دلم نميشكنه . به منم اميد بدين خسته شدم از بس به هيچكس نگفتم كه مي ترسم ولي 2ماه بارداري انقدر شيرين بود كه دلم ضعف مي ره واسه ني ني خودم خدايا به همه ي مادرا ني ني سالم بده
momo 24 پست ها : 3عضویت:1388/9/28
1388/9/28 - 10:21 عصر
mina jan salam azizam
na irad nadare asid folik nakhordi az emrooz bokhor ba hamahangie dret asid folik baraye ine ke shekafe nokha ijad nashde va baraye in tajviz mishe ke barkhi too mavade ghazaishoon ghani az asid folik nist va ghabl az bardari khordanesh faghat baraye adat hast va amade kardane sharayet baraye hamelegi azizam mamanaye ma bedoone asid folic hamele shodan maha salemim pas natars
باران پست ها : 160عضویت:1388/10/13
1388/10/14 - 11:30 عصر
سلام به همه-منم نينيمو تو 10 هفتگي به خاطر تشكيل نشدن قلبش از دست دادم-اين ماه واسه بارداري مجدد اقدام كردم نميدونم چي ميشه و حسابي نگرانم----تو رو خدا واسه منم دعا كنيد---
نامي پست ها : 5عضویت:1388/4/21
1388/10/20 - 3:54 عصر
سلام... منم 16 آذر بچمو در هفته نهم از دست دادم. بچه من قلبش نمي زد. الان يك ماه از سقطم ميگذره. دكتر گفت كه اسيد فوليك و قرص آهن بخورم بعدش برم واسه بارداري مجدد اقدام كنم . اما روحيه ام رو كاملاً از دست داده ام.خيلي به ني ني ام وابسته شده بودم . الان كارم شده همش گريه و ... خيلي زودرنج شده ام... نمي دونم با اين روحيه ضعيف مي شه بارداري موفقي داشته باشم يا نه؟ برام دعا كنين.
1388/10/20 - 3:55 عصر
سلام... منم 16 آذر بچمو در هفته نهم از دست دادم. بچه من قلبش نمي زد. الان يك ماه از سقطم ميگذره. دكتر گفت كه اسيد فوليك و قرص آهن بخورم بعدش برم واسه بارداري مجدد اقدام كنم . اما روحيه ام رو كاملاً از دست داده ام.خيلي به ني ني ام وابسته شده بودم . الان كارم شده همش گريه و ... خيلي زودرنج شده ام... نمي دونم با اين روحيه ضعيف مي شه بارداري موفقي داشته باشم يا نه؟ برام دعا كنين.
1388/10/20 - 4:05 عصر
سلام... منم 16 آذر بچه ام رو هفته نهم از دست دادم. قلبش نمي زد . الان يك ماه از سقطم ميگذره. دكتر گفته اسيد فوليك و قرص آهن بخورم و بعدش برم واسه بارداري مجدد اقدام كنم . اما روحيه ام را كاملاً از دست داده ام . خيلي وابسته ني ني ام شده بودم . الان كارم همش شده گريه و ... خسته شده ام ... نمي دونم با اين روحيه ضعيف ميشه بارداري موفقي داشته باشم يا نه؟ تور رو خدا برا منم دعا كنين.
سبا پست ها : 224عضویت:1388/9/4
1388/10/22 - 10:25 صبح
مامي جون چه خوب به اين زودي توكل به خدا كن اگه آماده نيستي خوب يك كم بيشتر صبر كن.
آرتين پست ها : 149عضویت:1387/9/8
1388/11/5 - 12:33 عصر
سلام دوستاي گلم

من همون آرتينم كه دو قلو باردار بودم ولي تو 24 هفتگي زايمان كردم دوتا ني ني گلم رو از دست دادم تو اون مدت خيلي از شماها از وضع من خبر داشتيد و يا شايد نقطه اميدي بودم كه بعداز يه سقط تو دوماههگي حالا يه بارداري موفق اونم دو قلو ولي چه ميشه كرد كارايي خدا اينقدر حكمت داره كه فقط شكرش رو ميكنم و بازم ازش ني ني ميخوام ...............................

بعداز اين حرفا ميخوام بگم كه چطور ميگن توبه گرگ مرگه حالا حساب من شده بعداز اون همه سختي و از دست دادن ني ني هام فكر نميكردم بازم بچه بخوام ولي ياد خوش روزايي بارداريم بازم دلم ميخواد اقدام كنم ولي بچه ها من دكتر رفتم و برام عكس رنگي نوشته اخه من رحمم دو شاخه حالا موندم حتما من بايد اين كار رو بكنم يا نه چون ميخوام از فروردين بازم حامله بشم خانمايي گل ميخوام اگه كسي با شرايط من بوده الان يه ني ني دار برام بگيد كه چكاري كرده .......................................................... دوستتون دارممممممممممممممممممممممم
pishi پست ها : 40عضویت:1388/2/20
1388/11/6 - 2:37 عصر
سلام به همه بچه ها منم اقدام كردم ولي از اولش همش خونريزي داشتم تا اينكه دو روز پيش رفتم سونو داخلي هيچي ديده نشد نمي دونم چي شد سقط بود يا اصلا ني ني نبود ولي اين دو هفته مردم از دل دردو كمر درد .حالا دكترم آهن وفوليگ اسي بهم داده دارم ميخورم
pishi پست ها : 40عضویت:1388/2/20
1388/11/6 - 2:40 عصر
آهن وفوليك اسيد .گفت ميتونم دوباره بعد از بند اومدن خونريزي اقدام كنم
مامي غزلي پست ها : 5493عضویت:1387/10/30
1388/11/6 - 6:17 عصر
ارتين جون
واقعا متاسفم
منم يك بار پارسال توي هفته ده سقط داشتم
هميت 5شنبه پيش هم توي هفته هيجده گل پسرمو با زايمان طبيعي از دست دادم
حالت رو مي فهمم
بايد كلي آزمايش بدم و منتطرم سريعتز وقتش برسه و دوباره اقدام كنم

برات دعا مي كنم عزيزم تا خدا بهت قدرت بده
ويشكا پست ها : 103عضویت:1388/11/6
1388/11/6 - 10:31 عصر
سلام من تازه عضو شدم ولي هميشه مطالب رو ميخوندم منم مرداد ماه سقط داشتم كه خيلي خيلي ناراحت كننده بود الان 2ماهه كه گذاشتم باردار شم ولي هنوز نشدم تازه من كه هميشه پريوديم منظم بود الان ?? روزه كه نشدم دكتر برام آمپول پروژسترون نوشت كه نزدم و ميخوام قرصشو بخورم .خيلي خوشحالم كه ميبينم همه با هم مشتركيم اين بهم اميد ميده دوست دارم باهاتون آشنا بشم
ويشكا پست ها : 103عضویت:1388/11/6
1388/11/6 - 10:31 عصر
سلام من تازه عضو شدم ولي هميشه مطالب رو ميخوندم منم مرداد ماه سقط داشتم كه خيلي خيلي ناراحت كننده بود الان 2ماهه كه گذاشتم باردار شم ولي هنوز نشدم تازه من كه هميشه پريوديم منظم بود الان ?? روزه كه نشدم دكتر برام آمپول پروژسترون نوشت كه نزدم و ميخوام قرصشو بخورم .خيلي خوشحالم كه ميبينم همه با هم مشتركيم اين بهم اميد ميده دوست دارم باهاتون آشنا بشم
1388/11/7 - 12:27 عصر
آواي مامان
دكتر به من گفته بايد يك سري كامل آزمايش بدم تا دليل سقط معلوم شه
مخصوصا كه دومي بزرگ بوده و توي رحمم مرده
اگر دليلش پيدا شه و مورد خيلي پيچيده اي نباشه ارديهشت مي تونم دوباره اقدام كنم در غير اينصورت احتمالا ميره براي تير و مرداد
آواي مامان پست ها : 655عضویت:1388/10/25
1388/11/7 - 12:49 عصر
غزل جان
منم تو توي هفته پيش درهفته نوزدهم بارداريمو از دست دادم . دكتر برات آزمايش خون نوشته؟
نازلي پست ها : 1559عضویت:1387/7/14
1388/11/7 - 1:42 عصر
سلام به همگي
من نازلي هستم و ماه پيش ني ني ام رو در هفته 8 از دست دادم چون قلبش نمي زد....با اولين اقدام هم حامله شده بودم......مجبور شدم كورتاژ كنم و خيلي ضربه خوردم هم روحي و هم جسمي.....خيلي ناراحتم وهمش فكراي بد مي كنم....احساسات شما ها رو درك مي كنم و اميدوارم خدا به هممون ني ني سالم بده و برامون نگه داره و به دنيا بياريمشون و بهشون شير بديم.......
راستش من مي خوام دكترم رو هم عوض كنم ......مي خوام برم پيش دكتر اميني يا شادانلو....اگر كسي پيشنادي داره لطفا منو راهنمايي كنه.......
خدايا خودت نگهدار دخترم و زندگيمون باش
1388/11/7 - 3:12 عصر
نازلي جون
انشاالله همين بار سقط آخرت هست و به زودي باردار ميشي... فكر بد هم اصلاً نكن كه هيچ كمكي به تو و ني ني بعديت نمي كنه
من خيلي ها رو توي همين سايت ميشناسم كه بعد از يك يا دو سقط الان باردارن و كوچكترين مشكلي هم ندارن
دكتر خود من خانم شكيبا خداداد هستش كه به نظر من فوق العادس چون توي اين دوران سخت خيلي بهم كمك روحي كرده..... تعريف اين دوتا دكتري هم كه ميگي زياد شنيدم

موفق باشي عزيزم
1388/11/7 - 3:39 عصر
آواي مامان
اينا آزمايشاي منه:
1   2   3   4  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: