2733
2739
با عرض سلام و ادب
برای همه ی زبان اموزان پیش امده که چندین بار معنی لغات زبان انگلیسی را حفظ کرده ولی به دلیل فرار بودن و در محیط نبودن این کلمات را فراموش کنند در روش تصویرسازی ذهنی و کدبندی لغات ت ما در واقع سرنخ و رمزی برای لغات قرار میدهیم که با دیدن ان لغت یاد سرنخ و رمز می افتیم و به راحتی معنی لغت رو میتونیم حدس بزنیم روش کار به این صورت میباشد که شما یک لغت را که معنای ان را بلد نیستید انتخاب میکنید و با توجه به طرز تلفظ یا شکل ظاهری و انواع مختلف تشبیه سازی ان را به کلمه یا جملاتی که در ذهن دارید و به لغت مربوط میشود کدبندی وتصویر سازی میکنید.دوستان عزیز من با این روش تونستم 5 هزار لغت مشکل کنکورهای مختلف از جمله 504 لغت ضروری تافل،لغات را کدبندی و تصویرسازی کنم.
شاید سوال پیش بیاد که کدبندی به چه صورت است؟
بعنوان مثال :
کلمه shatter به معنی خردکردن، داغون کردن، شکستن هستش، حال چطوری با کد یادبکیریم؟
کد: رفتم نونوایی، تا رسیدم دیدم شاطر قاطی کرده زده همه چی رو خورد و داغون کرده!
شتر صدای کلمه انگلیسی هستش که با کد گذاری شاطر و داغون کردن به راحتی این کلمه در ذهنمون باقی میمونه.

دیگه نه لازم است وقت گرانبهای خودتان را صرف حفظ زیاد این کتاب ها بکنید و نه هزینه کلاس خصوصی بدهید.
قیمت هر جزوه: هفتاد هزار تومان است، اما بخاطر سال نو تا قبل عید بیست هزار تومان تخفیف میدم یعنی پنجاه هزار تومان.
اگر مایل به خریداری این جزوات هستید برای اخذ شماره کارت حساب بانکی به بنده ایمیل بزنید
چند مثال دیگه:
postpone
مترادف : delay / put off/ deffer
کد:پست ِ پونه به تعویق افتاد!!
معنی : تعویق/عقب افتادن/تاخیر کرد

surgery
مترادف : anatomy
کد: سر+جری
وقتی سرت جر میخوره چکارش میکنن و کجا عملش میکنن؟!
معنی : جراحی/اتاق عمل/عمل جراحی

سپاس از توجه شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اتفاقا سخته
چون تلفضاش رو قاطی میکنم با انگلیسی!
برا کسی که انگلیسی نمیدونه بنظرم راحت تر خواهد بود، چون برا اولین بار تلفضارو یاد میگیره اما من حتی شده کلمه ای رو تو. کلاس تدریسم آلمانی بگم!!!!!
2706