2733
2734
عنوان

...واسه اسم پسرم راهنمایی میخوام...

18391 بازدید | 35 پست
سلام دوستان میخواستم منو در مورد اسم نینیم راهنمایی کنین من میخوام اسم پسرمو محمد بزارم البته میخوام پسوند یا پیشوند داشته باشه تو رو خدا اگه اسمی مد نظرتونه و یا شنیدین و بنظرتون جالب و قشنگه راهنماییم کنید معنیشم بنویسید ممنون میشم
خدایا …
بفهمان که بی تو چه میشوم ولی نشانم نده !
خدایا …
هم بفهمان و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد …
مرسی عزیزم من اسم پارسا خالی هم خیلی دوست دارم ولی میخوام از بین چند تا یکی رو انتخاب کنم کاش بازم گفته بودی؟
خدایا …
بفهمان که بی تو چه میشوم ولی نشانم نده !
خدایا …
هم بفهمان و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محمد صدرا............محمد طاها......... محمد ایلیا............... محمد آریان .............. محمد سینا.............محمد کسری............. محمد عرشیا..................محمد آیین.........محمد آرتین..........محمد رادین........وووو.... ب.................قیه رو میتونی با معنی از تو سایت ثبت احوال با پیشوند محمد پیدا کنی گلمممممممممممم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2731
.............
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2738
محمّدآرش

محمّدآرمان
محمّدآرمین
محمّدآروین
محمّدآریا
محمّدآریان
محمّدآرین
محمّدآیدین

محمّداِحسان
محمّدادریس

محمّداردلان