2733
2739
رفتم کاغذ روغنی بگیرم واسه شیرنی کشمشی
اما اما اما
کاغذا تو بسته نبودن همین طوری فروشنده تا کرده بود گذاشته بود یه گوشه ای بعد هم با همون دستای پولکیش که با تلفنم حرف میزد ودماغشو که سرما خورده بود پاک میکرد کاغذو از من گرفت گذاشت تو نایلون
منم گفتم اقا اینا بسته بندی نیست گفت خانوم بستش 300 هزار تومنه میخوای!!!ما خودمون قیچی میکنیم
منم گفتم مرسی نمیخوااام اصلا
یه ظرف کیک پزی گرفتم 25 سانت ولی الومینیمی 8تومن اخه کمربندی 25 بود از دلم نیومد حالا این ظرف الومینمی خوبن کیک خوب میشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا قالبتو نمیدونم چه شکلیه و میتونی این کارو بکنی یا نه....ولی جای کاغذ روغنی میتونی یه برگ A4 تمیز برداری خودت یه لایه روغن روش بمالی.... همون کارو میکنه
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2731
من خودم یه طرفو با قلم مو آشپزی چرب کردم.... همون کار کاغذ روغنی رو برام انجام داد
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2738