2410
2553
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

402547 بازدید | 182 پست
بچه ها کسانیکه میکرو کرده اند و آزشون مثبت شده بعد از انتقال جنین دقیقا چه غذاهایی ؟ چه میوه هایی و کلا چه چیزهایی می خوردید؟از تجربتون بگید که بقیه هم استفاده کنند و براتون دعا کنند............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آیناز جون و کیمیا جون ممنون از جوابتون ولی من باردار نیستم شاید درست سوالم را مطرح نکردم منظورم این بوده که کسانیکه میکرو می کنند بعد از انتقال جنین چه غذاهایی و کلا چه چیزهایی خورده اند که هم به لانه گزینی کمک کنه و هم دچار یبوست نشویم. بازم از لطقتون ممنونم.
2456
ماه منیر جان بهتره بعد انتقال جنین تا روز آز به هیچ عنوان ویتامین سی استفاده نکنی. غذاهای نفاخ نخوری. هر روز یه قاشق نشاسته رو توی آب سرد حل کن و بخور. آناناس نخور. میوه خام نخور.
ناناز جون سلام عزیزم ممنون که جواب دادی ناناز جون غذا چی باید خورد بچه ها می گویند سوپ ولی همیشه که نمی شه سوپ خورد من دفعه قبل همش سوپ می خوردم اینقدر گرسنم میشد که نگو و از طرف دیگه می ترسیدم یبوست شم غذای دیگری نمی خوردم. شما غذاتون چی بود ناناز جون ببخشید خدا خیرت بدهههههههههههعزیزم
ناناز جون خیلی مهربونی عزیزم خدا خودش نگهدار نی نی گلت و خودت باشههههههههههههههههههههههههههههههههههه الهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.

صبورا جون سلام بعداز پانکچر بستگی به بدن داره بعضی ها تا دو روز لکه بینی دارند بعضیها هم فقط یک روز بعد از دو روز تخمک گیری باید بری حمام و آماده شی برای انتقال جنین . بعد از انتقال مثلا روز 5 .6.7 بعد از انتقال لکه بینی اگر کم باشد مربوط به لانه گزینی جنین است و این یعنی باردار هستیییی. در مورد نشاسته که ناناز جون گفتند باید بصورت خام قاطی آب کرد و خورد . صبورا جون شما انتقال داده اید یا می خواهید انتقال دهید؟؟؟؟؟؟؟؟

سمیا جون سلام از شما هم ممنونننننننننن
2714
من سه شنبه پانکچر داشتم و تا 2 روز لکه بینی کمی داشتم.جمعه هم انتقال داشتم و تا 26 ام باید صبر کنم .به من نگفت چیز خاصی بخورم.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
صبورا جان به سلامتی انشاء ... فردا با دست پر برگردی عزیزم. من پارسال انتقال داشتم لکه بینی بخاطر اینه که موقع تخمک گیری ممکنه یکم رحم زخم بشه ولی برای اینکه مطمئنتر بشی به دکترتم بگو .
بلافاصله بعد از انتقال هم ممکنه یکم لکه داشته باشی ولی بعدش اگر دیدی لکه بینی ادامه داره به دکترت بگو که میزان پروژسترون را اگر صلاح دید زیاد کند فقط خوددرمانی نکن. انشاء.. که موفق میشییییییییییییی.حتمااااااااااااااااااااااا

برای منم دعا کنیییییییییییییییییییییییییید.
آتی جون سلام الهی که شما هم با دست برگردی آتی جون شما غذات چیه خودت چه غذاهایی و یا بهتر بگم چه چیزهایی می خوری؟

در مورد لانه گزینی هم فکر کنم هر کسی بستگی به جنینش داشته باشه آخه همه لکه لانه گزینی ندارند.
سلام دوست جونا
منم میکرو کردم و خدا رو شکر همون دفعه اول مثبت شد
اصلا غذای نفاخ نخورین
مواظب یبوستتون باشید (انچیر و زیتون بخورین)
نشاسته و آب هویج خیلی خوبه
گرمی تخورین
ماهی چون جیوه داره خیلی کم مصرف کنین
جوانه گندم رو بحورین به لانه گزیتی کمک کی کنه
کرفس و بادام و آناناس نخورین
صبورا جون ممنون عزیزم

chemist girl جون سلام خیلی بهت تبریک می گم عزیزم میشه بگی غذا دقیقا چی می خوردی شیاف استفاده می کردی یا آمپول ؟ غیر پروژسترون دیگه چه دارویی مصرف می کردی ؟جوانه گندم را چگونه مصرف می کردی آب هویج روزی چند لیوان ببخشید اینهمه سوال کردم .
2706