2726
سلام گلهای خوب نی نی سایت
من امشب مهمون دارم و بهم گفتن برامون ساندویچ درست کن ، ساندویچ ساز دارم اما نمی دونم چه جوری درست کنم میشه راهنماییم کنید
مثلا ساندویچ همبرگر رو چطور میشه دورست کرد با چه نونی خواهشا کمکم کنید
مرسی

خب اندازه دستگاهت چه قدره سپیده جان؟

درضمن ساندویچ همبرگر رو چرا میخوای توی ساندویچ ساز آماده کنی؟

همبرگر باید باروغن سرخ شه!وبعدنون های همبرگر(نان آوران) رو ازوسط نصف کن..

روی هر نون..خیلی کم کره بمال و ازطرف کره ایش بزار روی تابه بدون روغن...تایک کمی داغ وترد شه!

وبعد ساندویچت رو هرجور مهمونات دوست داشتن درست کن!

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین همه چیز رو قبلاً بیرون از ساندویچ ساز باید بپزی. می تونی از باگت استفاده کنی و یا از نون های مخصوص توستر. فقط نون توستر حتماً باید نرم باشه. نه مثل نون سوخاری سفت نباشه. همه مواد رو به اندازه ی سینی ساندویچ سازت روی نون می ذاری. من بین لایه ها سس مایونز و سس گوجه هم می زنم. یک لایه هم پنیر پیتزا بینشون بریز. (می ت.ونی از فلفل دلمه ، قارچ و ... هم استفاده کنی) روی آخرین لایه باز هم نون بزار (اگه نونت توستر باشه وگرنه باگت خودش میاد روی موادت). بعد میذاری تو ساندویچ ساز درش رو محکم می بندی طوری که مواد بیرون نزنه و درش کاملاً بسته بشه. منتظر می مونی تا چراغش خاموش بشه یعنی زمان برداشتنشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو ساندویچ ساز نون تست از همه خوشمزه تر میشه با کالباس --- اول یک نون تست رو روش پنیر پیتزا میریزی یه لایه کالباس فلفل دلمه ای سس قرمز سس سفید فلفل نمک دوباره روش پنیر پیتزا و یه لایه نون تست دوباره روش میزاری و بعد میزاری تو ساندویچ ساز خیلی خوشمزه میشه میتونی خیارشور و گوجه هم بزاری اما چون داغ و پخته میشه و گوجه اب میندازه من دوست ندارم ولی بد هم نمیشه
2728
خانومی می خوای تو ساندویچ میکر درست کنی؟ ازین نون تست های نرم بخر گلم ...
من اینجوری درست کردم خیلی هم خوشمزه شده ... کالباس ، ذرت مکزیکی ، ،قارچ رو خورد کن ...بهتره اندازشون نگینی باشه ... ساندویچ میکرتو روشن کن تا داغ بشه ... بعد روی نون رو سس گوجه بمال .. کالباس خورد شده ... قارچ خورد شده .. و ذرت رو لای دوتا نون قرار بده ... پنیر رو هم باید روی مواد قرار بدی ... بعد که همه مواد رو درون نو قرار دادی ... سانودیچ میکر من 4 تا توش جا میشه ... اینا رو می چینم و بعد درش رو می ذارم ... یه کم طول میکشه تا مواد به هم بچسبن و بعد راحتتر می تونی درش رو ببندی ... نمی خواد اول زور بزنی تا درش رو به زور ببندی... بعد هم درش رو هی باز کن روی نو که یه کم برشته شه دیگه درشون بیار... من با قیچی دوتا ساندویچ رو از هم جدا می کنم ... روش رو هم با سس گوجه و سس خردل می تونی تزیین کنی ... یه کم هم فلفل بپاش روش برای تزیین
با نون باگت ساندویچت خوشمزه تر و اسونتر از نون تسته .. چون باید اون قسمت ضخیم دور نون تست رو بگیری که خوب بهم بچسبه ولی کافیه نون باگت رو اندازه ساندویچ میکرت ببری وقتی حاضر شد خودش 4 تا مثلث میشه ....
من لای باگت رو سس می زنم بسته به ذائقه ات تند یا شیرین ... لای اون کالباس .. گوجه و خیارشور و پنیر مخصوص تست که ورقه ایه و زرد رنگه ... اگه پنیر پیتزای معمولی بذاری .. سرد که میشه خودش رو می گیره اما پنیر تست بعد از سرد شدن هم باز می مونه ...
می تونی قارچ و چیزهای دیگه هم بذار ی.... یا مایه ماکارونی ... خلاصه هر چی که دوست داری ...
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
می تونی از همبرگر استفاده کنی اما باید بیرون از ساندویچ ساز بپزی اش بعد بزاری تو اون. در ضمن روی اون هم از لایه های دیگه ی مواد هم استفاده کنی. گوجه توش نذاری خوبه چون بد می شه. گوجه رو توی ظرفی که ساندویچ ها رو می ذاری سرو کن
عزیزم کالباس ، فلفل دلمه، گوجه فرنگی و چیزایی که رنگارنگ باشه با هم مخلوط کن اول ا سس مایونز به نون ها بزن تا ملایم شود بعد یک کم پنیر پیتزا برزیز بعد موادتو بریز بعد دوباره پنیر پیتزا بعد تو ساندیچ ساز بزار تا همدیگر بگیره بعد با سس گوجه خیلی خوشمزه می شه

بنظرم ساندویچ های دیگه درست کن..همونجور که چند تا ازدوستامون دستورش رو گذاشتن

فقط ماده ی اصلیشون پنیر پیتزاست!

نون تست بخر..به اندازه ساندویچ سازت...دونوع نون تست داریم...نون تست کوچک ونون تست بزرگ

بعدموادی که دوست داری بزاری لای نان بخر ودرست کن...ساده ترینش اینه که کالباس وقارچ وپنیر پیتزار رو بزاری لای نان

بعد بزاری توی دستگاه..بعد 5 دقیقه درشون بیار..وقتی یک کم طلایی شد آماده ست!

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با عرض سلام خدمت همه شما عزیزان
راستش خواستم بدونم این ساندویچ هایی که می گین بدون نون تست وباگت با چه نونی درست میشه تو ساندوچ میکر ................
اخه تو شهری که من زندگی می کنم از این نونا خبری نیست خیلیم دلم می خواد ساندویچ هایی مث مال شماها درست کنم ... لطفا کمکم کنید بچه ها ...
2706