2733
2739
خدمت دوستان گلمون عرض کنم که من هم مثل خیلی از خانومهای شیک پوش ساکن رشت همیشه برای پیدا کردن پوشاک مناسب همه جای شهر رو زیرو رو می کردم حتی تهران و شهرهای دیگه رو هم می گشتم. ولی از اونجایی که من از دوران بچگی تا تحصیلات آکادمیک تو رشته هنر و گرافیک بودم باعث شد خیلی خیلی سخت گیر بشم و باید وقت زیادی میگذاشتم تا چیزهایی که مورد دلخوام باشه رو از نظر ترکیب رنگ و مواد پیدا کنم. تازه باید چاشنی قیمت مناسب رو هم بهش اضافه کرد. البته این رو هم باید اضافه کنم که آخرش خیلی چیزها رو مجبور می شدم از استانبول یا دوبی بگیرم . به هر حال این سفرها به ترکیه و دوبی من رو با بازارهای اونجا آشنا کرد و تصمیم گرفتم خودم تو رشت یه بوتیک باز کنم و تا جایی که میشه پوشاک ترک رو به صورت مستقیم و بی واسطه بیارم و حالا که دارم این تاپیک رو مینویسم تقریبا 7 ماه هست که در خدمت دوستان عزیز هستم و بوتیک پوشاکم مشغول به فعالیته. اسم بوتیکم رو "پولک" گذاشتم و با رنگ صورتی که خیلی دخترونه هست ست کردم. خوشبختانه به خاطر اینکه سعی کردم از همه اقلام مورد نیاز از قبیل مانتو، شلوار، بلوز، پالتو، بارانی، کت ، دامن ، تاپ و تی شرت و غیره رو زیر یک سقف و تحت نام "گالری پولک" گرد هم بیارم خیلی از خانومهایی که ساکن مناطق مختلف کلانشهر رشت هستند خودشون رو به بوتیک ما میرسونن و مشتری دائمی ما شدن.
خوشحالیم که پراکندگی مشتریهای ما از مناطق مختلف کلانشهر رشت از قبیل منظریه، گلسار، مطهری، سبزه میدان، تختی، سعدی، فلسطین، دیلمان، معلم و غیره هستند.
محدوده بوتیک ما در منطقه منظریه واقع شده و به دوستای خوبمون این نوید رو می دم که با سر زدن به این منطقه به خصوص خیابان تابان شمال کلیه مایحتاج خودشون رو می تونن با تنوع زیاد و قیمت مناسب تهیه کنن. حتی اگر پیش ما خرید هم نکردید فروشگاههای دیگه منطقه شما رو دست خالی به خونه نمی فرستند.
میتونم از فروشگاههای دیگه منطقه به غیر از بوتیک پولک به گالری رز(پوشاک زنانه ترک، لباس زیر و بدلیجات) فروشگاه رامین ( انواع پوشاک مردانه و زنانه ) بوتیک گیلک (پوشاک مردانه) بوتیک یامور (پوشاک زنانه ترک) گالری نسیما (پوشاک زنانه) فروشگاه بانی نی (پوشاک بچه گانه) فروشگاه وکسو (پوشاک بچه گانه) گالری یارا( لباس زیر زنانه و بدلیجات) و غیره اشاره کنم.

نشانی کامل گالری پولک: رشت، بلوار منظریه، خیابان تابان شمالی، ساختمان تابان، گالری پولک

آدرس وبلاگ ما : www.poulakgallery.blogfa.com
تلفن:3226214-0131
ایمیل: poulakgallery@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728