2737
2739
سلام من خودم این کارو نکردم یعنی فراموش کردم ولی شماهایی که میتونید حتما سعی کنید
نمونه بند ناف جنین رو موقع تولد بردارین ونگهداری کنید
فکر نکنم هزینه نگهداریش خیلی باشه اینجور که من شنیدم ولی در عوض اگه خدایی نکرده
زبونم لال نیازتون بشه سلولهای بنیادی نوزادتونو دارین
من میشناسم خانواده ای رو که منتظر نمونه سلول بنیادی هستن واسه بچشون
من خودم فراموش کردم بگم نمونشو بردارن برام
انشاالله که نیاز نداشته باشین هیچوقت
زندگی خونواده ما 16 مهر 92 با اومدن پسرم شیرین تر شد دوستت دارم دلبندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من که اقدام کردم نمونه هم برداشتن اما بعدش گفت سلولا کافی نبوده
برای دومی هم میخوام اقدام کنم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ماهی 800 نه سال اول یک و نیم میلیون بعد سالی صد و خورده ای
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سال اول 1میلیون و 450 تومان

از سال بعد سالی 1 میلون و 60 هزار تومان
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
من که کلا نمیتونم چون نوشته بود یکسال یا دوسال قبل نباید حجامت کرده باشه مادر ولی من تیر سال ماه حجامت کردم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706