2737
2739
عزیزانم اون بار هم تاپیک زدم ولی چون خیلی دو دل هستم واقعا استرس دارم ببینین گلا من الان سی و چهار هفته و دو روز هستم بعد دکترم میکه یکم نمیشه عملت کنم بچه نرسیده دهم عمل میکنم از اونجایی ک بچه دوممه و زودتر ممکنه بیاد و دهم فروردینم تعطیله و ممکنه ک زودتر دردم بگیره شهر ماهم کوچیکه و امکاناتش کمه و نمیدونم پزشک آن کال کیه؟؟و کارش رو هم نمیدونم ب دکتر خودم اطمینان دارم چون واقعا تو کارش حرفه ایه!!ب نظرتون یکم فروردین بگم سزارینم کنه بچه رسیدس
من 34 هفته و 1 روزم..تاریخ طبیعیم 22 فروردینه...شما حتما 21 فروردین ..بعد میخوای 37 هفته و 1 روز سزراین شی؟ 20 روز زودتر؟

دودلی نداره..نکن همچین کاری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره دکترتو بگیر مطمئن شو مسافرت نمیره
گناه داره بچه رو نارس دراری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
دهم خوبه دیگه
روزای اخر استراحت کن بچه خیلی پایین نیاد زودتر اتفاقی نیفته
2738