2410
2553
عنوان

چروک شکم بعد از زایمان

48963 بازدید | 23 پست
سلام
من تو زمان بارداری تا میتونستم از روغ زیتون و کرم هیدرودرم برای شکمم استفاده کردم ولی با این وجود هم شکمم چروک خورد. کسی هست که این مشکل رو تونسته باشه حل کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فایده نداره من کلی پول کرم ضد ترک دادم و بعد از زایمان هم چند تا کرم درمان ترک موستلا گرفتم و زدم تکون نخورد . ولی یه جایی رفتم و گفتم که شما باید بیان با لیزر چروکها رو ببریم ولی گفتم باید رنگشونن از قهوه ای به صدفی تغییر کنه بعد ، هزینه هر جلسه حدود 50 هزار تومن و حداقل 10 جلسه ولی من نرفتم و از تاثیرش بی خبرم
صاحب اراده فقط پیش مرگ زانو میزند؛آن هم در تمام عمر یک بار بیشتر نیست!
2720
azizam zahere kheyel ghahsangi nadaran in chorokha ama vaghti varzesh koni va shekamaet kochik she in tarakha kheyel kamtar khodesho neshun mideh.ba in did be in chorokha negah kon ke baese ghashngtarin etefaghe zendegit shodan intori shayad digeh kheyle zeat nashi.vali varzesh kheyel to in chrokha va inkeh bad be nazara nayan moasereh.
2714
من هنوز شکمم کامل تو نرفته بعد از 3 ماه و نیم...خیلی ناراحتم :(((

همه می گن اگه می خواست تو بره تا الان میرفت....و می گن بعد سزارین شکم کامل تو نمیره و تا آخر عمر این شکم رو داری!!! خیلییییی بده...........
ضمنا به همه دوستان یه توصیه بکنم و اینکه ترک کلا یه چیز ارثیه

من تو دوران بارداری هیچ نوع کرمی برای ترک و این حرفا استفاده نکردم..شکمم هم خیلی خیلی گنده شده بود طوری که همه می گفتن نه به این هیکلت نه به اون شکمت ههههههههه آخه من هیچ جام جز شکمم بزرگ نشده بود و وزنم هم کلا 9 کیلو زیاد شد که همش بچه و متعلقاتش ! بود.....اما هیچ ترکی نخوردم نه تو دوران بارداری نه بعد زایمان............این کرما نصفشون بی تاثیره من از خیلی ها شنیدم و به خاطر همین خودمو با این کار خسته نکردم

البته خارش شکم یه خورده داشتم که طبیعیه...کلا تو 9 ماه بارداری فقط یک بار اونم یکمی روغن زیتون به شکمم زدم که به خاطر چرب بودنش حوصلشو نداشتم و زود رفتم پاک کردم
منم از کرم لیراک تو دوران بارداری اولم استفاده کردم که ترک نخورد در مورد ارثی بودن هم بگم من مامانم مامان بزرگم و خاله ام شکمشون کلی ترک خورده و خودمم هم دوران مجردی رونم و یه مقدار پشت ساق پام ترک خورده ولی تو دوران بارداری از ماه 4 شروع کردم از کرم استفاده کردن اون موقع لاغر بودم تو باردای دومم هم که این سری یه مقدار چاق تر بودم که غک میکردم حتما ترک میخوره باز از کرم لیراک استفاده کردم البته ژل نه کرم وقتی هم میرم حموم شکمم رو فقط با آب میشورم الان هم که دیگه آخرای بارداریم هست یه دونه ترک هم نخورده
اگه ترک خورده باشه که دیگه نمیشه کاریش کرد و تبلیغ های همش الکی هست تنها راه همون پیشگیری از ترک خوردن هست
2706