2726
سلام دوستان عزیز
من به بچه اولم شیر خودم رو دادم ولی الان دوقلو دارم و میخام اسم یه شیر خشک خوب رو بدونم که اگه خواستم به اینا شیر خشک بدم / بدونم چی بخرم
ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بذارین
دکترا اکثرا اول شیر خشک نان رو تجویز میکنن. و باید با نی نی سازگار باشه اگه نبود باید مارکای دیگرو امتحان کنی
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه قیمت خیلی مهم نیست آپتامیل یکی از بهترینهاست . الان قیمتش 17400 و به این باید توجه کنی که بعد از چند ماه هر 3-4 روز هر کدومشون 1 قوطی میخوره (نوش جونشون) . و یه شیری که به نوزاد سازگار میشه رو اگه عوض کنی ممکنه شیر بعدی بهش نسازه و خدای نکرده اسهال میشن . پس تو انتخاب اولی همه چی رو در نطر بگیر
امیدم را نگیر از من خدایا خدایا . دل تنگ مرا نشکن خدایا خدایا
فروش فوق العاده اسباب بازی و عروسک به قیمت عمده
مفتخریم با واردات و فروش اسباب بازی و عروسک های زیبا در خدمت شما دوستان گلمون باشیم.
جنس های جدید همراه با تخفیف 1سری اجناس
http://persiantoys.gigfa.com

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=745020&PageNumber=1
سامیار مامان 2تیر به طور ناگهانی دنیا اومد و تمام زندگی من و بابایی شد.عاشقتیم کوچولوی من.
بادکترشون مشورت کن اپتامیل عالیه تنهابدیش اینکه هرچندماه یه بارکم میشه یه دفعه
قیمتش بالا میره اپتامیل پپتی هم خوبه بسته به جوجوهات داره خداحفظشون کنه
خدایاشکرت امسال پسرنازمن داره داداش بزرگه میشه

سلام عزیزبسلامتی دوقلوهات دنیااومدن من دوقلوهام دوهفته اختلاف دارن براتوهردوخوبن چیکاراکردی ازکی فهمیدی میشه راهنماییم کنی من خیلی میترسم سنمم کمه اولین بارداریمه اصلاهیچی نمیدونم

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 
عزیزم یه سوال داشتم منم دوقلو باردارم یکیشون دوهفته کوچیکتره. خیلی نگرانم الان اون نی نی تو که کوچیک ...

شما دوقلوهاتون دنیا اومدن؟سالمن ؟میشه بهم بگین منم همین مشکلو دارم نگرانم