2733
2734
سلام من ماه دوم اقدامم هستش ماه اول دو و سه بار بعد اقدام مثل همیشه که قبل پری سینه درد داشتم سینه هام درد گرفت حتی شدیدتر ولی پری اومد این ماه هم مثل ماه قبل درد گرفته یعنی این ماه هم پری میاد از صبح حالم گرفته ست کسی هست مثل من از روز تخمک گذاریش سینه هاش درد بگیره وتا فهمیدن بارداریش ادامه داشته باشه به من کمی روحیه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی خدا نی نی تو برات نگه داره راستش من ماه قبل حالم خیلی بد بود تیر کشیدن شکم درد نوک سینه کلا فرق داشت خیلی مطمئن بودم باردارم ولی نشد اون علائم نمیدونم چی بود
عزیزم میگن استرس برای باردار شدن سمه منم بعد دو ماه اقدام باردار نشدم چون همش استرس داشتم و دنبال علایم بودم دکترم گفت استرس باعث میشه آدم تخمک گذاری نکنه
خودمو زدم به بیخیالی ماه سوم باردار شدم
تازه قبلش کیست هم داشتم
ایشالله این ماه نی نی میاد تو دلت
2738
استرس منم بخاطر اینکه موقع مجردی کیست خفیف داشتم دکتر 6ماه ال دی داد بعد گفت تا پریت منظمه نگران نباش منم پری هام منظمه ولی همیشه میترسم بخاطر کیست بچه دار نشم
غرل جون ممنون کمی آروم شدم میگم من 2 روز بود ترشح تخم مرغی داشتم این ماه از بعد پری یک روز در میان اقدام داشتم از صبح که سینه هام درد گرفته دیگه تخمک گذاری تموم شده یا ادامه بدیم هنوز
2706