2703
2553
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 938277 بازدید | 11745 پست
ممنونم پروین جون.
پروین جون با توکل به خدا با خوردن قرص مطمئن باش که پسر کوچولوت خوبه ,آخر هفته ها ما ماماناها میتونیم با معلم بچه مون جلسه داشته باشیم ,تو این یک ماهه معلم پسرم ازش خیلی راضی بوده در ضمن معلمشون یه برادر بیش فعال داشته که طفلکی از 2 سالگی تحت درمانه ولی الان دیگه دارو مصرف نمیکنه ,من از تجربیات معلمشون هم استفاده میکنم.
پروین جون پسر شما هم حرکات تکانشی داشته یا داره؟
ممنونم نازی جون.متاسفانه مشکلات روحی خیلی داره و در درمانش اختلال ایجاد میکنه.امیدوارم جسم و روح همه سالم باشه.ممنونم.
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ایلیا جون.ممنونم،شما خودت ماهی که داری تلاش می کنی مشکلات پسرت رو حل کنی.پسرمنم قبل از پیش دبستانی خیلی اذیت می کرد.البته پسرم ازهمون کودکی با همه برخورد خوبی داشت.همه میگن بامحبته.ولی به جاش با اذیت کردناش منو داغون می کرد.از وقتی رفت پیش دبستانی خدارو شکربهترشد .امسالم با رفتن به مدرسه احساس می کنم خیلی عاقل تر شده.دیگه لجبازی نمیکنه و جایی میریم به فکراذیت کردن نیست.البته قبلا هم پسرم فقط شیطونی می کرد و تا حالا بچه ای رو نزده.سرش به کارخودش بود!!پسرشماهم حتما باشروع مدرسه رفتنش بهتر میشه و دلهره های شما هم کمتر میشه.
مامان ایلیا اون کتاب عااااالیه منم خوندمش خیلی کاربردیه

پروین جان تو تهران آزمایشگاه مرکزی و دانش و یه آزمایشگاه سر میرداماد(اسمش یادم نمیاد:(()
معتبرن ونسبتا زود جواب میدن
اگه بتونین یکی دو روز ی بمونین جواب هم حاضر میشه
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
2456
صبــــــــــــــــــــــــــــــر رو چه جوری به امیر یاد بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شب چله آبروم رفتــــــــــــــــــــــــــــــــــــش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا خودت گفتتتتی در زمان سختی فراوان بگو: یا رؤف و یا رحیم

چه قدر دلم میخواست دنیا جمعه تموم میشد ولی حیف که نشد.کاشکی حداقل خدا گلاره رو از رو زمین بر میداشت تا راحت بشم از دستش.مردم از دستش همش نق نق نق نق همش گریییییییییه.خودشم که جدیدا میزنه یا سرشو میکوبه زمین یا میزنه توی سرش .آخه بچه ها تا چند سالگی گریه میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید چه رفتاری باهاش بکنم؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا کمممممممک
سلام مجدد دوستان
و سلام به مامان ایلیلا و سومیسوی عزیز و بابت راهنماییتون ممنونم
ببخشید من پستهای خودم رو هم پیدا نمی کنم

مامان ایلیای عزیز چند ص قبل به من کتاب معرفی کرده بودین الان هر چی می گردم نیست می شه دوباره برام بزارین ممنونممممممممم
سلاممممممممم
واااااااااااای مامان گلاره تورو خدا ناشکری نکن
از خدا برای بچت بد نخواه دوستم
من نمی دونم جریان شما چیه ولی خدای نکرده به لحظه ای فکر کن که نباشه ببین اصلا می تونی تحمل کنی نبودنشو
خدا رو شکر کن که داریش
کلیه اجناس خانوم پسند رو در تاپیک من ببینید . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881434&PageNumber=1
2714
سلاممممممممم
واااااااااااای مامان گلاره تورو خدا ناشکری نکن
از خدا برای بچت بد نخواه دوستم
من نمی دونم جریان شما چیه ولی خدای نکرده به لحظه ای فکر کن که نباشه ببین اصلا می تونی تحمل کنی نبودنشو
خدا رو شکر کن که داریش
کلیه اجناس خانوم پسند رو در تاپیک من ببینید . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881434&PageNumber=1
سلام مامان ویانا جان
کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم / به بچه های گفتن از بچه ها شنیدن / تربیت بدون فریاد
مامان گلاره جون درکت می کنم گلم . عزیز دلم می دونم این حرف رو از ته دلت نمی گی . می دونم چقدر خسته و مستاصل هستی . منم تا همین چند وقت پیش همینطور بودم . بیچاره و داغون ( دور از جون شما ) . تا اینکه اینجا رو پیدا کردم و تا تونستم درد و دل کردم تا سبک شدم . بعد شروع کردم به خوندن کتاب های مختلف و ایلیا رو بردم پیش مشاور . الانم خودم از لحاظ روحی خیلی بهترم . البته صبح ها گذاشتمش مهد کودک و الان خیلی راحتم . اینو بدون تا خودت نخوای هیچ چیز تغییر نمی کنه . وقتی خوابه یه نگاه به صورت مظلومش بنداز . اونوقته که متوجه میشی هیچ چیز تو دنیا عزیزتر از این موجود برات نیست . عزیزم حتما اول شروع کن رو خودت کار کردن . بعد بچه رو ببر پیش مشاور حتی اگه شده طلای دستت رو بفروشی یا قرض کنی . می دونی نگرانی من بابت شیطونی ها و رفتارهای الان ایلیا نیست من نگران 10 سال دیگه ام . زمان بلوغش ، درس خوندنش و سرکشی های زمان بلوغش و.............
پس عزیزم سعی کن هر چه زودتر اوضاع رو درست کنی . موفق باشی گلم . و هر چه می خواهد دل تنگت بگو
سلام دوستان ایلیای من 4 سالشه خیلی شیطونه این اواخر بد تر هم شده دیگه دارم دیوانه میشم لطفا به دادم برسین و یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنید
الهی تو چه بی انتها می بخشی وما چه حسابگرانه تسبیح می گوییم
سلام دوستان ایلیای من 4 سالشه خیلی شیطونه این اواخر بد تر هم شده دیگه دارم دیوانه میشم لطفا به دادم برسین و یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنید
سلام مامان گلاره جون .خواستم بگم همه این خستگی ها.کلافه شدن ها برای همه مادرا هست منم مادری خسته ودل مرده هستم دیگه کمکم دارم خودمو احساسمو و چیزهایی که بهش علاقه داشتمو فراموش می کنم اما وقتی به این نقطه میرسم خدارو شکر می کنم به خاطر سلامتی بچه هام و به خودم میگم عشققققققققق مادری یعنی همین
سلام مامان گلاره جون.راستش با خوندن تاپیک شما بدنم سرد شد.میدونم گاهی دیگه کم میاریم و ازهمه دلسرد میشیم.ولی باید بدونیم خدایی هست که همیشه پناه ما هست.فکرش رو یه لحظه بکنید که خدای نخواسته کوچولوتون یه مریضی بد داشت که مجبور بودید توی بیمارستانها باشید.باتوکل به خدا و صبر درست میشه.یکی از اقوام ما پسرش35سالشه.تشنج شده از5سالگی.هنوز حالش بد میشه و غش میکنه.ببخشید خودشو خیس میکنه.ولی مادرش با صبر تاحالا من ندیدم گلایه ای بکنه.میبرش کلاس نقاشی،بایک عشقی پسرش رو بزرگ کرد که من همیشه تعجب می کنم.دوست عزیز خدارو شکرکن که فرزندت بیمارلاعلاجی نداره.تاحالا فردی رو دیدی خوشبخت واقعی باشه؟همه یه جورایی غرق مشکلات هستند.خدارو شکر که مشکلات ما اینجوری هست.توی بیمارستانها نیستیم.دنبال پیوندکلیه نیستیم.محتاج نیستیم کسی توی زندگی کمکمون کنه و هزار تا خدارو شکر دیگه که با یه کم دقت به زندگیمون میشه بهش پی برد.توکل کن به خدا و از خدا بخواه کمکت کنه.اون وقته که میبینی خیلی از مشکلات رو میتونی به آسونی حل کنی.
2706