2733
2734
عنوان

رنگ موی خوب می خوام

122702 بازدید | 28 پست
با سلام
دوست جونا
من چند باری هست موهامو رنگ کردم با رنگ موی آکوارلی 8d و 9d
الان تقریبا 2 ماهی میشه که رنگ نکردم چون احساس میکنم موهام خیلی خشک شده البته بگما جنس موهام چربه و کم پشت هستش ولی فک کنم چون از وقت رنگش گذشته وقتی از حموم میام خیلی خشک و بد حالت شده
می خوام دوباره موهامو رنگ کنم اللا موهام یکم رنگ قهوه ای روشن داره و ریشه هام موهای طبیعی خودمه مشکی مایل به قهو ها ایی
تعریف رنک موی لورآل کستینگو شنیدم
می خوام اگه میشه ایندفه از این مارک بگیرم چون شنیدم تو خودش نرم کننده و سرم داره
می خوام موهامو یه رنگ خوش رنگ کنم پوستم سفیده چشمامم قهوه اییه
شما کدوم شماره رنگشو انتخاب میکنین که بهم میاد
بعدش همیشه مامانم برام رنگ میکنه چون جلوی موهام کم پشته و نازکه خیلی زود رنگ می گیره اول پشتمو میزنه 10 دقیقه اخر جلومو ولی بازم پشتام تیره تر در میاد
لطفا بگید چی کار کنم؟چطوری رنگ کنم که یکدست شه
آیا رنگ موی لورال برای موهای من که نازک و کم پشته مناسبه اگه نه که یه مارک دیگه معرفی کنید
می خوام موهام یه کم خوش حالت شه اگه نظری دارن در مورد ترمیم کننده چیزی که اگه استفاده کنم خوب میشه ممنون میشم
فقط زود تر یه رنگ موی خوشرنگ بهب معرفی کنید ممنون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
لورال هم خیلی رنگ موی خوبیه
خودت میگی موهات رنگم داره باید بری بپرسی با وجود این رنگی که رو موهاته جه رنگی بذاری که هم یه دست بشه و هم قشنگ
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
عزیزم همیشه اول ساقه هاتو بزن 10 دقیقه اخر ریشه تو بزن جون ریشه زود رنک میکیره و روشن تر از ساقه میشه،،،رنک اکورالی موها رو خیلی خشک میکنه،،،رنک کادووس المان عالیه نرم میکنه،،، ولا,,, و اورال هم خوبن،،،فقط اورال رنک رو جعبه اش نمیشه همیشه یکم تیره تر میشه،،،امیدوارم کمکت کرده باشم
2738
رنگهای اورآل برای هر رنگی یه شماره خاص داره و رنگش هم روی جعبه زده
مثلا رنگ شکلاتی فقط یه مورد داره و روی خود جعبه هم نوشته شکلاتی
البته سری کستینگ سری رنگها طبیعیه و یه سری دیگه هم داره که الان اسمش یادم نیست و سری رنگهای روشن و موهای دکلره شده هست
بهترین رنگه و شک نکن
خیلی هم خوشرنگ و قشنگ درمیاد
مامان مهربون جون می رسی عزیزم
آره می دونم عزیزم ولی با توجه به اینکه الان موهای من مقداری قهوه ای داره می خوام بدونم چه رنگی بذارم که خوب درآد و اگه کسی فرمول رنگی داره که بتونم چند تا رنگو قاطی کنم و یه رنگ موی خوب و شیک درآرم ممنون میشم در ضمن نمی خوام موهام خیلی تیره شن
سلام میلو جون منم مشکل شما رو دارم از این و اون که پرسیدم گفتن که یا دکلره کن یا رنگ 000 بزن.که فکر کنم رنگ 000 آسیبش کمتره تا دکلره.تو گوگل بنویس"زیباکده آنلاین" اونجا مطالب خوبی پیدا میکنی.
2706