2726
سلام

به این دلیل اومدم اینجا و دارم این مهد و معرفی میکنم چون به دلیل تعداد کمی بچه ها دخل و خرج مهد با هم جور در نمیاد و میخوان تعطیلش کنن
من به عنوان یکی از مادر های اونجا تصمیم گرفتم بیام اینجا و این مهد و معرفی کنم تا اگه مادری دوست داره بچش و مهد بذاره یه مهد معمولی نذاره که معلوم نیست توش چیکار میکنن
رفتار امروز ما نشان دهنده تربیت دیروز ماست.
تو این مهد از ساعت فکر میکنم 8-8.30 بچه ها میرن صبحانه دارن و تا ساعت 12.30 کلاس دارن کلاسای مختلف مثل زبان انگلیسی و فرانسه،نقاشی با خلاقیت ، شطرنج و ...
از بعد از نهار هم کلاسای فوق برنامه دارن
از 4 تا 12 سال پذیرش دارن بچه های مدرسه ای بعد از مدرسه میان اونجا و هم تو کلاسای فوق برنامه میتونن شرکت کنن و هم تو درس و مشقشون مربی دارن تا باهاشون کار کنن

حداکثر تعدادی که باید تو هر کلاس بچه باشه 15 نفر هست نه بیشتر

تو تهران 10-12 تا شعبه داره که میتونین زنگ بزنین بپرسین کجاهاست اما میدونم شعبه هفت تیر و یوسف اباد تعداد بچه هاش خیلی کم هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم میگم این تبلیغ برای من هیچ منفعتی نداره جز اینکه مهد احتمال تعطیل شدنش میاد پایین
و من چون خیلی از اینجا راضی هستم اگه تعطیل بشه بچم و مهد کودک نمیذارم

شهریه ای هم که پرداخت میکنین نسبت به خیلی جاهای دیگه مناسبتره

مربی ها و مدیر بسیار با اخلاق و خوبی دارن و یکی از مربیها هم فوق روانشناسی دارن و تو ارتباط با بچتون میتونن بهتون کمک کنن

اگه فول تایم هم بخواین بچتون و بذارین به هیچ عنوان نمیخوابونن مگر اینکه بچه خودش تقاضا کنه
تمام ساعاتشون و برنامه ریزی دارن و با بازی بهشون خیلی چیزها رو هم یاد میدن
2728
موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان

http://www.bakoodak.com/blog/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%88-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.aspx?content=879
باور کن نازنین جان برامون جلسه گذاشتن و گفتن دخل و خرج اینها با هم جور در نمیاد و نمیخوایم شهریه رو هم اضافه کنین چون انصاف دارن

گفتن اگه از اینجا راضی هستین پیشنهاد بدین چیکار کنیم که اکثرا تصمیم گرفتن تبلیغ کنن چون مهد تو کوچست و خیلی ها شاید رفت و امد میکنن حواسشون نباشه و تو نت هم سرچ میکنین راحت بهش نمیرسین

منم تصمیم گرفتم اینجا بگم چون واقعا از مهدش راضیم عالیه

رفته بودم برای بینایی سنجی تو یه مهد دیگه جلو چشمم سر بچه بیچاره چه دادی میزدن و حتی تحقیر میکرد یه وضعی بود
اینجا هم تمیزه هم برخورد مربیها عالیه خیلی حواسشون هست مربیها رفتار خوبی با بچه ها داشته باشن

مدیرش خانم اکرمیه خیلی رفتار خوبی با بچه ها داره
دقیقا دکتر کیان اومد باهامون صحبت کرد ولی از نظر مادرا استفاده کرد و قرار شد یه کارایی بکنن

دلم نمیخواد مهد تعطیل بشه پسرم خیلی دوست داره صبح ها زودتر بلند میشه که بره ظهر ها هم نمیاد خونه میخواد بمونه
2706