2733
2734
عنوان

فردا توی مهد چه سوالهایی بپرسم؟

308 بازدید | 7 پست
سلام
فردا می خوام برم یک مهد کودکو ببینم واسه بعد از عید که می خوام دخترمو بذارم

می خوام از مامانهایی که بچه هاشون مهد می روند راهنمایی بگریم

داخل ساختمان چه چیزهایی را چک کنم؟
چه مواردی را از مربیان و مدیر مهد بپرسم؟

در رابطه با دستشویی رفتن بچه های
ه نکاتی را باید بدونم و بپرسم؟

کلا چیزهایی که باید بدونم و بپرسم را ممنون میشم بهم بگید
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سلام

اولین و مهمترین مورد اینه که مهد اجازه بدن تا دخترت به رااحتی از شما جدا بشه اونجا کنارش بمونی

مهدی که با گریه بچه رو تحویل بگیره و اصرار کنه برو ما آرومش میکنیم یا بچه باید عادت کنه = تاثیر بسیار بد روی بچه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مربی و اینکه کمک مربی دارن یا نه
ساعت غذا و تعداد میان وعده
خدمه مخصوص دستشویی دارن یا نه
کلاسای فوق برنامه
گزارش وضعیت میدن یا نه
تعداد بچه های گروه سنی بچه ت و تعداد مربی هاش
2728
سلام
واییییییی چه نکته های خوبی..خودم اگر یک سال هم فکر م یکردم به ذهنم نمی رسید
می بوسمتون

ممنون میشم باز هم راهنمایی کنید
مرسی از همه
می دونید مسئله اینه که ما به اطر کار شوهرم توی یک شهر/روستا زندگی می کنیم و همین مهد کودکو فقط داره
خانمهای همکارهای شوهرم هم بچه هاشون گذاشتند اینجا و می گند قابله قبوله...یعنی خوبه یکم از خوب کمتر

منم واقعا میخوام بچه را بذارم مهد..یعنی واسه اینکه تنها نباشه....اخه هیچکسی اینجا نداریم و بچه خیلی تنها می مونه...

با خودم می گم..حالا تا یک حدی استاندارد باشه...عالی یا حتی خوب رو به بالا نباشه هم مشکلی نیست
عوضش بچه ام تنها نمی مونه

وقتی می بینم دخترم تا یک بچه می بینه دلش می خوادباهاش بازی کنه و زود باهاش رابطه برقرار می کنه دلم می لرزه..که چرا تنهاست
2738