2703
2553
استخدام پرستار برای پسرم در اندیشه
لبخند بزن!
بدون انتظار پاسخی از دنیا ،
بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود
که به جای پاسخ لبخند ،
با تمام سازهایت می رقصد ...
یه پسر کوچولویی تو بوشهر نیاز به کمک داره . ابوالفضل کوچولو مشکل نقص ایمنی شدید و کشنده داره که تنها راه نجاتش پیوند فوری مغز استخوانه . این کوچولو راه نجات دیگه ای نداره . ولی مشکل اینه که این پیوند حداقل 50 میلیون تومن هزینه داره . تازه به شرطی که دهنده مغز استخوان رو بتونن از بین آشناهاشون پیدا کنن . یکی از آشناها به بیمارستان این کوچولو مراجعه کرده و بچه رو دیده من شماره حسابش رو براتون میذارم . خدا رو شکر شب عیده و دستها بازتر از ماههای دیگه .من نه این کوچولو رو دیدم و نه میشناسمش ولی خواهش میکنم فکر کنید دارید یه عیدی به این کوچولوی 15 ماهه و مادرش میدید . فکر نکنید حتما باید مبلغ بالا کمک کنید حتی هزار تومن هم میتونه یه امید برای زندگی دوباره این کوچولو باشه .
مرسی از همتون

تلفن مادر ابوالفضل : 09176593762 زهرا خانوم

شماره حساب :6104337079246631 بانک ملت
بیمار : ابوالفضل انصاری
شماره پرونده : 05-51-44
م11116686
تلفن منشی دکتر حمیدیه تو بیمارستان شریعتی 02184902643
ایمیل دکتر نیما رضایی پزشک معالج ابوالفضل rezaei-nima@yahoo.com
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم به هر کسی برای نگهداری از فرزندت اعتماد نکن به هیچ وجه من بارها از شرکت های مختلف پرستار گرفتم بدرد نمیخوردند تا آخر جاریم بهم یه جایی رو معرفی کرد که پرستار های خوبی رو میفرسته جالب بود که 25 سال هم سابقه کاری تو تهران داره اسمش مرکز پرستاری طپش بود شماره خانم محمدی رو میزارم خواستی ازش پرستار بگیر

02188864508

09102152979

2714