2733
2739
عنوان

موهای پرپشت دخترمو کچل کنم؟؟

898 بازدید | 35 پست
دخترم 3 ماهشه و ماشالله موهای پرپشت و مشکی وبلندی داره طوری که همه عاشق موهاش می شن یه خورده موهاش حالت داره ...تو فامیلون مرسومه کچل می کنیم بعدش مو ها اغلب صاف و رنگش روشن میشه ...حالا چه کنم؟؟حیفم میاد بزنم ..بعد موهای خوشکلش دیگه در نیاد یا زبر بشه کسی تجربه داره؟؟
عزیزم دختر من موهاش خیلی کم پشته و الان 7 ماهشه هر چی میگن کچلش کن نمیکنم اخه چه کاریه پایه ی علمی نداره کچل کردن بچه گناه داره
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نمیکنم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
نکننننننننننننننننننننننننننننننننننننن حیفه بابا
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706