2737
2734
دخترم 6 ماهشه اصلا لباس ست کردن و اینجور چیزا صفرم تا حالا که هوا سرد بود ه بلوز شلوار راحتی تنش میکردم با یه کاپشن سرهمی ولی واسه عیدش چیا بگیرم .موندم اگه میشه با عکس توضیح بدید. آخه اسم خیلی از لباس بچه ها رو هم نمیدونم یه همچین مادر بیسوادیم من

آخی چه باحال

توی مغازه ها که میری اینقدر لباسای دخترونه خوشمل موشمل هست که نیاز به سلیقه آدم نداره دیگه
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
من عکس ندارم بزارم برات

بابا این همه لباس دخترونه خوشگل هستش

برای عید براش سارافون بگیر

همسری برای بچه دوستش یه سارافون صورتی کم رنگ زیرش یه بادی استین بلند نازک شیری با یه رویه شیری خوشرنگ خریده بود خیلی خوشگل بود
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان سارافون های گل گلی خیلی خوشگل در اومده
میتونی دامن لی کوتاه براش بگیری با جوراب شلواری و بادی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2731
وااااای دخترونه که اینقدر خوشگللللل هست نیاز نیست حتی فکر کنی
تو مغازه هم خودشون ست میکنن
سارافون بخر واسش با گیره و تل و کلاه و کفش و همه چی هم می تونی ست کنی
ای جااااان دلم دختر خواستتتتتت
خخخخخخخخخخخخخخ ازی من دختر دارم ولی هر جایی رو نگاه میکنم چقدر لباس پسرونه خوشگل میبینم

از دخترا خوشگل ترن لباساشون
2738
ازی تهرانی ؟
ادلا چی میگی؟
لباس پسرونه اصلا خوشکل پیدا نمیشه!
همه خوشکلا دخترونن
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
گذرنامه و خ سنایی کلی لباس پسرونه خوشمل گذاشتن

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ شنگولللللللللل باور کن همچین لباس پسرونه ها رو ست کردن ادم ضعف میکنه من همش پسرونه میبینم حرص میخورم اخه مال اونا رو خوشگل تر ست کردن
2706