2703
2553
سلام دوستای گلم اول: ممنونم از اینکه هنوز اینجا هستید ممنونم از اینکه توی غم و شادی و اضطراب و نگرانی ها کنار هم بودید و همدیگر را تنها نگذاشتیم ... سهم من از شما خیلی کمتره چون شما باعث شدید که تاپیک قبلیمون بمونه و روز به روز دوستامون بیشتر بشه و همینجور رونق این خونه ی جدیدمون ....
دوم : ازتون میخوام همکاری کنید و اطلاعاتتونو کامل کنید که بیشتر در جریان باشیم... من تا اونجایی که میتونستم نوشتم اما شما میتونید ویرایش کنید... ترتیب دوستام هم اصلا نظم خاصی نداره... میخوایم مامان شدن هر کسی رو جشن بگیریم
خیلی دوستتون دارم و بهترین ها را براتون آرزو دارم خواهر های گل من و مامانای مهربون

میناااا ....... اولین مامان تاپیک قبلی
رونیلا ........ اولین مامان تاپیک جدید
نگین ...... 20 ساله ...... 9 ماه ازدواج........... 8 ماه اقدام ........ مامان شده
دنیا..... 29 ساله .... 2سال و 7 ماه ازدواج ...... اقدام دی ماه ..... 22 بهمن بی بی +شد ..... نی نی 6 هفته
ریحان....... 22 ساله ...... 3 سال ازدواج ..... 2 ماه اقدام ..... آخرین پری 29 دی.... مامان شد
نفس نفس.... 30 ساله ..... 3 سال ازدواج ..... 1 ماه اقدام ...... آخرین پری 3 بهمن.... مامان شد
ناهید....... (دوست عزیزم مشخصاتت را اعلام کن).....مامان شد
عشقم 6370(فاطمه)....22 ساله .... 7 ماه ازدواج ..... 2 ماه اقدام ...... آخرین پری 20 بهمن..... مامان شد
Dokhtare day(مریم) ...... 25 ساله ..... 2/5 سال ازدواج ..... 2 ماه اقدام ..... آخرین پری 9 اسفند..... مامان شد

کنجدی بلا(کیمیا).... 29ساله ....2 سال و 4 ماه ازدواج..... 1 ماه اقدام ....آخرین پری 16 بهمن
باران .... 26 ساله ...... 5 سال ازدواج .... 1 ماه اقدام ..... آخرین پری 9 اسفند
Aheetta ..... ساله 27 ..... 1سال و 10 ماه ازدواج ....... 3 ماه اقدام ..... آخرین پری 7 اسفند
ماماناناز ...... 26 ساله ..... 4 سال ازدواج ...... 3 ماه اقدام ......آخرین پری29 بهمن
Tanha (طاهره)..... 28 ساله ....3 سال ازدواج ....... 6 ماه اقدام ...... آخرین پری 8 بهمن
مریم ...... 28 ساله ........
Setarehham ..... ساله 27...... 2سال ازدواج ...... 2 ماه اقدام ...... آخرین پری 8 بهمن
Yas banoo gan
Anahitaa64 ..... ساله28 ..... 1 سال و 4 ماه ازدواج ...... 4 ماه اقدام
صبا 1010 ........
Nani
پارلا ...... 28 ساله ...... 3 سال ازدواج ..... اقدام از فروردین
dar entezare nini..... ساله28 ...... 8سال ازدواج ....... 6 ماه اقدام
خاله خانم (زیبا).....26 ساله .... 6 سال ازدواج ..... 1 ماه اقدام ..... آخرین پری 19 بهمن
نازلی
مامان عرفان(مهشید).... 23 ساله ..... 2 سال ازدواج ..... ماه 2 اقدام ..... آخرین پری 10 اسفند
سودابه ......23 ساله ............1سالو 7ماه ازدواج کرده ...........3 ماه اقدام.........آخرین پری 13بهمن
بی دل بانو .... 27 ساله ..... 2 سال ازدواج .... 3 ماه اقدام ..... آخرین پری 9 اسفند
بیکران.........29ساله.........3سال و 4 ماهه ازدواج کرده.............30ماه اقدام.............آخرین پریود 8 اسفند
گل پامچال
نلی
مهربان 1389

ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام علیکم خونه ی جدید مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
بچه ها بیاین اینجا دیگه
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
2720
2714
کنجدی جون ما همه تصمیم گرفتیم مامان نشده دست از سر این تاپیک برنداریمممممممممممممممممم
البته بعد هم هستیما بازم اسممونو عوض میکنیمممممممممممم
2706