نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > بالخره ساكشن اولترا سونيك كردم

موضوع: بالخره ساكشن اولترا سونيك كردم + اظهار نظر

صفحه 57 از 135 اول قبلی  52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62  بعدی آخر
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
silviya پست ها : 1749عضویت:1389/4/16
1392/3/11 - 1:33 عصر
بچه ها این دوستمون sofi چی شد گفت عرق میکنه و تا داره ؟
چون این میتونه از نشانه های لخته خونی باشه من نگران شدم بیاد یه خبر از خودش بده
از هر طرف که رفتم جز وحشتم نيفزود... زنهار از اين بيابان وين راه بي‌نهايت.
***mari*** پست ها : 3350عضویت:1388/6/1
1392/3/11 - 2:31 عصر
آیگین جان ونوس مجلسی ک کاخ کنار پارکینگ مجتمع اوسان هستش و خانومه با دکتر مجلسی که اقا هستش مجتمع کوثر فرق داره
sin.sinati پست ها : 119عضویت:1392/1/23
1392/3/11 - 3:20 عصر
سلام mehdi20515 جان
تو چرا اینقدر استرس داری.لول.بابا همه چی ردیفه داشی.ایندفه رفتی اونجا دیدی دستیارای دکتر دارن سنگ قلابت میکنن یه اطلاعی به من بده بقیشو من هماهنگ میکنم.اما به نظر ن بهترین وقت ویزیت تو کلینیک هست بعد از اتمام عمل ها نفرات آخر برو باش حسابی صحبت کن.

سلام shango0l عزیز
بعد از لیپو بدن بدون لباس عالی میشه و اون پستی و بلندی ها تو موارد معدود اون هم با سهل انگاری و عدم رسیدگی بوجود میاد خیالت راحت.ما که هیکلمون زیر لباس توپ شد.لول.اگه پزشکت خوب باشه اون پستی و بلندی ها یا اصلا وجود نداره یا با چشم اصلا مشاهده نمیشه و در مواردی که مقدارش زیاد باشه میشه با ماساژ و روتوش از بین بردش.پس اگه نمیخواهی لیپو کنی نکن اما این بهونه خوبی نیست.لول

سلام بر silviya خانم ادمین محترم تاپیک
آره من هم نگران sofi خانم شدم.خدا کنه هرچه زودتر یه خبری از خودش بده.
yahoo id : sin_sinati_iran@yahoo.com
آيگين پست ها : 2178عضویت:1390/7/28
1392/3/11 - 3:40 عصر
ماری جون من هر چی تو نت گشتم هیچ اطلاعی از این خانم ونوس مجلسی پیدا نکردم گویا پزشک عمومی هم هستن
مطبش هم فرصت رفتن پیدا نکردم
باشد که رستگار شویم!
من يه ماهيم که تو آکواريم زار ميزنه *تا توي اشکهاي خودش زندگي کنه
ليلا پست ها : 77عضویت:1386/9/27
1392/3/11 - 6:45 عصر
سین سینایی عزیز من هر چی سرچ میکنم فرق بین اولتراسونبک دکتر روستایی و لیررلیپولیر دکتر عارف رانمیفهمم . میشه برام یه تحقیقی بکنی من حدود 16-17 کیلو اضتفه وزن دارم و 5 ماه از زایمانم میگذره به نظرت اصلا این کار بهم جواب خوبی میده؟ با این اضافه وزن بدنم سفته و شل نشده . . حوصله رژیم و ورزش رو هم الان اصلا ندارم میگم این کار رو بکنم به کم که رو فرم بیام انگیزه مبشه برا رژیم و ورزش . خلاصه که احتیاج به راهنمایی دارم . بقیه دوستان هم اگه می دونن بیان کمک
"هستي" پست ها : 4184عضویت:1388/9/29
1392/3/11 - 8:16 عصر
لیلاجان اولتراسونیک شکستن و آب کردن جربیها توسط امواج اولتراسوند هست همون امواجی که تو سونوکرافی استفاده میشه.که فقط دکتر روستایی و رزازی تو تهران دارن.لیزر لیبولیز هم شکستن و آب کردن جربیها با لیزره.اینو خیلی از دکترا دارن ولی جربیه کمی رو با این میشه کشید.حجم بالا رو با لیبوساکشن که جربیها رو تکه تکه میکنه و خارج میکنه میشه درآورد.فک میکنم با اولتراسونیک هم بشه حجم بیشتر از لیزر رو کشید.
به هرحال با این اضافه وزن شما به نظر نمیاد لیزر لیبولیز جواب بده.بهترین راه شما اینه که بری دکتر روستایی اکه اولترا برات مناسب باشه میکه و اکر کفت که بهت جواب نمیده به نظرم هیج جای دیکه هم نرو جون مطمئن باش لیبوساکشن قدیمی خواهند کرد.
حرف خانم روستایی رو حتما کوش کن که حقیقتو میکه.
جون اوناییکه کوش نکردن و اصراد به لیبو داشتن الان بشیمونن من اصلا بیشش نرفتم ولی میدونم که واقعیتو میکه.
تا بارون بند مياد بموني پيشم....تو اينجوري به من وابسته ميشي
مامان یاسمن(آیدا) پست ها : 370عضویت:1392/2/23
1392/3/11 - 8:17 عصر
من میخواستم اما ترسیدم
1392/3/11 - 8:18 عصر
سلام لیلا خانم
اگر چند صفحه قبل رو مطالعه بفرمایید کامل خدمدتون توضیح دادم البته زیاد هم ندونید مهم نیست فقط بدونید در روش تبدیل چربی به مایع با هم تفاوت دارن و بستگی به حجم سلولیت و نحوه پراکندگی و خاصیت ارتجاعی پوست شما از هر کدوم روش ها ممکنه استفاده بشه.در ضمن به نظر من با توجه به مدت زمان از زایمانتون الان اصلا موقع مناسبی برای این عمل نیست و همچنین با توجه به میزان بالای اضافه وزنتون برای گرفتن نتیجه مطلوبتر بهتره یه رژیم خیلی سبک بگیرید تو 6 ماه بعد اقدام به عمل کنید.در تکمیل صحبت های هستی خانم عرض کنم اون روشی از لیزر که محدودیت آب کردن حجم چربی هست کاملا متفاوت با لیپولیز هست تو روشی که هستی خانم فرمودند حداکثر 700 سی سی از چربی آب میشه ولی در لیپولیز یه روش ترکیبی هست که محدودیت 7 لیتر داره که بعضی از دوستان تو همین تاپیک تا 14 لیتر هم چربی ار بدنشون خارج شده.لیلا خانم یه مثال بزنم میخواهی یه باغچه را باغبانی کنی هم میتونی با بیلچه(لیپولیز) این کار رو انجام بدی هم با بیل(اولتراسونیک) هم با لودر(لیپوساکشن).لول.به جز لودر که مناسب نیست بیل و بیلچه میتونن گزینه های خوبی باشن که بستگی به مهارت باغبان و جنس خاک داره.مثلا اگه پوستتون شل هست لیزر بسیار مناسبتر هست ولی اگر دکترت تنبل باشه ممکنه تو لیزر بعضی جاها رو بیل نزنه.لول.میبینی همه مقایسه ها نسبی هست و هیچ کدوم از گزینه ها مطلق نیست.موفق باشی
1392/3/11 - 8:59 عصر
تا اونجا که من میدونم و مطالعه داشتم کسانیکه با لیزرلیبولیز بیش از 700 سی سی خارج میکنن در واقع لیبوساکشن میکنن.و بعد لیزر میتابونن و میکن ترکیبیه.
من نخوندم جایی که با لیبولیز حجم بالا رو درآورد حتما ساکشن میکنن یا همون لودر و بعد برای جمع شدن بوست لیزر جداکانه میتابونن.
حالا من جای شما بودم برای اطمینان با روستایی حتما مشورت میکردم.بهتر میتونن راهنمایی کنن
1392/3/11 - 9:09 عصر
هستی خانم
تو هر 2 روش کانولا وارد بدن میشه با این تفاوت که ضخامتشون یه کم متفاوت هست و فرآیندی که برای آب کردن چربی ها انجام میدن تفاوت داره.و بعد از مایع کردن چربی ها تو هر 2 روش ساکشن صورت میگیره اما لیپوساکشن کلا منتفی هست.
1392/3/12 - 11:06 صبح
من به صوفی بیغام دادم ولی خبری نشده خیلی نکرانم.کاش زودتر خبر بده.با رزازی بود دیکه.
مامان كيان كسري پست ها : 53عضویت:1390/10/13
1392/3/12 - 12:05 عصر
سلام .من 2 سال پیش زایمان کردم.یک سال هم هست ورزش می کنم.پهلو به سمت پشت دارم. با ورزش نمی رود.قدم 163. وزنم 54.5 . خیلی کم بغل پا هم دارم.چه روشی استفاده کنم به نظر شما؟ مرسی پیشاپیش
1392/3/12 - 12:46 عصر
سلام مامان کیان کسری
خدمت تمامی دوستان عرض کنم به نظر بنده برای اینکه از سردرگمی احتمالی دیگر دوستان جلوگیری بشه اصلا در مورد روش صحبت نکنیم بهتره چون لیزر و اولتراسونیک تقریبا تو نتیجه هیچ تفاوتی با هم ندارن.مامان کیان کسری خانم فقط دکتر مناسب پیدا کن همین ، روش هم جز لیپو ساکشن هیچ کدوم مشکلی نداره خیالت راحت شما درباره روش تحقیق نکن بسپار به پزشکتون.اما به نظر من با توجه به حجم کم چربی برای شما لیزر لیپولیز تجویز میشه. موفق باشید

آره ایمیل های sofi رو خوندم پیش رزازی عمل کرده.مطمئنا حالش خوبه جای نگرانی نیست.
مامان كيان كسري پست ها : 53عضویت:1390/10/13
1392/3/12 - 12:59 عصر
مرسی از پاسختون. احتمال اینکه بغل پا ها یکی نشود چقدر است دوران نقاهت چقدر است؟کدام دکتر یا مراکز را پیشنهاد می کنید؟چند ماه بعد از عمل می شود ورزشی مثل پیلاتس کرد؟ با تشکر
sofi پست ها : 136عضویت:1390/9/24
1392/3/12 - 1:12 عصر
سلام دوستان خوبم. هستی حان سیلویل حان و سین سیناتی عزیز . ممنونم و متاسفم که نگرانتون کردم. خدارو شکر الان حالم خیلی بهتر شده. این چند روز حال درست و حسابی نداشتم . بچه ها حتما قبل لیپولیز خوب خودتون قوی کنید چون اگه مثل من ضعیف و کم خون باشید خیلی درد می کشید.
عشق من خداي من ممنونم ازت .... 26 هفته..............
       فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !
1392/3/12 - 1:16 عصر
بچه ها یه تجربه. اونایی که بالا تنه چاق تری نسبت به پایین تنه دارند با این روش خیلی خوب جواب می گیرند. اما اونایی که پایین تنه چاق تر هستند شاید جمع تر شن اما نه آنچنان. اگه شکم بزرگی دارید حتما لیپولیز کتید چون محشر میشید. برلی پشت و بازو هم عالی میشه نتیجه گرفت. اما ران و باسن چاره ایی ندارند. ران از داخل که نمیشه برداشت فقط بیرونای ران . باسن هم که هیچی میگن خطرناکه و قبول نمی کنن انجام بدن.
1392/3/12 - 1:19 عصر
من با اینکه ١٠ روز از لیپولیزم میگذره اما هنوز سایز کم نکردن. به نظرتون ورمه؟ بچه ها شما از همون اول سایز کم کردید؟ خیلی ناراحتم ٨.٥ میلیون هزینه کردم و این همه درد کشیدم اما سایزم همونه :(
1392/3/12 - 1:58 عصر
به به sofi خانم
تو که همه رو نگران کردی.لول.دیگه کم کم داشتیم میومدیم در خونتون.لول
راستش چون بلافاصله چربی تخلیه میشه میتونی اثرش رو تو سایز ببینی اما از وزنت یه مقدار کمی کم میشه بعد از یک روز ورم میکنه که احساس میکنی خوب نشدی و هی غر میزنی .لول.(قابل توجه گلگلی خانم) بعد یکی از دوستاتون میاد میگه بابا صبر کن چند روز بعد ورمت میخوابه البته نه همه ورم شاید یه 20 درصدی باقی بمونه.بعد احساس خوشتیب بودن و انگیزه و اعتماد به نفس پیدا میکنی خیلی هم بت گیر بدن میگی من از اول اینجوری بودم.لول.حالا دیگه پیاده روی و ورزش و رژیم رو مث بنز شروع میکنی تا اون یه مقدار کم هم که از ورم یا چربی باقی مونده رو آب کنی و خیلی عالی وزنت کم میشه.حدود هفته ای 2 تا 3 کیلو .این سیکل تقریبا تو همه دوستان یکسان هست لول.امیدوارم شما تو اون موقع غر زدنت باشی و به زودی بیایی بگی خیلی خوب شدم.برای اینکه بفهمی چربی هست یا ورم با 2 انگشت اشاره و انگشت وسط(شبیه قیچی خم شه)سعی کن اون سطح رو بگیری اگه تونستی بگیری چربی هست اگه نتونستی ورم هست.البته بهترین روش این هست که تشریف ببرین برای ویزیت.راستی دلیل اینکه خانه لیپولیز ایران معروف شد قیمت های پایینش بود این هزینه یه مقدار بالا نیست؟

سلام مامان کیان کسری
خدمدتون عرض کنم احتمال اینکه پاهاتون متقارن نشه شاید 10 تا 20 درصد باشه که مهارت پزشک این مقدار را کم میکنه اما معمولا تو برگه که امضا میکنی این موارد هست و از شما امضا میگیرن.اما به نظر من اگر پزشکت خوب باشه احتمالش خیلی ضعیف هست.دوره نقاهت هم بستگی به نواحی عمل و مقاومت بدنی خودتون میتونه متفاوت باشه مثلا دوره نقاهت من 3 روز بود برای بعضی از دوستان هم حدود 5 تا 10 روز بعضی از دوستان هم به گفته خودشون 1 روز.اما یک هفته زمان نرمالی هست.البته از همون ساعات اولیه کاملا قادر خواهید بود کارهای شخصیتون را انجام بدید.در مورد دکترهای مختلفی تو تاپیک بحث شده است لطف کنید صفحات قبل رو بخونید تا با توجه به معیارهای خودتوی یه پزشک خوب انتخاب کنید.ما که نمیدونیم پیلاتس چیه ما بیشتر تو کار الک دولک و زوو هستیم.لول.شوخی کردم ورزش های سنگین معمولا بعد از 1 یا 2 ماه بعد از عمل بلامانع میباشد ولی با توجه به کششی بودن ورزش پیلاتس شما حداقل 3 ماه را در نظر بگیرید.

1392/3/12 - 3:17 عصر
هه شرمنده که نگرانتون کردم. میومدید دم خونمون هم بد نمی شد حداقل راحت تر می گذشت برام ( به قول خودت لول) والا رزازی هر ناحیه رو ١٨٠٠ میگیره . منم شکم پهلو پشت و کنار ران بودم و علاوه بر اینا کنار زانو. قبل عمل ٦٧ بودم الان نمیدونم جقدرم. اما سایزک کم نشد . این مرحله غر زدن چند روزه؟ ورمم کی میخوابه؟ راستی یه جا خوندم شما ٢٦ کیلومتر پیاده روی میکنی راست میگیییییییییییییییییییییی؟ من یه بار ٩ کیلومتر پیاده رفتم احساس کردم رکورد جهانی شکستم .
1392/3/12 - 3:17 عصر
هه شرمنده که نگرانتون کردم. میومدید دم خونمون هم بد نمی شد حداقل راحت تر می گذشت برام ( به قول خودت لول) والا رزازی هر ناحیه رو ١٨٠٠ میگیره . منم شکم پهلو پشت و کنار ران بودم و علاوه بر اینا کنار زانو. قبل عمل ٦٧ بودم الان نمیدونم جقدرم. اما سایزک کم نشد . این مرحله غر زدن چند روزه؟ ورمم کی میخوابه؟ راستی یه جا خوندم شما ٢٦ کیلومتر پیاده روی میکنی راست میگیییییییییییییییییییییی؟ من یه بار ٩ کیلومتر پیاده رفتم احساس کردم رکورد جهانی شکستم .
صفحه 57 از 135 اول قبلی  52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62  بعدی آخر
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: