2737
2734
عنوان

کمپین حامیان ابوالفضل کوچولو

15166 بازدید | 300 پست
سلام دوستای مهربونممم

مدتیه که تاپیکای دوستمون زهرا جون رو در مورد بیماری ابوالفضل جون میبینیم

الان وضعیتشون شده یه شرایط اضطراری

طوری شده که هر کدوممون هر کاری ازمون بر میاد باید براشون بکنیم

هر کس ذره ای شک تو دلشه اینجا نیاد که دل بقیه هم بلرزههه

ابوالفضل نیازمند کمک همه ماست بخدا قدر بچه های فلسطین و افغانستان و .... عزیزههه

پس بیاین در حد توان کمک کنیم اینم پست مادر ابوالفضله

عجول
+46
1392/11/25 10:03 ق.ظ

چهارشنبه که رفتیم دکتر ما رو فرستاد بیمارستان شریعتی واسه مشاوره پیوند.
دکتر حمیدیه تا آزمایشای ابوالفضل رو دید گفت بیماری پسر شما کشنده هست و باید فورا پیوند بشه.گفت فقط بدوید.
برای من و ابوالفضل و دخترم و باباشون ازمایش اچ ال آ نوشت که باید فردا بریم تهران انجام بدیم.
در مورد هزینش گفت حداقلش 50 میلیون تازه اگه دهنده پیوند از خودتون باشه و نخوایم از خارج پیدا کنیم.
جون بچم در خطره.دوستام من اومدم اینجا تا عاجزانه ازتون درخواست کنم اگه خودتون یا دوست و آشناهاتون کسی هست که بتونه حتی مقدار کمی پول به ما کمک کنه دریغ نکنید.اگه خیری می شناسید که می تونه به ما کمک کنه اطلاع رسانی کنید.
من واسه جون بچم حاضرم حتی گدایی هم بکنم.
می دونم اگه در توانتون باشه کوتاهی نمی کنید.
شماره حساب6104337079246631بانک ملت به نام زهرا .....

در ضمن پسر گلمون فعلا توی بیمارستان بخاطر اسهال بستریههه

دعای خیرتون رو بدرقه راه سختی که این خانواده دارن بکنین و دست خیرتون

رو برای کمک بهشون دراز کنین حتی ده هزرار تومن

روی گل همتونو میبوسم و به شخصه خاک پای همه کسایی که تو این زمینه قدم برداشتن هستم

این تاپیک عجول مهربونم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=1

اینم لینک کاربریشون

http://www.ninisite.com/viewprofile.asp?userID=104799

اینم تاپیک ختم صلوات

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=748710&PageNumber=1

آدرس پیج فیس بوک ابوالفضل

www.facebook.com/abolfazkocholo17

+++++++++++++++++++++
سلام
من به دکتر معالجشون میل زدم و تائید کردند که ابوالفضل مریض ایشان است.

زاهد

متن میل:
Dear Mr Zahed,

Thank you for your email.
Yes; a patient with this name is under my follow-up!
Although I advised BMT for the patient, the definite diagnosis of the patient has not confirmed yet!

Best regards,
Nima Rezaei, MD, PhD
ایلیای من چه نازه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خلاصه ی مطلب برای دوستانی که تازه وارد این تاپیک شدن :

ابوالفضل کوچولو به علت ابتلا به نقص ایمنی اولیه شدید ، فعلا دچار اسهال خونی شده و در بیمارستان شهدای خلیج

فارس بوشهر بستریه ،

برای پیوند مغز استخوانش در بیمارستان شریعتی تهران تشکیل پرونده شده و باید به تهران بیان تا اعضای خانوادش

آزمایش بدن اگر نقشه ژنتیکیشون مشابه بود ( ان شالله ) از اعضای خانواده سلول بنیادی میگیرن در غیر این صورت نقشه

رو با نمونه اون دسته از هموطنانمون که قبلا آزمایش دادن و اطلاعاتشون در بانک اهداکنندگان سلولهای بنیادی ایران

ذخیره شده مطابقت میدن و در صورت مشابهت ازشون دعوت میکنن ( گویا این آزمایش با بزاق فرد داوطلب انجام میشه و

هیچگونه عوارضی هم نداره )و در مرحله بعد اگر نمونه داخلی هم پیدا نشه باید از بانک سلولهای بنیادی آلمان با هزینه

بسیار بالاتر تهیه بشه

مساله توسط آقای زاهد مدیریت محترم سایت بررسی و تائید شده وشما میتونید کمکهاتون رو به حساب جام بانک ملت

به شماره 1141011909 و یا شماره کارت 6104337079246631 به نام خانم زهرا انصاری مامان ابوالفضل کوچولو واریز

کنید.

ضمنا : دوباره تاکید میکنم این کوچولوی 15 ماهه نقص ایمنی شدید و کشنده مادرزادی داره و واقعا برای زنده موندن به

این پیوند محتاجه....
2738
بهاری جان به شدت معتقدم شاید یه خانواده مستحق بتونه با نون خالی هم سیر بشه ولی اینجا پای جون یه بچه پای ارزوهای یه مادر وسطه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706