2733
2734
عنوان

تجربیات سفر به دبی ( هتل )

| مشاهده متن کامل بحث + 84382 بازدید | 51 پست
مرسی عشق سبز جان...خیلیییی کامل و عالی نوشتی...
انفاقا خیلی منتظرت بودم، چون یادمه شما تجربه هتلهای مختلف رو داشتی...
لطفا بقیه رو هم برامون بذار
راستی تجربه تفریحات هم تاپیک جدا داره. اونجا هم بنویسی خیلی خوبه :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق سبز جان
من چون میخوام به مرکز شهر نزدیک باشم فکر کنم باید سیتی سیزن و انتخاب کنم ولی 1 چیز برام هیلی مهمه
اونم اینه که 1 هتلی باشیم که ایرانی یا نداشته باشه یا خیلی تک و توک باشه
شما که سیتی سیزن رفتین به نظرت اونجا چجوریه؟ و غذاهاش چجوریه و تنوع داره؟؟
2731
2738
طناز

نام هتل : سیتی سیزن
تعداد ستاره: 4
هزینه: 610000
مکان: کنار سیتی سنتر
نزدیک به مکانهای : سیتی سنتر . نزدیک به مترو .
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : بد
امکانات: استخر سر باز بسیار شیک . اینترنت - سرویس بهداشتی کامل - سشوار-سرویس رایگان هر روز به ساحل و برخی از مال ها .
سایر نظرات: نزدیکیش به مترو و سیتی سنتر خیلی خوب بود .... یه هتل ایرانی هم نزدیکش بود که سرویس رایگان به برخی نقاط شهر داشت که می تونستید استفاده کنید .

نمی دونم شاید این هتل از نظر بعضی ها عالی باشه اما چون من با هتل های دیگه ایی که در کشور های مختلف رفغتم مقایسه می کنم در حد خوب بود

همون هتلی که عشق سبز جان گفتن با یکم تغییر از نظر من :

نام هتل :رز ریحان روتانا

تعداد ستاره:4*تاپ

هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): 600هزار تومان در ماه رمضان(پرواز ماهان -صبحانه -نهار -ترانسفر فرودگاهی-سرویس به ساحل و مراکز خرید-لیدر فارسی زبان به نام آقای سعید) در تاریخ رمضان 90 معادل مرداد ماه(4 شب و 5 روز )

مکان:اتوبان شیخ زاید-trade center

نزدیک به مکانهای :ایستگاه مترو-دوبی مال

تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) :عالی

کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) :صبحانه عالی تنوع زیاد - نهار در حد متوسط ( تنوع در حد 7-8 نوع ولی به مذاق

ما زیاد سازگار نبود )

بقیه توضیحات مانند نوشته های عشق سبز
این پست رو تا آخر یخونید.........

اول از همه اینو بگم که من از یه کشور دیگه رفتم دبی نه از ایران! مورد بعدی اینکه از اون هفت هشت روزی که دبی بودم(خونه فامیل) دو سه شبش رو رفتم به دوستانم که در این هتل مستقر بودن سر زدم و اون شبا رو با هم بودیم!......پس نمیتونم دقیق سوالهارو جواب بدم!

نام هتل : دبی پالم

تعداد ستاره: 3***

هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): شنیدم دوستام واسه 7 شب و هشت روز ششصد و خورده ایی پرداخت کردن!

مکان: خیابان المطینه

نزدیک به مکانهای : هپی دی-هپی لند-ریف مال و الغریر و یونایتد هایپر و البسام رو میشه پیاده رفت و دی تو دی و سیتی سنتر و گرین هوس رو میشه با ماشین عرض سه سوت رفت!!کرایه (10 درهم)که حداقل کرایه تو دبی محسوب میشه

تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : بد بود.تو اون 2 3 شب من تو اتاق بچه ها سوسک دیدم!!ولی هر وقت میخواستی برات تمیز میکردن اتاق رو!!

کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : خداییش کیفیت غذا میتونم بگم عالی شایدم فوق العاده بود.بوفه بود صبحانه ونهارش و خوشمزه ه ه ه ه

امکانات: آقا امکانات چیه؟استخر . چندتا دیسکوی فارسی و هندی و فکر کنم روسی داشت ترانسفر و سرویس بازار رو روزی چندین مرتبه داشتن! حتی اگه کسی از سرویس جا میموند دوباره سرویس رو برمیگردوندن !! یا اگه سرویس نمیتونست برگرده لیدرها میرسوندن تورو !!

سایر نظرات: جونم براتون بگه شب اول که رفتم پیش دوستام ساعت 4 صبح تو هتل یه آتیش سوزی رخ داد(طبقه اول که ساکن بودیم). آژیر خطر به صدا در اومد و هتل رو تخلیه کردیم!! ما هم آواره بیرون از هتل!!!!!! بعد از نیم ساعت خاموش کردن و دوباره برگشتیم تو اتاقامون.صبح ازشون پرسیدم که مشکل چی بود؟ گفتن فن یا هواکشی که توی دستشویی بوده جرقه میزنه و همون باعث آتش سوزی شده!! جالب اینکه با وجود آتیش فراوون و دود و دم سیستم اطفای حریق هتل کار نکرد!!!!!

نکته بعدی اینکه بچه ها روز بعدی اتاق رو عوض کردن رفتن طبقه 4 ....آخه از صدای دیسکو آرامش نداشتن!! اونم دیسکو هندی!! این دیسکو حسابی واسه ما سوژه خنده شده بود.ما تو اتاقهامون با دوستام هندی میرقصیدیم!!
نکته سوم اینکه اونشب سامان خواننده تو دیسکوی هتل برنامه داشت و شب آتش سوزی همونجا خوابیده بود!وقتی 4 صبح بخاطر آتیش از هتل زدیم بیرون سامان هم اومد پایین تو لابی.....فکرشو کنید اینقد مست بود که وقتی بهش گفتن بشین اینجا گفت منو ببرید تو جاده خاکی!!!!!!!!! منظورش پیاده رو بوده!!!! دی:
آقا مملکت به زور خودشونو نگه داشتن که نخندن تو اون شرایط .هههه

وب سایت هتل:www.dubaipalmhotel.com
.
.
.
یه چیزی هم خارج از مسئله ی هتل بگم که پرواز دبی -اهواز ,هواپیمایی نفت بود.مثلا ما فرست کلاس بودیم!!فرقمون با بقیه میدونید چی بود؟فقط یه سیب و پرتغال اضافه داشتیم!هه ههه
یه چیز دیگه اینکه وقتی ازشون بالش خواستم واسه کوچولویی که همراهمون بود.....گفتن نداریم!!جاش یه پتو دادن که تاش کردیم و انداختیم زیر سر کوچولو................خداییش خنده دار نیس این وضع؟؟
راستی من هر وقت از دبی برمیگردم به خاطر تفاوتها افسرده میشم در حد بنز!! الانم با اجازتون میرم که به افسردگیم برسم...دی:
نام هتل : رز ریحان روتانا که قبلا هم توضیح دادند. من خیلی این هتلو دوست داشتم. ویوش هم خیلی خوب بود.
تعداد ستاره: 4 ستاره
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات):
مکان: اتوبان شیخ زاید
نزدیک به مکانهای : دبی مال - امارات مال - ایستگاه مترو هم خیلی بهش نزدیک بود
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : عالی
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : ما فقط صبحانه داشتیم عالی بود
امکانات:
سایر نظرات: منطقه شیخ زاید پر از برج هستش. اونجا با اون برجهاش واقعا رویایی بود. هتل رز ریحان از نظر مکانی جای خوبی بود.
وب سایت هتل:
دوستای عزیزم آدرس و شماره تلفن آژانس تغییر کرده البته شماره های قبلی هم تا چند ماه آینده کار میکنه.

همچنان در خدمتتون هستیم و امیدوارم از خدمات راضی باشید.

سورناسیر 88190534

خیابان آفریقا(جردن) - بالاتر از چهارراه جهان کودک - پلاک 88 - برج نگین - واحد 1

2706