نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > تجربيات سفر به دبي ( هتل )

موضوع: تجربيات سفر به دبي ( هتل ) + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
هانا (مامان نيكا) پست ها : 726عضویت:1389/9/27
1389/12/5 - 12:11 عصر
دوستان عزيز، مي خوايم تجربيامون از سفر به دبي رو با هم شريك بشيم...اوليش هتل هست.

1- لطفا براي مختصر و مفيد شدن تاپيك از سوال و جواب پرهيز كنيد تا بتونيم جمع بندي داشته باشيم كه به درد همه بخوره.
2- لطفا به سوالات زير را كپي-پيست كرده و جواب بدهيد. هر سوالي كه جوابي برايش نداريد، با ---- پر كنيد.
3- در صورت نياز به بحث و اطلاعات بيشتر در مورد دبي به تاپيك زبر مراجعه كنيد:
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=63966
4- طبق قرار و توافقات قبلي، پستهاي غير مرتبط و سوال-جواب حذف خواهند شد.

نام هتل :
تعداد ستاره:
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات):
مكان:
نزديك به مكانهاي :
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) :
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) :
امكانات:
ساير نظرات:
وب سايت هتل:
MOonLighT پست ها : 8207عضویت:1387/9/5
1389/12/5 - 12:20 عصر
سلام دو بار رفتم و هر دو رو مينويسم

هتل : ورساي
ستاره : 3
هزينه :330
مكان : خيابان رقه(دبي)
نزديك به مكانهاي : كلا خ رقه در مركز تمامي مراكز خريد واقع شده دسترسي به همه جا خيلي راحته
تميزي و نظافت : خوب
كيفيت غذا : خوب
امكانات : در حد يه هتل سه ستاره خوب بود
ساير نظرات : نظم و برنامه ريزي تو تورهاي خود هتل بد نبود - اينترنت رايگان نداشت ولي اتاقاش دلباز و خوب و تميز بود هر روز هم ميومدند نظافت ميكردند

نام هتل : سياج
تعداد ستاره : 3
هزينه : 375 هزار تومان
مكان : دقيقا نميتونم بگم كجا بود ولي يه كم دورتر از مكانهاي اصلي بود
نزديك به مكان هاي :...
تميزي و نظافت : متوسط
كيفيت غذا : متوسط
امكانات : امكانات خاصي نداشت كلا
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
1389/12/5 - 12:37 عصر
نام هتل : خليج پالاس
تعداد ستاره: 4
هزينه: اتاق دو تخته شبي 114 هزارتومان
مكان: ديره- خ آل مكتوم
نزديك به مكانهاي : الغرير سنتر
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : عالي
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب
امكانات: اينترنت داخل اتاق-استخر- براي كودكان زير 12 سال تخت اضافه رايگان است
ساير نظرات: هتل جمع و جور و خوبيه. اتاقهاي بزرگ و دلباز. بسيار آرام و ساكت.
وب سايت هتل:http://www.alkhaleejhotels.com/
مامان كوروش پست ها : 94عضویت:1389/3/11
1389/12/5 - 12:50 عصر
نام هتل :Novotel
هزينه: تور حدود 450 هزار تومان
مكان: روبروي درب پاركينگ سيتي سنتر
نزديك به مكانهاي : سيتي سنتر ديره
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : عالي
امكانات: استخر،اينترنت
ساير نظرات: بهترين مزيتش اين بود كه در هتل روبروي سيتي سنتر بود پياده 2 دقيقه راه بود
وب سايت هتل:http://www.novotel.com/gb/hotel-6482-novotel-deira-city-centre/index.shtml
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1389/12/5 - 1:03 عصر
نام هتل : سيتي استار
تعداد ستاره: 3
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات):4 شب و 5 روز 395 تومان
مكان: ديره--ميدان ماهي
نزديك به مكانهاي : الغرير-ريف مال-اوت لت فكتوري
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : متوسط
امكانات:ترانسفر فرودگاهي-سرويس به ساحل هر روز-سريس به انصارمال و شوبرا-جبل علي-سيتي سنتر
ساير نظرات: اين هتل فقط به منظور جاي خواب خوب است.وگرنه هيچ مشخصه ديگري نداشت---***البته اين رو هم متذكر بشم خودش از عكسهاش بهتر بود.
وب سايت هتل:http://www.southtravels.com/middleeast/uae/citystarhoteldubai/index.html
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
هارمونيكا پست ها : 2160عضویت:1389/6/3
1389/12/5 - 4:26 عصر
نام هتل : دريم پالاس
هزينه : شبي 300 درهم
مكان: ديره . خ المرقبات
نزديك به مكانهاي : ريف مال ، مارك اند اسپنسر ، برند فور لس ، الغرير
امكانات: ترانسفر فرودگاهي-سرويس به ساحل هر روز-سرويس به انصارمال و سيتي سنتر و اوت لت مال.
ساير نظرات: اينترنت رايگان نداشت . موقعيت مكاني هتل عالي بود.
وب سايت هتل: http://www.asiatravel.com/uae/dreampalace/index.html

انارام پست ها : 43عضویت:1389/11/18
1389/12/5 - 4:29 عصر
ام هتل : اركيد
تعداد ستاره: سه ستاره
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات): با توجه به سايتش هر شب حدود 105 هزار تومان
مكان: خيابان رقه
نزديك به مكانهاي : مهمتر از همشون ايستگاه مترو و مركز خريد الغرير
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب ولي سرويس هاي چوبش قديمي و كهنه بود
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : صبحانه متوسط نزديك به خوب ( به نظر من بايد پنكيك ميداشت كه نداشت)
امكانات: ترانسفر فرودگاهي، سرويس به انصار مال، سرويس به ساحل هر روز البته نه جميرا، يك استخر بسيار كوچك، و فكر كنم ديسكو هم داشت ولي هندي و البته سشوار
ساير نظرات: كلا هتل اوني نيست كه تو سايت و عكساش ميبيني. من كه خيلي خورد تو پرم با توجه به قيمتش. تمام پرسنل هم هندي هستن.
وب سايت هتل : http://www.orchidhoteldubai.com
بارون پست ها : 2600عضویت:1389/5/17
1389/12/5 - 4:42 عصر
اسم هتل: فورچون گراند
تعداد ستاره : 4 ستاره 2 سال ساخت
هزينه : با تور رفتم نمي دونم هر شب چقدر بود
مكان: خيابان ديره
نزديك به مكانهاي: ميدان ماهي- مترو- سيتي سنتر
تميزي و نظافت: واقعا عالي (شايد چون نوساز بود)
كيفيت غذا - صبحانه عالي- ناهار خوب
امكانات: ترانسفر فرودگاهي- سرويس به ساحل هر روز- استخر - ديسكو- رستوران چيني- سالن بدنسازي و آرايشگاه

من خيلي از اين هتل راضي بودم واقعا شيك و از همه مهمتر تميز بود
پرسنل هم هم پاكستاني داشت هم عرب شيفتشون فرق داشت
در كل خيلي تو هتل نبوديم
ولي از توري كه رزرو كردم واقعا راضي بودم خيلي كمكم كرد
30 ارديبهش امسال رفتم نفري 389 تومن 4شب و 5 روز

اينم وب سايت هتل: http://www.asiatravel.com/uae/fortunegrandhotel/index.html
انارام پست ها : 43عضویت:1389/11/18
1389/12/5 - 4:47 عصر
نام هتل : Hyde Park
تعداد ستاره: دو ستاره
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات): هر شب با صبحانه 56 هزار تومن
مكان: بر دبي خيابان خالد ابن وليد
نزديك به مكانهاي : پايانه اتوبوسراني بر دبي، تا كارفور 4 دقيقه پياده ، نزديك برجمان، يك شعبه مكس، بازار كامپيوتر، تا مترو خالد ابن وليد با اتوبوس 10 دقيقه راه بود.
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : متوسط
امكانات: يك ديسكو هندي مزخرف داشت كه مسافرا تو اتاقاي طبقه پايين رو حسابي اذيت مي كرد. wifi هم داشت ولي نه رايگان. سشوار هم داشت
ساير نظرات: كلا تو محله هندي ها بود. كه اينش بد بود. و مسافراشم اكثرا يا هندي و پاكستاني بودن يا افريقايي. ولي نسبت به قيمتش خيلي خوب بود. اتاقاش كوچيك بود ولي واسه فقط خوابيدن به نظر من گزينه خوبي هست. ما سه روز اول رو اركيد بوديم، بعد كه سفرمون رو تمديد كرديم ، اونجا گيرمون اومد. با توجه به هزينش و در مقايسه با اركيد واقعا مي ارزيد.
و هم اين هتل و هم اركيد نميدونم چرا بوي عود ميدن خيلي، كه من و ياد مشهد مينداخت و خيلي حس نمي كردم اومدم خارج ;-)
وب سايت هتل:
eghbal پست ها : 14عضویت:1389/11/2
1389/12/7 - 9:37 صبح
نام هتل : داو پالاس
تعداد ستاره: 4(قبال 5 ستاره بوده فضاي سبزشو خراب كردن شده 4 ستاره)
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات):هر شب با صبحانه و نهار يا شام 110
مكان:بر دبي
نزديك به مكانهاي : بازار كرامه،مركز كامپيوتر،وافي سيتي سنتر،....
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) :عالي
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) :متوسط
امكانات:اينترنت،استخر روباز،سونا،جكوزي،spa،2 تا ديسكو هندي و چيني!
ساير نظرات: من دفعه بعد هم حتما همين جا رو انتخاب مي كنم
وب سايت هتل:http://www.dhowpalacedubai.com/
rose پست ها : 486عضویت:1389/10/21
1389/12/7 - 11:59 صبح
نام هتل:گرند حيات تعداد ستاره:پنج هزينه:به ازاي 5 شب و 6 روز 1100000تومان مكان:بردبي نزديك به:وافي سيتي -كلا از مراكز خريد دور بود تميزي هتل :بسيار عالي كيفيت غذا:صبحانه بسيار عالي و متنوع ساير نظرات:هتل بسيار شيك و مجلل همراه با امكانات جانبي فراوان نظير استخر.سالن بدنسازي .رستورانهاي متعدد و.....
1389/12/7 - 12:41 عصر
شكيبا :

نام هتل : سيتي سيزن
هزينه: 525000
مكان: كنار سيتي سنتر
نزديك به مكانهاي : سيتي سنتر . نزديك به مترو .
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : عالي
امكانات: استخر سر باز بسيار شيك . اينترنت - سرويس بهداشتي كامل - سشوار-سرويس رايگان هر روز به ساحل و برخي از مال ها .
ساير نظرات: نزديكيش به مترو و سيتي سنتر خيلي خوب بود .... يه هتل ايراني هم نزديكش بود كه سرويس رايگان به برخي نقاط شهر داشت كه مي تونستيد استفاده كنيد .
وب سايت هتل:
مامي اميرحسين پست ها : 3234عضویت:1388/5/12
1389/12/7 - 12:56 عصر
نام هتل : دلمون
تعداد ستاره : 4 تاپ
هزينه: با تور رفتم
مكان: خيابان رقه
نزديك: ميدان ساعت. نمايندگي پير كاردين.سيتس سنتر.رستوران ايراني صدف
تميزي ونظافت: عالي
كيفيت غذا: عالي
امكانات: استخر -نت-ترانسفر فرودگاهي-سرويس به سيتي سنتر -كلوب شبانه ايراني(خواننده سامان) -سشوار
ساير نظرات: نزديكي به مترو
وب سايت هتل:
حال خوب نعمتیه که هرکسی نداره .خدایا حال دوستمو خوب کن و.
? نازگل ? پست ها : 2968عضویت:1389/5/17
1389/12/7 - 5:14 عصر
با سلام
نام هتل : اركيد
تعداد ستاره: سه ستاره
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات):( ما باتور رفتيم دقيقا نمي دونم چقدر مي شد )
مكان: خيابان رقه . اطراف هتل - هتل نيهال - دلمون - مي فر بودو 1 سوپر ماركت ايراني به نام استادي - نزديك رستوران آبشار
نزديك به مكانهاي : ايستگاه مترو رقه - ريف مال . يك شعبه از برند فور لس - ميدان ساعت - م عبدالناصر
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب - هر روز نظافت مي كردن -
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : صبحانه خوب بود - 1نهار هم هتل خورديم كه سلف سرويس بود ماهي شنيسل مرغ و چلو گوشت بود به جز ماهي 2 گزينه بعدي بهتر بودن
امكانات: ترانسفر فرودگاهي كه نه موقع رفت بود نه موقع برگشت. توضيح اينكه مپرواز ما 7:30 صبح از ايران بود كه بع علت اينكه هواپيما خراب بود 10 پرواز كرديم تا كارهاي مربوطه انجام شد و امديم بيرون ساعت حدود 2 بود كه سرويس همه هتلها بود به جز اركيد كه راننده سرويس نيهال ما رو آورد براي برگشت هم ساعت پروازمون 11:50 بود كه سرويس هتل ساعت 6 بعدازظهر ترانسفر داشت كه ما هر چي حساب كرديم ديدم از 6 تا 11:50 چه كنيم تو فرودگاه . در نتيجه باز خودمون با تاكسي رفتيم
، سرويس به انصار مال 2 روز تو هفته بعدازظهرها ، سرويس به ساحل هر روز البته نه جميرا، ديسكو هم داشت ولي هندي شب هاي فرد و البته سشوار

روز اول هم كه ما مي خواستيم گشت شهري بريم قراربود 3:30بريم كه تا 5 علاف شديم و هي گفتند راننده الان مي ياد -10 دقيقه ديگه مي ياد و در نتيجه نرفتيم گشت و عملا 6 از هتل زديم بيرون به قصد ديدن ريف مال و برند فور لس
ساير نظرات: . تمام پرسنل هم هندي هستن. -

هميشه آبي(مامان مهرسا) پست ها : 4124عضویت:1387/10/25
1389/12/7 - 7:44 عصر
نام هتل : لوتوس(lotus)
هزينه: دقيقا نميدونم
مكان: ديره- خ رقه
نزديك به مكانهاي : الغرير سنتر -مترو ( با مراكز خريدب مثل ريف مال، البسام و القبايل هم فاصله چنداني نداشت)
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب (صبحانه ميشه گفت عالي بد)
امكانات: اينترنت داخل اتاق-استخر
ساير نظرات: هتل جمع و جور و خوبيه. بسيار آرام و ساكت ( ديسكو نداره و فقط بار داره). عكس هاش توي booking تقريبا واقعيه
وب سايت هتل:http://www.lotus-hospitality.com

آنچه هستي هديه خدا به توست و آنچه خواهي شد هديه تو به خداوند است...پس بي نظير باش
عهد و عيال پست ها : 41عضویت:1389/7/6
1389/12/8 - 8:16 صبح
سلام خانم هانا واقعا تاپيك عالي است كلي كار همه خانمها و آقايوني كه در نوروز يا ايام ديگر عازم هستند را راحت كرديد ممنون.
عهد و عيال پست ها : 41عضویت:1389/7/6
1389/12/8 - 9:53 صبح
هتل آتلانتيس به نقل از شوهرخواهر و خواهر:
تعداد ستاره: 5
هزينه : حدود 850 براي 9 ماه پيش با تور
مكان: نسبت به مراكز خريد ديره دور است، تاكسي هاي ويژه هتل فقط جلوي درب مي آيند كه بسيار گرانتر از تاكسي هاي ديگر حساب مي كنند.
تميزي و نظافت : در حد خيلي معمول
امكانات: پارك آبي آتلانتيس كه به خوبي وايلد وادي نبوده و تنها مزيت اين هتل محسوب مي شده. طراحي لابي خوب ولي اتاق ها خيلي چشمگير نبوده
كيفيت غذا: صبحانه عالي ولي كيفيت غذا اصلا در حد هتل 5 ستاره نبوده و ميگفتن غذاي گرند حيات بسيار بسيار بهتر بوده درحالي كه قيمتش بسيار گران بوده است .
خلاصه كلام پول هدر دادن بوده
توصيه كساني كه مي خواهند از فضا و امكانات هتل استفاده كنند اين هتل را از فهرستشون خارج كنند.

عروسك پست ها : 1089عضویت:1386/12/4
1389/12/8 - 11:04 صبح
نام هتل : سيتي سيزن
تعداد ستاره: 4 ستاره تاپ(اگه اشتباه نكنم)
هزينه ( براي هر شب اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات): با تور 3 شب و 4 روز بهمن ماه1389 نفري 505 هزار(باپرواز ايران اير صبح به شب)
مكان:
نزديك به مكانهاي : فرودگاه ،سيتي سنتر(حدود 7 دقيقه پياده)،گرين هاووس(حدود 4-5 دقيقه پياده)،مترو

كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : خوب نزديك به عالي(در ضمن آشپز اين هتل ايراني بود و براي ناهار 4 -5 نوع غذا داشت به علاوه انواع مخلفات و دسر و تا ساعت3.5 ناهار سرو ميشه ولي اگه بگذاريد براي آخرين دقيقه ها دسر و...چيز زيادي گيرتون نميادو براي صبحانه به جز خامه كه نديدم هر چيزي كه فكر كنيم احتمالا داشت)

امكانات: استخر رايگان- اينترنت رايگان - آرايشگاه - بي بي كات رايگان براي بچه هاي فكر كنم زير 4 سال(همون تخت بچه كه خودشون ميگن بي بي كات .البته بايد بهشون بگي كه برات بيارن چون توي اتاق نيست و با هماهنگي با رسپشن براتون ميارن) - صندوق رمز دار براي اتاق- سشوار -بالش و پتو اضافه براي اتاق - كتري برقي با يك آب معدني و 2 تا چاي كيسه اي و 2 تا قهوه رايگان براي هر اتاق -سرويس رايگان هر روز به يك مركز خريد و ساحل (بديش اينه كه از روز قبل معلوم نيست كجا ميبره تا برنامه ريزي كنيم ) - ترانسفر رايگان (چون هتل بزرگيه و مسافر زياد داره ،خيلي براي ترانسفر الافي داره تا همه جمع بشن و بخواد حركت كنه و چون هتل نزديك فرودگاهه و كرايه تاكسي زياد نميشه بهتره از ترانسفر استفاده نكنيد تا وقتتون گرفته نشه و زودتر به برنامه هاتون برسين) -تلويزيون و ماهواره براي هر اتاق-سرويس بهداشتي بسيار شيك
(
ساير نظرات: كلا هتل خيلي خوبيه و اتاق دو تخته اش واقعا بزرگ و دلباز بود و وسايل اتاقش خيلي شيك و تميز بود.رفتار پرسنلش هم خيلي خوب و عالي بود.ديسكو نداشت

يكي از مسافر هاي هتل ميگفت ما پارسال رفته بوديم هتل لوتوس كه اون هم 4 ستاره است و براي ديدن دوستانمون اومديم هتل سيتي سيزن و احساسمون اين بود كه از جنوب شهر تهران اومديم شمال شهر تهران و خيلي متاسف شديم كه هتل 4 ستاره ما با اين هتل خيلي متفاوته و اين شد كه امسال اومديم اينجا (راست و دروغش با خودش)
وب سايت هتل:

ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1389/12/8 - 11:44 عصر
دوستان من يك موردي رو اضافه كنم به تجربيات از هتل.
بنا به دلايلي من يك شب براي ديدن يكي از آشنايان بايد ميرفتم اركيد.
از در كه وارد شدم بسيار تو ذوقم خورد.محيطي بسيار كوچك و دلگير.كه استشمام بوي عود بيشتر زننده اش كرده بود.
اتاقهاشون و وسايل اصلا خوب نبود و توي راهروي انتظار براي آسانسور فقط دوتا صندلي گذاشته بودند.
درحالي كه قيمت اين هتل با سيتي سنتر يكيه.و من خودم اونجا اقامت داشتم. محيطش به مراتب بهتر از اركيد بود و همينطور دسترسيش به خيابان اصلي و مراكز.
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ليا* پست ها : 2032عضویت:1389/10/19
1389/12/9 - 9:52 صبح
نام هتل : اركيد
هزينه ( براي هر شب 3اقامت و يا تناسب هزينه با امكانات): با تور 430
مكان: نزديك ميدون ساعت تقاطع رقه و ابوبكر
نزديك به مكانهاي : البسام 5 دقيقه القبايل 7يا 8 دقيقه سوپر ماركت ايراني . صرافي . سيتي سنتر دي تو دي جديد و گرين هوس كه حدود 10 يا 15 دقيقه پياده راه بود و همچنين مترو
تميزي و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالي) : هرروز نظافت بود و تميزي در حد خوب بود و البته من بوي عودي حس نكردم در اون چند روز
كيفيت غذا (بد-متوسط-خوب-عالي) : غذا هم خوب بود طوري كه من از دوستام كه به هتلهاي مثل دلمون 4 ستاره و شرايتون رفته بودن شنيدم يكجور بوده خلاصه طعم همه غذاي هتلهاي اونجا با يك ادويه است كه شايد ما زياد خوشمون نياد
امكانات: استخر رايگان . اينترنت. ترانسفر كه من خيلي راضي بودم چون ما شب اول 4 ساعت تاخير داشتيم راننده ساعت 3 نصفه شب واسمون صبر كرده بود . برگشت هم 2سرويس داشت كه ما با همون برگشتيم فرودگاه . و اينكه هر روز صبح واسه جبل علي انصار مال و سيتي سنتر و گرين هوس ...سرويس رفت وبرگشت داشت در مجمموع امكانات هتل 3 ستاره رو داشت
ساير نظرات: پرسنلش با اينكه ايراني نبودن ولي خيلي خوب فارسي صحبت ميكردن و خيلي هم كمك ميكردن تو هر موردي من كه در حد 3ستاره و حتي بيشتر و با پولي كه دادم كاملا راضي بودم
وب سايت هتل:
در مسابقه بين شير و گوزن، بسياري از گوزنها برنده ميشوند چون شير براي غذا ميدود و آهو براي زندگي پس” هدف مهمتر از نياز است
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: