2733
2734
سلام
من تا حالا واسه بسرم از اوی بی بی استفاده می کردم. با توجه به تجربه های شما دوستای کلم میخوام جان ب ب بخرم(سایز٤)
میخوام بدونم کسی هست هم از اوی بی بی و هم جان ب ب استفاده کرده باشه و تفاوتهاشو بهم بکه
ممنون میشم دوست جونا جواب بدین
هر دوش خوبه...اوی بی بی بوشو دوست نداشتم. جان ب ب عالی بود. اما دخترم بهش حساسیت داشت شدیدددددد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مولفیکیس ایرانی رو اکه می کی به بای اونا نمیرسه اما توی ایرانیا بد نیست . من وقتی کیر می کنم ازش استفاده می کنم اما از نظر قیمتی یا اوی بی بی خیلی فرق نمی کنه و مدت تعویض و جذبش کمتره.
2738
مرسی هم خوبه ها

امتحان کن

مخصوصا که میگی کمر پسرت تپله
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نه عزیزم شیرازم. هاکیز و جان ب ب نمیارن اینجا. حتی بعضی فروشنده ها اسمشم نشنیدن. نمیدون شاید براشون نمیصرفه . میخواستم از یکی از بجه های سایت بخرم. بریما هم که خیلی دیکه کرون میدن.
من هر پوشکی میبسستم تند تند عوض میکردم. از عفونت میترسیدم

شیراز حتما هست...از بچه های همشهریت بپرس