2726
سلام . همگی خوش اومدین...
کودکم؛بی صبرانه منتظر گذران لحظه ها هستم تا به اغوشم بیایی و دستهای کوچکت را بوسه باران کنم...
سلام دوستای گلم و مامانای اینده.شما سرکار که هستین مشکلی با بارداری ندارین؟شوهر من میگه اگه باردار شم دیگه نباید برم سرکار.شماهم این مشکلو دارین؟
کودکم؛بی صبرانه منتظر گذران لحظه ها هستم تا به اغوشم بیایی و دستهای کوچکت را بوسه باران کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممممممم من که مشکل فکر نکنم داشته باشم نمیدونم تو این موقعیت قرار نگرفتمممممم
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2728
سلام شادی جون.خوبی گلم؟واقعااااا؟یعنی نی نی دوست نداری؟چند سالته؟چند ساله ازدواج کردی؟
من تا ماه 9 هم رفتم سرکار
یادمه ماه 8 بودم از پله های شرکت که بالا و پایین می رفتم هیچکس باورش نمی شد باردارم
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
سلام ونداجان .اخه میگن ادم خیلی حالت تهوع میگیره.بعد فک کن همش توی دستشویی اونم جلوی همکارای مرد....

وای خوش به حالت.حتما شکمت کوچیک بوده.من هنین الانش شکم دارم وای به روزی که باردار شم.ولی خیلی دوست دارم تا موقع زایمان برم سرکار.اخه بامزس.....
خیلی شانس آوردم چون هم حالت تهوع و ویار نداشتم هم آخر ماه 7 شکمم بزرگ شد اونم چون پانچو می پوشیدم مشخص نبود 12 کیلو اضافه کردم
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
سلام ایلین جون من 23 سالمه حدوده یک و سال و نیمه عروسی کردیم خودم دوست دارم ولی به خاطر کارم فعلا هیچ کاری نمیکنم
عـشــــــق یعنی،حتی وقتی باهاش قـــــهریو از دستش ناراحتی هم
هواشـــو داشته باشی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
فاز منفی نده بابا من دوستم تا لحضه آخر داشت بیرون خرید می کرد واله 2 قلو حامله بود سر حال یه دیقه هم خونه نبودددددد
من می گم هر چی بگی همون میشه
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
اخه بستگی داره اوضا احوال ادم چه چوری باشه.من خودم از اون دسته ادمهایی هستم که خیلی حالم بد میشه.نسبت به هر چیزی واکنش نشون میدم دست خودم نیست.مطمینم اگه باردار شم اوضام خیلی خیت میشه.......
منم شاغلم ..تازگی تصمیم گرفتم واسه نی نی ولی نمیدونم چیکار کنم...دوسندارم برم سرکار ...خطر داره دیگه....ولی نمیتونمم انصراف بدم استخدام هستم حیفه.....
امیدوارم تا اون روز انتقالی بهم بدن بیام نزدیک تر انقد تو این ماشین ها بالا و پائین نشم
2706