2726
عنوان

این دردا به چه معنی هستند؟

405 بازدید | 28 پست
از صبح زود کمرم داشت از درد نصف میشد بعدشم انقبلضها هر 5 ،10؛15 دقیقه میگرفت نفسم بند میومد منم خوشحال که دردام داره شروع میشه اما بعد 3 ساعت تموم شد من ماه درد داشتم ولی اینقدر انقباض ودرد توش نبود به نظرتون دارم به دردای زایمان نزدیک میشم اونایی که تجربشون را داشتن لطفا بیان کمک کنند.
اره دیگه دردات هستش دقیقا چون ریتمیک است داری نزدیک میشی فقط حواست خیلی زیاد متوجه حرکات جنینت باشه
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظر من که احتمال زیاد امروز بازهم برگرده به دکترت خبر بده حواست به همه چیز باشه کلا در حالت اماده باش باش
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
خوب دختر ماه اخر باید حواست جمع باشه برو یه چیز شیرین بخور داز بکش ببین تکون می خوره

سزارین میشی؟
خوب پس باید صبر کنی ولی با تاکید زیاد میگم حواست جمع حرکات باشه هر تغییر مشکوکی دیدی برو دکتر خدانکرده اتفاقی نیفته
اگه بعدازتکون شدید وبی سابقه آروم شده بنظرم برو دکتر تا خدای نکرده بندناف باعث اذیت خوشگلت نشه ..اینطوری خیالت راحتترمیشه..خداپشت وپناه هردوی شما ..
پرکن پیاله را این نیزبگذرد...
2706