2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344680 بازدید | 9350 پست
حسنی جان سلام . عزیزم امیدوارم که حالت خوب خوب باشه . خانمی من از حدود هفته 4بارداری تا الان که حدود هفته 7 هستم شبها خوب نمی خوابم . برای اینکار بهتره چکار کنم . من سر کار میام و خیلی هم خسته میشم ولی نمی دونم چرا شبها خوب نمی خوابم !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حسنی جون دوباره اومدم با کلی سوال .....بازم دردسر برات دارم دعا کن مامان بشم شاید یکم سوالام کم بشه......

حسنی جون من دوماه عرق رازیانه را خوردم البته از اواسط پری تا 20 سیکلم اخه میترسیدم اگه نینی داشته باشم بره ولی این دوماه یه مشکلی برام پیش اومده میخوام ببینم ربطی به عرق رازیانه داره یانه......سه ماه بعد عملم سیکلم 29 روزه شده بود ماه پیش روز 32 لک دیدم و بعد 5 روزم با درد زیاد یه چیزی ازم دفع شد ....و اینماهم دوازده سیکلم رفتم سونو که فولیکول 21 داشتم 31 و 32 سیکلم بیبی گذاشتم خط دومش کم رنگ اومد ولی امروز لکه بینی داشتم و بیبی هم چیزی نشون نداد ....ممکنه عرق رازیانه هورمون بدنم رو ریخته به هم که این طور شدم و یا شاید این عرق باعث بشه یه هورمونی تو بدنم کم بشه و نزاره لقاح یا لانه گزینی صورت بگیره ...تا چند سیکلم باید رازیانه رو بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرمنده خیلی سوالم طولانی شد ...........ممنون
@malile_quilling
2728
جوجوی گلم ...

میتونی دستورشو از سوگل جان بگیری ... اما مشکلی هم نداره همرو به یک اندازه بریزی ... بنظر من یک استکان هر شب موقع خواب خوبه ... کفایت میکنه ...

برام دعا کن .. مرسی

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام هانیه گلم ....

به پسر نازت حریره بادام بده بخوره البته به جای شکر از عسل استفاده کن ... عسل نباید زیاد گرما ببینه وقتی حریره ولرم شد عسل رو اضافه کن و بده بخوره ...

اگر پسرت رشدش خوبه ولی تو حس میکنی لاغره داری حساسیت نشون میدی اما اگه دکتر هشدار داده واسه وزن و رشد نکردن پسرت باید آزمایشاتی انجام بدی تا ببینی مشکلش چیه !!!

نگران نباش ... غذاهاشو خوشمزه و خوشرنگ کن تا بخوره ... غذاهای مقوی و طبیعی زیادی هست که میتونی ازشون استفاده کنی مثل آبمیوه های طبیعی و خانگی ...

عزیزم این لینک رو بخون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=762017#762017

عزیزم مطلب در این مورد زیاد نوشتم قبلا ... سرفرصت یه سرچی تو مطالب قبلی بکن ...

موفق باشی عزیزم

کوچولوی عزیزم ...

طعم شیرین دهان یعنی غلبه خون یا دموی مزاج شدن ..

برای شما حجامت کردن و خوردن زرشک و آبغوره و لیموترش خیلی مفیده ...

قبلا در مورد دومی مزاج ها خیلی حرف زدیم ... یه سری چیزارو نباید بخوری و یه سری چیزا هم برات مفیده .... مطالب قبلی رو بخون ...

×××××××××××درمورد جوشهای صورت ×××××××××××××

هر روز صبح ناشتا 3 قاشق ترنجبین رو توی آب داغ حل کنید با 3 قاشق خاکشیر شسته شده مخلوط کنید بدون شکرررررررررررررر میل کنید ..

روزانه سعی کنید یک لیوان عرق کاسنی رو داشته باشید ...
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

موفق باشی گلم
سلام نگار عزیزم ...

بله من یکسری چیزارو از کتاب دستورات زندگی نوشته آقای محمدتقی مقدم نوشته بودم خودمم گشتم نبود ... اگر بتونی اون کتاب رو بخری و خودت بخونی و خوب به دستورات خاصش عمل کنی خیلی خوبه ...

یکم از خلاصشو میگم :

باید حتما بالای سرت سقفی چیزی باشه زیر آسمان نباید جماع کرد ... قبل از شروع جماع سعی کنید اعوذ باالله من الشیزان ارجیم بسم الله الرحمن الرحمیم بگید حتما ... وضو بگیرید ... اول و وسط و آخر ماه جماع برای بچه دار شدن نکنید ... موقع اذان جماع نکنید ... روی نجاست نمونید ... به آلت همدیگه نگاه نکنید موقع انجام عمل جماع منظوره اینجا ... موقع ریخته شدن نطفه افکار مثبت و زیبا داشته باشید ... فکر مادر روی جنین خیلی تاثیرگذاره ... موقع ریخته شدن نطفه حرف نزنید ( منظور فقط واسه بچه دار شدنه ) ... بعد از جماع چیزای گرم ( منظور طبع گرمه ) و آرام بخش بخورید ... با شکم پریا خالی و گشنه جماع نکنید ... و یه سری چیزای اینجوریه عزیزم

در مورد مزاج خیلییییییییییی صحبت کردیم توصیه میکنم مطالب قبلی رو بخونی تا جابیفته برات ...

سوالی داشتی در خدمتم عزیزم
نل عزیزم خوردن هیچ کودوم از اینایی که گفتی بد نیست ... زعفران رو نباید افراطی و زیاد خورد در حالت عادی هم خیلی گرمه و نباید خورد ... و انقدرم گرونه که زیاد خورده نمیشه ... در همین حد که روی برنج یا چای ریخته میشه خوبه و مشکلی نداره ...

هر چیزی میتونی بخوری جز غذاهای ممنوعه و کنجد و ارده .... عسل بسیار در ازدیاد هوش بچه موثره ...

http://www.tebbeghorani.com/Papers/forbidden.htm

موفق باشی عزیزم
حنا جونم ...

از چای آرامش از استفاده کن ببین نتیجه میگیری یا نه ؟

گل گاوزبان + چای کوهی + چای ترش + چای ورون

میتونی از همیوپاتی هم استفاده کنی که در این صورت نسترن جان استادن ....

عزیزم چرا نمیخوابی؟؟فکرو خ یال میاد سراغت ؟؟؟
نگرانی؟؟
یاس عزیزم ...

عرق رازیانه برای بدن زن خوبه خانمی ... اصلا و به هیچ وجه ربطی به سقط نداره ... اتفاقا بدن زن و هورمونهای زن رو تنظیم میکنه ..

اگر در سیکل ماهیانت خونریزیت مناسبه ویا زیاده عرق رو موقع پریودیت نخور ...و در روزهای عادی بخور مشکلی نیست ...

فولیکولت هیچ فرقی نکرده ؟؟ کوچکتر نشده ؟؟‌

تنها چیزی که دکترها هم تجویز میکنن قرص یا قطره رازیانه ست ... و مشکلی هم نداره ...

شما قلوه گوسفند رو با مصطکی بخور ... یعنی مصطکی رو آسیاب کن مثل نمک بپاش رو کباب شده قلوه گوسفند ... خودتو با چیزای اینجوری تقویت کن تا رحمت سفت شه ...

بهت پیشنهاد میکنم از نسترن جان هم کمک بگیر و ببین در همیوپاتی هم درمانی داره یا نه ؟؟؟

موفق باشی عزیزم

سلام حسنی جونم
من هفته هفتم بارداری هستم الان یک هفته اس که دچار تهوع شدم .فقط تهوع دارم البته در تمام مدت روز و شب (بالا نمیارم فقط تهوع دارم) تمام زندگیم رو تحت شعاع قرارداده و کلافه شدم خواهش میکنم راهنمائیم کن
گفتم شیردون گوسفند خوبه با هزار بدبختی یه بار خوردم ولی فایده نکرد
لطفا راهنمائیم کن
سلام حسنای عزیزم
ممنونم از راهنمائیت ، خیلی لطف کردی جوابمو دادی گلم ، یعنی پرزهایی که رو زبونم هست ماله دموی شدنه ؟هر چیزی که میخورم اون رنگی میشه !سبزی ،هندونه،گیلاس ،......
عزیزم اینایی که گفتی برای بارداری ضرری نداره ؟آخه درحاله اقدامم !
2706